Jump to content
Dogomania

Kocia Rodzinka (5 kociaków) - Happy End :)


Cudak

Recommended Posts

[quote name='Cudak']Pomagasz nam i jeszcze dziękujesz? :evil_lol:

Za jakiś tydzień, czy dwa będziemy musieli wybrać się do weta na odrobaczanie... (mam nadzieję, że dużo nie zapłacimy..) Wtedy też zostanie określona płeć maluchów i postaram się porobić zdjęcia każdemu z osobna.
Nadamy im jakieś tymczasowe imiona ;) i będzie można robić więcej ogłoszeń.[/QUOTE]

;)

Super, może do tego czasu ktoś się już zgłosi po jakiegoś malucha i sobie zarezerwuje ;)

Link to comment
Share on other sites

  • Replies 276
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Byłoby idealnie, gdyby wcześniej były zarezerwowane i po odchowaniu trafiły prosto do nowych domków, bo niestety - im starsze, tym trudniej je oddać. Małych kociaków jest teraz masa... a nasze to w dodatku takie pospolite szaraczki. Kolorowe szybciej znajdują nowe domki :-(

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Cudak'][B]Rybka[/B], czy dałoby się dopisać w alegratce, że kociaki znajdują się w woj. zachodniopomorskim, ok 50 km od Szczecina?

(Póki, co miałam tylko jeden tel - ale aż ze Śląska. Pani powiedziała, że się zastanowi i oddzwoni, ale wątpię, bo jednak taka odległość zniechęca. Zanim udałoby się zorganizować transport, znajdzie kociaka na miejscu :()[/QUOTE]

Zmieniłam, ale wiesz, dla chcącego nic trudnego :D

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Rybka_39']Zmieniłam, ale wiesz, dla chcącego nic trudnego :D[/QUOTE]
Niby tak... ale większość szuka jak najbliżej, o określonym umaszczeniu... i nie ma, co się dziwić, bo wybór jest niestety ogromny.

Link to comment
Share on other sites

Witajcie
Śliczne te maluchy. A jakie umaszczenie fajne szaraczki pręguski.
Cudak podaj mi jeśli możesz nr konta do siebie co prawda teraz nie mogę pomóc finansowo ale będzie na przyszłość wesprę Cię chociaż wdowim groszem.:lol:
Ja nie mam doświadczenia w opiece nad kotkami ale podoba mi się te kocie towarzystwo.:cool3:

Link to comment
Share on other sites

[B]__Lara[/B], jak kocha to nie zostawi ;) Mój też się wściekał zawsze, jak jakiegoś nowego zwierzaka przyprowadzałam, a teraz już się przyzwyczaił, mówi, że nie będzie "walczył z wiatrakami" i w miarę możliwości nawet mi pomaga, jak trzeba.

[B]Rybka[/B], dzięki :) Jak tylko będzie znana płeć, napiszę o tym na wątku, bo będą potrzebne dla nich imiona :evil_lol:

[B]Igiełka[/B], już podaję. Dziękuję, że do nas zajrzałaś :loveu:

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Cudak'][B]__Lara[/B], jak kocha to nie zostawi ;) Mój też się wściekał zawsze, jak jakiegoś nowego zwierzaka przyprowadzałam, a teraz już się przyzwyczaił, mówi, że nie będzie "walczył z wiatrakami" i w miarę możliwości nawet mi pomaga, jak trzeba.

[B]Rybka[/B], dzięki :) Jak tylko będzie znana płeć, napiszę o tym na wątku, bo będą potrzebne dla nich imiona :evil_lol:

[B]Igiełka[/B], już podaję. Dziękuję, że do nas zajrzałaś :loveu:[/QUOTE]

Ja wiem, tak tylko napisałam ;) ale chce się też liczyć z jego zdaniem żeby on się liczył z moim ;)

A kociaki na pewno prędzej czy później znajdą domki! ;)

Link to comment
Share on other sites

[quote name='__Lara']Ja wiem, tak tylko napisałam ;) ale chce się też liczyć z jego zdaniem żeby on się liczył z moim ;)[/quote]
Gdyby nie ta odległość, mogłabyś wziąć kociaka chociaż na próbę. Może akurat by się przekonał ;)


[quote name='__Lara']A kociaki na pewno prędzej czy później znajdą domki! ;)[/QUOTE]
Innego wyjścia nie mają! :evil_lol:

Link to comment
Share on other sites

[B]Mysza1[/B] dziękuję za paczkę z jedzonkiem :loveu::loveu::loveu:


Jak dobrze pójdzie to już w przyszłym tygodniu pojedziemy na odrobaczanie :) (koszt do 50 zł razem), a po 2 tygodniach trzeba będzie maluchy zaszczepić (50zł/szt).

Czekają nas więc spore wydatki... :shake:
[COLOR=Blue]
[B]Proszę o wparcie finansowe dla kociej rodzinki. Przyda się każdy grosik![/B][/COLOR]


[SIZE=1]
Zajrzyjcie też do wątku portowych kotów: [URL="http://www.dogomania.pl/threads/178753-25-bezdomnych-kot%C3%B3w-PROSIMY-O-WSPARCIE-NA-LECZENIE-s.-37%21%21/page37"]http://www.dogomania.pl/threads/178753-25-bezdomnych-kot%C3%B3w-PROSIMY-O-WSPARCIE-NA-LECZENIE-s.-37!!/page37[/URL] Jeden z kotów jest poważnie chory.. :( Potrzebne jest wsparcie na jego leczenie oraz DT.[/SIZE]

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Cudak']Jak dobrze pójdzie to już w przyszłym tygodniu pojedziemy na odrobaczanie :) (koszt do 50 zł razem), a po 2 tygodniach trzeba będzie maluchy zaszczepić (50zł/szt).Czekają nas więc spore wydatki... :shake:
[COLOR=Blue][B]Proszę o wparcie finansowe dla kociej rodzinki. Przyda się każdy grosik![/B][/COLOR] [/QUOTE] to ja też dorzucę grosik dla kociej rodzinki ( może na żwirek??). Cudak czy konto jest to samo co mi dzisiaj podałaś ??

Link to comment
Share on other sites

[B]marysia55[/B] tak, tylko inny tytuł przelewu. Dziękuję :loveu:

[quote name='__Lara'];) mają sporo wejść na allegro :)[/QUOTE]
...ale telefonów zero :(

[quote name='mysza 1']Niech rosną zdrowo ;) Mam jeszcze dla portowych, podeślę Ci.[/QUOTE]
Super :)

Portowe też dostały z tej paczki ;)

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...