Jump to content
Dogomania

Polska wies--glodujace psy.


Recommended Posts

  • Replies 660
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

U nas nie zalalo,ja mieszkam na 4 pietrze,to nie ma takiej mozliwosci,Wieprz plynie sobie spokojnie,a jak wyleje,to na laki.Jednak inni nie maja takiego szczescia,wiele zwierzat zginelo i to mnie najbardziej boli,a przy okazji poznaje sie ludzi jacy sa,jeden pan wprowadzil do domu kucyki,zeby sie nie utopily,ale niestety nie wszyscy maja dobre serca.

Link to comment
Share on other sites

[quote name='ketunia']Dzisiaj zrobię zamówienie. Gdzie to wysłać? MOże do Ciebie Dorka?[/QUOTE]
Dzieki ketunia:loveu:Tak jak napisala Atomowka psiakom potrzebne odpchlanie,odrobaczanie i karma,moze byc nawet taka z Biedronki,zjedza wszystko,ostatnio taka zawiozlam,to ja polykaly.Mozesz wyslac do mnie,podam Ci adres na pw.

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Atomowka']Dora skoro jesteś zapytam one jedzą suchą karmę, czy puszki czy to obojętne?[/QUOTE]
Obojetne,zjedza wszystko.Zawozilam tez p.Joannie puszki,zeby mogla wymieszac z zupa lub chlebem.Chleba zawozilam duzo,bo oni tez byli glodni:shake:

Link to comment
Share on other sites

Zamówiłam 30 kg karmy Brit, 10 puszek Animondy po 1250g, 2x przysmaki, paczkę ciastek eukanuby, 4x fripex.
Daj mi proszę znać czy to wszystko doszło.

Mam nadzieję, że pieskom to będzie smakowało.
Gdzie one mieszkają? Na dworze? Mają budy albo jakieś schronienie?

Link to comment
Share on other sites

[quote name='ketunia']Zamówiłam 30 kg karmy Brit, 10 puszek Animondy po 1250g, 2x przysmaki, paczkę ciastek eukanuby, 4x fripex.
Daj mi proszę znać czy to wszystko doszło.

Mam nadzieję, że pieskom to będzie smakowało.
Gdzie one mieszkają? Na dworze? Mają budy albo jakieś schronienie?[/QUOTE]
Smakowalo?Toz to prawdziwa uczta:lol: Wielkie dzieki:loveu: i ciasteczka:eviltong: Jak tylko dojdzie,napisze. Jedna sunie wpuszcza do domu,kiedys ona mieszkala z koniem,strasznie sie lubili,jak konia sprzedali suni nie bylo kilka dni,p.Joanna myslala,ze poszla za koniem i nie wroci,ale wrocila.I ona mieszka w domu.Pozostale spia na dworze,jeden chodzi spac do tej stajenki,a dwa chca kolo domu,wiec spia na trawie.

Link to comment
Share on other sites

[quote name='DORA1020']Smakowalo?Toz to prawdziwa uczta:lol: Wielkie dzieki:loveu: i ciasteczka:eviltong: Jak tylko dojdzie,napisze. Jedna sunie wpuszcza do domu,kiedys ona mieszkala z koniem,strasznie sie lubili,jak konia sprzedali suni nie bylo kilka dni,p.Joanna myslala,ze poszla za koniem i nie wroci,ale wrocila.I ona mieszka w domu.Pozostale spia na dworze,jeden chodzi spac do tej stajenki,a dwa chca kolo domu,wiec spia na trawie.[/QUOTE]

Może z czasem da się coś wykombinować z budami???
Tylko te koszty..

Link to comment
Share on other sites

[quote name='ketunia']Może z czasem da się coś wykombinować z budami???
Tylko te koszty..[/QUOTE]
No wlasnie,moze z czasem,na razie jest cieplo,wiec sobie poradza,blizej zimy pomyslimy.Teraz te zwierzaki z powodzi bardzo potrzebuja pomocy,tez potrzebuja wszystkiego.....eh....

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...