Jump to content
Dogomania

10 - 20. 07. 2010 - 10 wystaw Rumunia/Bułgaria


Konrado

Recommended Posts

psy wytrzymują na plażach! oczywiście przy zachowaniu zdrowego rozsądku (nie wyobrażam sobie leżakowania z psem w środku dnia na gorącym piachu - dla ludzi to też niezdrowe, lepiej w cieniu). ja z moimi labami bylam w lipcu czy sierpniu w Macedonii nad wielkim jeziorem. W dzień wystawy, gorąco, słońce. a w przerwie chodziliśmy nad jezioro (wielkości morza) i psy się kąpały. tam nikt nie gonił mnie z psami z wody. Plusem jest to, że szybko wysychały i jak zaczynała się kolejna wystawa to były już suche i "wystawowe".

Link to comment
Share on other sites

  • Replies 98
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Na razie nie ma odpowiedzi ze związku. W tej chwili można tylko gdybać, ale to bardzo dziwne - bo dwa dni temu jeszcze tej wystawy nie bylo na ich stronie.

Może jak się nie dostanie na pierwszej CACa, to na drugą będzie można zglaszać na miejscu :evil_lol:

Możliwe też, że jest to jakiś bląd.

Link to comment
Share on other sites

Nie, też będziemy placić na miejscu... czyli wygląda na to, że wpadamy do hotelu na max 2,5 h, bierzemy prysznic, szybkie jedzenie na dole (pewnie na dole, żeby nie kombinować) i... na wystawy (2? 3? :cool3:). "My" tzn. dziewczyny, bo panowie zapewne uderzą od razu w kimono...

Odpowiedzi (jakiejkolwiek) z Bulgarii nadal brak :roll:

Link to comment
Share on other sites

No pewnie tak to będzie wyglądało - kwaterowanie w hotelu, prysznic, jedzonko i "sru" na wystawę :) Powiem szczerze, że nie wiem po co 2 wystawy Montenegro skoro i taak nie maja czegoś takiego jak Grand Champion, moim zdaniem szkoda kasy na 2 wystawy MNE...
Juz chyba odpowiedzi się nie doczekamy

Link to comment
Share on other sites

Ehh, no coś Ty...
Czekam aż pranie wyschnie :P Dzisiaj będę Taresika jeszcze robić, potem jadę wymienić pieniążki i to badanie kliniczne do paszportu dla Taresia, a no i jeszcze zakupki jakieś, więc pewnie wieczorkiem zacznę się pakowac :) Ale mam nadzieję, że dużo tego nie będzie :)
Do jutra :)

Link to comment
Share on other sites

Constanta pierwszy dzien :
gr VII
Seter Szkocki Gordon - Africa z Ojcowskiej Doliny CAC, CACIB , BOB i BOG I !!!!
Seter Irlandzki - Glennara Long Way Home CAC, CACIB , BOB !!!

gr VIII
Golden Retriever - Chelsea z Zaglebia CAC, CACIB, BOB i BOG I !!!

gr IX
Shih - Tzu Kaibaroshi Han & Har Be My Princes CAC , CACIB, BOB, BOG I !!!


dzien drugi :

gr VII
Seter Szkocki Gordon - Africa z Ojcowskiej Doliny CAC, CACIB , BOB !!!!
Seter Irlandzki - Glennara Long Way Home CAC, CACIB , BOB i BOG I !!!

gr VIII
Golden Retriever - Chelsea z Zaglebia CAC, CACIB, BOB !!!

gr IX
Shih - Tzu Kaibaroshi Han & Har Be My Princes CAC , CACIB, BOB !!!

Link to comment
Share on other sites

Dogi również mają swojego reprezentanta:

FUEGO Modry Efekt

Constanta I - I dosk, CACIB, BOB = Ch. Rumunii
Constanta II - I dosk, CACIB, BOB = Grand Ch. Rumunii
Albena Macedonia I - I dosk, CAC, BOB

Dostałam jednak informacje o pewnym chaosie. Podobno Zostały zmienione przepisy co do Ch. Macedonii (dotychczas Ch + CAC dawał Ch. Mcd) - Na dzisiaj były planowane 3 wystawy Krajowe (2x CAC Czarnogórski i 1x CAC Macedoński) - Podobno zostały zmienione na 2x CAC Macedonii i 1x CAC Czarnogórski... Do tego ogromne opóźnienia - pierwsza wystawa miała się zacząć po 17, a z tego co wiem wystawa ruszyła dopiero po 22 (wtedy też miała trwać już ostatnia wystawa tego dnia). Mam nadzieje że reszta wystaw przebiegnie już normalnie.

Evenflow - Gratulacje !!

