Jump to content
Dogomania

Bokser Spike i dwie proski - Toffii i Daga ;)


Aga K

Recommended Posts

  • Replies 2.1k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

O kurka, znalazłam siostrę bliźniaczkę mojego Pirata:loveu: Tylko Pusia to suczka i bardziej delikatną budowę ma. :razz:
No, zdjęcia też bym pooglądała:mad:
A jak ktoś chce sprawdzić czy podobne, to zapraszam do galerii Pirata: [URL="http://www.ben-i-pirat.bloog.pl"]www.ben-i-pirat.bloog.pl[/URL]
Pozdrawiam

Link to comment
Share on other sites

Dawno mnie nie było na dgm-mam już we wtorek i środe egzamin :(:(:(
i nie mam czasu :(:(:( Tak,widziałam tego przystojniaka kropka w kropke wymalowanego jak moja Pusica,ale poproszę też o fotki.
Niestety nadal czekam,nie gbyło mnie na necie chyba ze dwa tygodnie i nie wiem co gdzie i jak :(:( niestety

Link to comment
Share on other sites

jESTEM BARDZO WKURZONA.dOSTAŁAM FOTY OD KOLEGI JUŻ BARDZO DAWNO TEMU-W PIĄTEK,ALE DO CHOLERKI JASNEJ-TE POMNIEJSZPNE MI SIE NIE CHCĄ OTWORZYĆ I NIE MOGĘ WAM ICH WYSŁAĆ :mad::mad::mad::mad::mad::mad::mad::mad::mad::mad::mad::mad::mad::mad::mad::mad::mad::mad::mad:

Przeprasszam

Link to comment
Share on other sites

Właśnie.Ja wam jeszcze nie oznajmiłam,że Mika vel Milka znalazła szczęśliwy,kochający domek na wsi.Ma dwóch kolegów-jednego mniejszego od siebie, a drugiego duuużo większego.Przeszła dużą resocjalizację i już się tak nie boi.

Miłego spacerniaka,ja też zaraz z moją idę :lol:
a czemu pytałeś o boksa ????

Link to comment
Share on other sites

Bardzo się cieszę że Mika znalazła dom! :multi:
Od początku jakoś mnie chwyciła za serducho i strasznie żałowałam że nie mogę jej wziąć, ale na szczęście już go ma :)
A może masz jakieś fotki ślicznotki z nowego domku??
Na zdjęcia Pusi też czekam! :loveu:

Link to comment
Share on other sites

Nie słonko,z nowego domku nie mam,ale mam te "stare" z mojego domku.Wiem,że tam będzie miała jak w raju.Dzięki słonko za dobre chęci i jeszcxze lepsze serduszko :buzi:
niedługo ją odwiedzę to jej napstrykam zdjęć-tylko nie mam jeszcze czym ;)

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Aga K']Właśnie.Ja wam jeszcze nie oznajmiłam,że Mika vel Milka znalazła szczęśliwy,kochający domek na wsi.Ma dwóch kolegów-jednego mniejszego od siebie, a drugiego duuużo większego.Przeszła dużą resocjalizację i już się tak nie boi.

Miłego spacerniaka,ja też zaraz z moją idę :lol:
[B] a czemu pytałeś o boksa ????[/B][/quote]

Pyta[B]łam, [/B]bo .... w topicku o legowisko się pytałaś, jakie odpowiednie będzie dla boksika

Link to comment
Share on other sites

fotaski oczywiście nie są robione fachowo.Nie umiałam sie dobrze obsłużyć aparatem,a i nie miałam czasu bo musiałam go oddać na następny dzień.

aaaaale dobra kostka-nie zabierzesz mi jej tym razem
[IMG]http://img249.imageshack.us/img249/8241/1004307a7bc.jpg[/IMG]

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...