Jump to content
Dogomania

Wątek Transportowy - KASUJCIE NIEAKTUALNIE POSTY!


scarlet

Recommended Posts

  • 4 months later...
  • Replies 381
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Top Posters In This Topic

Posted Images

Wpisałam się na miau, wpiszę i tu:
Zastanawiałam się nad tym od pewnego czasu. I chyba dorosłam do tej decyzji.

Oferuję [b]weekendowe przejazdy pociągami[/b] tam, gdzie mogę z Warszawy pojechać i wrócić jednego dnia. [b]Za cenę biletów[/b] - jestem studentką, więc nie powinno być tak źle :)
Czasem pewnie i w tygodniu bym mogła, bo np wtorki czy czwartki miewam wolne.

Ogólnie zależy to od tego, czy jestem zdrowa i czy mam czas wolny. Natomiast wszystko pozostaje kwestią dogadania się. Najpewniej zacząć mogę od przyszłego weekendu, bo w ten jeszcze nie domagam zdrowotnie.

Z całą pewnością w moim zasięgu jest Białystok, Kraków, Poznań, Łódź, Częstochowa i co tam jeszcze sobie człowiek wymyśli, gdzie mogę pojechać i wrócić.

Link to comment
Share on other sites

Zachęcam wszystkich, którzy mogą (lub chcą) coś przewieźć i jednocześnie mają konto na FB do polubienia tej strony:
[url]http://www.facebook.com/pages/Transport-tu-i-tam-po-drodze-mi/199778306699364[/url]
Założyłam ją ja z powodu frustracji braku transportu dla kotki ze Świnoujścia do Warszawy.
Z tego wątku: [url]http://forum.miau.pl/viewtopic.php?f=13&t=120740&hilit=+tiga&start=1140[/url]

Zalecane jest zapraszać znajomych, także nie zwierzęcych - tak będzie łatwiej się odnaleźć :)

Link to comment
Share on other sites

[quote name='mmd']Fajna inicjatywa. Już byłam. jestem świeża na FB, ale udostępniłam.

Szukamy transportu dla Adasia, małego psiaka na najbliższa niedzielę - trasa Łódź-Warszawa. Jeśli za kasę, musi być faktura.[/QUOTE]

Inicjatywa Ci pomoże! :D

Joanna jeździ co poniedziałek Łódź - W-wa, co piątek W-wa - Łódź. W kwestii tej trasy (i okolic) służy pomocą:) [url]http://www.facebook.com/profile.php?id=100000469466469[/url]

Ania czasem jeździ na weekend do Łodzi (studia). A mieszka w Górze Kalwarii, niedaleko Warszawy. [url]http://www.facebook.com/anna.cynthia[/url]

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Edi100']Poszukiwany transport dla Kota bez łapki na trasie Wrocław-Kraków.[/QUOTE]

[quote]Anna często wyjeżdża na trasie Kraków - Berlin - Kraków (weekendy) duży Van, może przewieźć do każdej miejscowości po drodze (Katowice, Gliwice, Kędzierzyn-Koźle, Opole, Wrocław, Legnica itd.). Czasami duże psy (jak je nie jedzie) zawsze małe psy i koty w transporterku lub rzeczy. Ponieważ trasa służbowa jeśli niekonieczne dalekie zjeżdżanie z trasy nie chce udziału w kosztach benzyny.
[url]http://www.facebook.com/profile.php?id=1674086530[/url][/quote]

Zachęcam do wstąpienia w szeregi inicjatywy!
[url]http://www.facebook.com/pages/Transport-tu-i-tam-po-drodze-mi/199778306699364?sk=info[/url]


mmd - możesz jeszcze odnaleźć wpis Ani na naszej stronie i tam skomentować, ona wtedy to chyba zobaczy. Albo ja mogę napisać w Twoim imieniu, daj kontakt do siebie na pw.

Link to comment
Share on other sites

  • 2 months later...