Link to comment
Share on other sites

W pierwszy dzień w Albenie nie wystawiałam swojego shih tzu, ale byłam z koleżanką, która ma yokra. Faktycznie panował chaos i ogólna dezorganizacja. Show zaczęło się po 21 a trwało do 7 rano i niektórzy prosto z wystawy szli na śniadanie. Najpierw był CAC Montenegro, potem CAC Macedonii a na końcu CAC Montenegro numer 2(drugi CAC Macedonii był dziś o 10 rano). Zasady zmienili o tyle, że aby dostać championa Montenegro, trzeba było uzyskać 2xCAC, a chamiona Macedonii- 1xCAC dla psa, który jest championem innego kraju FCI i 2xCAC dla psów bez championatów. Tak to wyglądało, że jeśli został wczoraj championem Montenegro, dostawał championat Macedonii za jednego CACa. Małe sprostowanie: drugiego dnia w Constancie mój shih tzu niestety nie dostał BOBa. Póki co nie narzekamy za bardzo, ale jeszcze parę dni i wszystko się może zdarzyć. Trzymajcie kciuki za Polskie pieski. Mamy się czym pochwalić ;)

Link to comment
Share on other sites

Organizacja wystaw masakryczna. Nigdy więcej!!!
Ja się znieczulałam winem bo inaczej się nie dało - jak zobaczyłam dno 2 butelki to stwierdziłam, że starczy :P
Taresik:
CAC Czarnogóry I - CAC, BOB, a na finały nie zdążyliśmy bo wszystko w takim tempie, że 7 stala na pudle, a w 87 grupie juz rozdane byly miejsca, a psy jeszcze dobrze na ring nie weszly... W I grupie tylko 2 psy zdażyły wejść na BOGa...
CAC Macedonii - CAC, BOB, BOG-3
CAC Czarnogóry II - CAC, BOB, BOG-3
Tym samym Taresio jest już Champoionem Czarnogóry i Championem Macedonii - to nasze 12 i 13 tytuł championa :)
Dzisiaj CAC GRuyzji - mam nadzieję, że będzie lepiej...

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Jagoodka']Organizacja wystaw masakryczna. Nigdy więcej!!!
Ja się znieczulałam winem bo inaczej się nie dało - jak zobaczyłam dno 2 butelki to stwierdziłam, że starczy :P
[/QUOTE]

eee.... przesadzasz :evil_lol:
bułgarskie wystawy są super, tylko trzeba mieć "odpowiednie podejście" :evil_lol:
widać butelki były za mało pojemne ;)
tam trzeba kupować te bukłaki 5 -litrowe :eviltong:

[B][SIZE=2][COLOR=red]GRATKI DLA WSZYSTKICH !!![/COLOR][/SIZE][/B]
[B][SIZE=2][COLOR=red]a szczególne dla TERESIKA, EDKA I AFRYCZKI !!![/COLOR][/SIZE][/B]

Link to comment
Share on other sites

Później juz było lepiej :)
A może my z innym nastawieniem :)
Reszta wyników Taresikowego
CAC Gruzji - CAC, BOS, BOB, Champion Gruzji
CAC Mołdawii - CAC, BOS, BOB, BOG-3, Champion Mołdawii
CACIB Albena - CAC, CACIB, BOS, BOB, BOG-3, Champion Bułgarii, Zwycięzca Morza Czarnego :)

I wreszcie po prawie 45 godzinach spędzonych w samochodzie dotarliśmy do domu... Teraz idziemy odsypiać :)

Link to comment
Share on other sites

Witam wszystkich - dwa dni po powrocie już się nieco ogarnęlam :cool3:

Przywieźliśmy wszystko, co chcieliśmy (czyli championaty i kończący intera CACIB), ale muszę napisać, że w mojej rasie byl wysoki poziom - przyjechaly piękne rosyjskie suczki, tak więc tym bardziej się cieszymy, że choć ostatniego dnia udalo się zodobyć BOB i II BOG. Wszystkie wyniki są już na naszej www :cool1:

Organizacja straszna - najgorzej bylo pierwszego dnia - a dokladniej z poniedzialku na wtorek; wystawy skończyly się o 6tej rano czasu miejscowego, co dla nas wcale fajne nie bylo, bo dopiero co przyjechalśmy :diabloti:

Gratuluję wszystkim świetnych wyników - szczególnie dziewczynie od "swetra", która pożyczala ode mnie zapalniczkę :cool3:, Janie od AM, Beatce od Shih Tzu, dziewczynie od sznaucerka mini, z która się bez przerwy mijalyśmy na śniadaniu :evil_lol:, no i Jagodzie (dopiero zajarzylam, że Ty to Ty chyba ostatniego dnia, kiedy mi Twoja koleżanka od "swetra" powiedziala). Żaluję, że bylo tak malo czasu (glównie przez kolejki i różne awantury w sekretariacie :eviltong:) żeby się bliżej poznać.

Generalnie - wyjazd udany, ale czy odpoczęlam... nie wiem :evil_lol: może trochę :cool3:

Pozdrawiam wszystkich "maratończyków" :cool1:

[IMG]http://geniussaeculi.prv.pl/images/13.jpg[/IMG]

P.S. Psy na plaży w Albenie? Bez żadnych problemów :cool1:

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...