Jump to content
Dogomania

Polska wies--glodujace psy.


Recommended Posts

  • Replies 660
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Magda,z pomocą Fundacji ZEA kupię karmę dla tych psów.  I coś na odrobaczenie i odpchlenie koniecznie.Jutro zadzwonię,to powiesz mi, jaka to ma być karma i jakiej wielkości są psy.

Dzieki ala:) wybieralam sie w tym tygodniu zrobic zdjecia,ale nie wyrabiam sie czasowo....

Link to comment
Share on other sites

E...na jakim spacerze......to wiocha,przeciez gdyby wyprowadzili psiaki na spacer,to ludzie pekliby ze smiechu....

pewnie byli w polu i psiaki  poszly za nimi

byla tylko jedna sunia,ktorej nigdy nie widzialam,pewnie to ta nowa

takie to malenstwo nijakie,ale za to jakie garlate:)

ale moze pojade tam w nastepnym tygodniu

nie mam numeru do nich

Link to comment
Share on other sites

  • 3 months later...

W koncu tam pojechalam. Zawiozlam to co mialam,co dostalam od dobrych serc.I zrobilam kilka zdjec,poprosze Tyske o wstawienie. Jedna sunia byla bardzo gruba i juz nie zyje,teraz taki jest Misiek,nie wiem dlaczego,boje sie o niego... :( bo sunia-siersciuch jest normalana.Na zdjeciu widac ja ,chociaz niewyraznie. Wiec sunia,ktora przygarnela p.Joanna zostaje u niej. Jest malutka i spi w domu,ale jest problem sterylizacji. Trzeba ja wysterylizowac,tylko to co zwykle,nie ma za co,i nawet gdyby byla pomoc w sterylizacji,to bedzie problem z transportem do weta w Zamosciu,ok.30km.P.Joanna jest biedna osoba,chociaz sytuacja sie troche polepszyla,bo otrzymala juz rente/ale jej maz nadal buszuje w smietnikach/ nie ma auta,i trzeba by wynajac kogos kto by sunie zawiozl na sterylke.
Boje sie,zeby w lecie nie bylo szczeniakow.

Link to comment
Share on other sites

Dzieki Tyska za wstawienie zdjec.
Mysle,ze sie nie zgodzi,sunia bardzo boi sie obcych ludzi,a p.Joanna mysli,ze tylko ona najbardziej bedzie kochac ja.
Jest bardzo dobrym czlowiekiem.
Tak ja pisalam sytuacja finansowa jest ciut lepsza,bo otrzymala rente,ale nadal jest tam biednie.
Kiedys bylam tam z pomoca raz w tygodniu,teraz wystarczy jak zajrze raz na jakis czas,ale z jakims jedzonkiem dla zwierzakow.
No i potrzebna jest sterylka suni.

Link to comment
Share on other sites

  • 9 months later...

Watek nie umarl....pomoc nadal potrzebna

dlaczego nie widze zdjec suni?

sunia miala szczeniaczka,chyba jednego,ale pewnie prawdy sie nie dowiem

potrzebna sterylizacja suni

moze p.Joanna moglaby pojechac do Zwierzynca i wysterylizowac sunie,tylko ja niestety nie moge pokryc takich kosztow

czy moze ktos pomoc? zeby wiecej nie bylo szczeniakow,bo p.Joanna mieszka na wsi i wiadomo komu rozda szczeniaki

tego mowi,ze oddala sasiadowi

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...