[quote name='Kuba0005']Apropos. Czy do przewozu zwierzątek pociągami są potrzebne jakieś umiejętności, papiery, itp? Czy ja jako laik mógłbym przewieźć ? Sorki za pytanie nie będące sednem sprawy, ale ja jak i kumple się często przemieszczamy więc jakby dało radę to transport przy okazji gratis. Są jakieś specjalne bilety dla psów w pociągach, ile kosztują?[/QUOTE]
kiedyś było w uwadze że się płaci za psa 15 zł, bez względu na odległość... wiadomo musisz mieć psa na smyczy i w kagańcu;) tak mi się wydaje przynajmniej;)

Link to comment
Share on other sites

[quote name='saphira18']kiedyś było w uwadze że się płaci za psa 15 zł, bez względu na odległość... wiadomo musisz mieć psa na smyczy i w kagańcu;) tak mi się wydaje przynajmniej;)[/QUOTE]

W pociagach Intercity bilet dla psa kosztuje 15,20, w osobowych i Interregio - taniej. Wymagany bilet dla psa, swiadectwo szczepienia, smycz, kaganiec i zgoda wspolpasazerow w przedziale. Przewiozlam pociagiem kilka nieduzych psiakow i w praktyce wyglada to tak, ze kaganiec mam w kieszeni, konduktor sprawdza tylko bilet, ale wyobrazam sobie, ze w przypadku wiekszych psow moze byc dokladniejsza kontrola. Wchodzac do przedzialu uprzejmie wyrazam nadzieje, ze piesek nie bedzie przeszkadzal, i nie przejmuje sie tym, ze ktos moze sie skrzywic. Pasazerowie z reguly nie wiedza, ze moga sie nie zgodzic. A nawet jesli, to pies jest legalnym pasazerem i jesli przeszkadza, to konduktor musi pomoc znalezc miejsce, gdzie nie bedziemy przeszkadzac. Biore podklady higieniczne - takie nieprzemakalne kocyki jak pieluchy i jesli sa wolne miejsca, to piesio zajmuje miejsce na siedzeniu. Male psiaki mozna tez przewiezc w transporterku jak kota, wtedy jak dla bagazu - zadnych biletow i wymogow. :)

Link to comment
Share on other sites

  • 3 months later...
  • 2 weeks later...
  • 3 weeks later...
  • 1 month later...

jeśli komuś to pomoże: oferuje transport zwierza na trasie Bydgoszcz - cała Polska (a dokładniej wszędzie tam,gdzie można dojechać pociągiem) za zwrot kosztów biletów w obie strony.
oferta ważna bezterminowo,uzalezniona jednak od tego ile mam wolnego czasu.
kontakt: [email][email protected][/email]
(lepiej pisać na maila, bo na dogo nie jestem tak czesto)

Link to comment
Share on other sites

  • 2 weeks later...

Od przyszłego tygodnia jeżdżę służbowo po woj.śląskim.Szefostwo pozwoliło mi zabierać psiaki,za niewielką,symboliczną opłatą- samochód kombi.Nie ma znaczenia w które miejsce pojadę,oby Śląsk.

W soboty i niedzielę mogę jechać dalej ale już niestety odpłatnie - ok.40-50 gr za km.

Psiak jeżeli jechałby sam to musi być w transporterze,jeżeli z kimś to osoba ta odpowiada za psiaka.

Inne zwierzaki też przewiozę.

Pytania proszę na PW.

[B]Na razie zawieszone z powodu awarii samochodu.[/B]

Edited by lunarmermaid
Link to comment
Share on other sites

  • 5 months later...

[quote name='malawaszka'][B]PILNIe szukam[/B] transportu dla starej niewidomej sznaucerki mini [SIZE=3][B]z Radomia do Olsztyna[/B][/SIZE][/QUOTE]

Po calej Polsce jezdzi z psami Piotr[B] 6[B]08 [/B]200 610 [/B]na dogo nick [B]piotrkleszcz

[/B]

Link to comment
Share on other sites

  • 2 weeks later...
  • 6 months later...
  • 1 month later...
  • 3 months later...

Szukam i będę szukała całe wakacje kogoś, kto będzie jechał [B]Śląsk (okolice Katowic) lub Kraków[/B] nad morze [B]Świnoujście-Międzyzdroje[/B] i może w drodze powrotnej zabrać dla mnie dużą torbę rzeczy. W zamian mogę dopłacić do paliwa, a na terenie Świnoujścia zagwarantować darmowy wstęp do jednego z obiektów turystycznych i kawę.

Link to comment
Share on other sites

Poszukuję transportu dla małego psiaka w pierwszej połowie lipca z Lewina Brzeskiego (przy trasie 94 i a4) do Wrocławia, na Plac Grunwaldzki do przychodni weterynaryjnej przy uniwersytecie. Najlepiej, żeby transport był przy okazji, wtedy się dołożę, ale jeśli się nie znajdzie, to jestem w stanie zapłacić za całość kosztów paliwa na trasie Lewin-Wrocław.

Edited by almonde
Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...