Jump to content
Dogomania

Wątek Transportowy - KASUJCIE NIEAKTUALNIE POSTY!


scarlet

Recommended Posts

Kopiuję może komuś się przyda :)

[URL]http://www.dogomania.pl/ogloszenia/id/8084/[/URL]


"Witam, jeśli ktoś potrzebuje przetransportować psiaka, kota itd.. do nowego domu, hotelu, dt to służę pomocą. Często pokonuję trasę z Wrocławia do Niemieckiej granicy i z powrotem.
Koszt to... tabliczka czekolady :) "

Link to comment
Share on other sites

  • 2 months later...
  • Replies 380
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Top Posters In This Topic

Posted Images

Mogę zaoferować transport z KATOWIC lub okolic w dowolne miejsce za zwrot kosztów paliwa, niestety benzyna :(
Przy aktualnych cenach za paliwo mile widziane zbiorowe przewózki, celem rozłożenia kosztów.
W razie potrzeby proszę o możliwie wczesny kontakt na PW choć każde LAST MINUTE oczywiście również w miarę możliwości czasowych rozpatrzę, Pozdrawiam

Link to comment
Share on other sites

  • 1 month later...
  • 1 month later...

[quote name='xmartix']czy ktoś będzie jechał z Poznania do Wrocławia w najbliższym czasie?[/QUOTE]

mieszkam w Pozaniu, nie mam samochodu ale moge pomóc w transprcie kota, malego psa(który w miare zniesie podróż) ale pociągiem za zwrot biletów, mama leg.studencką to chyba 51% zniżki na bilety.

Link to comment
Share on other sites

W piątek 31.01 będziemy jechali na trasie z Berlina do Katowic (trasa: [url]http://goo.gl/maps/lAfvH[/url]). Myślę, że możemy w razie czego zahaczyć o Wrocław/Opole i inne niezbyt odległe miejscowości. W bagażniku jedzie nasz własny, bardzo przyjazny pies, ale możemy zabrać dodatkowo jakiegoś futrzaka w transporterze.

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...