Jump to content
Dogomania

Dejzi od Brygady Rogala znalazła swojego pana


polubek

Recommended Posts

  • Replies 610
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

[quote name='obraczus87']Siema Ciotka! Gdzie Ty byłas jak Cię nie było?? :D[/QUOTE]
hehe w Opolu i we Wrocławiu :D
musialam swoja młodziez z pogotowia opiekuńczego odebrac ;p
autostopem sobie wracala , zadzwonila po pomoc na policaj a Ci stwierdzili ,ze poniewaz brakuje jej 5 miesiace do 18 to jako niepelnoletnia musi trafic do pogotowia opiekunczego. Heh paranoja normalnie ,niniejszym oświadczam ze na policji naprawde pracuja tępe barany

Link to comment
Share on other sites

[quote name='NiJaSe']hehe w Opolu i we Wrocławiu :D
musialam swoja młodziez z pogotowia opiekuńczego odebrac ;p
autostopem sobie wracala , zadzwonila po pomoc na policaj a Ci stwierdzili ,ze poniewaz brakuje jej 5 miesiace do 18 to jako niepelnoletnia musi trafic do pogotowia opiekunczego. Heh paranoja normalnie ,niniejszym oświadczam ze na policji naprawde pracuja tępe barany[/QUOTE]

Cos tak myslalałam, że to o młodziez chodzi :D

Link to comment
Share on other sites

hehehe noo mialam przygode :D:D
pan pedagog z pogotowia tez byl zdziwiony,ze oni ją do nich przywieźli
cholerka musze sie gdzies dopytac jak to jest , bo jak sie okaze ze ja tyle dymalam i kase wydalam przez to ,ze policaj nie do konca wiedziala co ma zrobic to moze ja sie powinnam o zwrot kosztow do nich zwrocic ;p;p

Link to comment
Share on other sites

[quote name='NiJaSe']hehe w Opolu i we Wrocławiu :D
musialam swoja młodziez z pogotowia opiekuńczego odebrac ;p
autostopem sobie wracala , zadzwonila po pomoc na policaj a Ci stwierdzili ,ze poniewaz brakuje jej 5 miesiace do 18 to jako niepelnoletnia musi trafic do pogotowia opiekunczego. Heh paranoja normalnie ,niniejszym oświadczam ze na policji naprawde pracuja tępe barany[/QUOTE]
Ech... słyszała, żeś zagościła w moich stronach...:ptrza było chociaż ręką pomachać; ja + - 50km. od Opola, ale to nic... wlazłabym na szczyt Kopy Biskupiej (889m. n.p.m. - dałabym radę:diabloti:)potem na wieżę widokową (zabytkowa 18m. wysoka) z lurnetką to bym dojrzała...:evil_lol::evil_lol::evil_lol:

Link to comment
Share on other sites

[quote name='ocelot']Ale jaka młodzież rezolutna:)
jak ja kochałam autostop:):):)Niech kultywują tradycję:)[/QUOTE]
Ja tylko raz w życiu jechałam autostopem i to koleżanka machała; może by zacząć na stare lata....:sg168:...:errrr::knuje:

Link to comment
Share on other sites

[quote name='RenW']Ja tylko raz w życiu jechałam autostopem i to koleżanka machała; może by zacząć na stare lata....:sg168:...:errrr::knuje:[/QUOTE]
oj ja to się wyjeździłam.... Z Tomaszowa Maz nad morze:):)I z powrotem:)I w góry.... i do stolicy:)
wspomnień kurcze czar:)
Zacznij:)

Link to comment
Share on other sites

[quote name='ocelot']oj ja to się wyjeździłam.... Z Tomaszowa Maz nad morze:):)I z powrotem:)I w góry.... i do stolicy:)
wspomnień kurcze czar:)
Zacznij:)[/QUOTE]
Byłam bardzo stateczną, ułożoną i bardzo zachowawczą pannicą..:eggface::-? z wiekiem mi się rozhulało..:eviltong::evil_lol::diabloti::diabloti:Nawet moja mama mnie nie poznaje:roll::lying::laugh2_2:

Link to comment
Share on other sites

[quote name='ocelot']Nie no... no chyba dobrze, że.... zmiany idą ku dobremu?:)[/QUOTE]
To zależy jak na to spojrzeć...:D:D:D:D... idąc tym tokiem myślenia to strach myśleć co będzie za kilkanaście lat..:crazyeye::diabloti::diabloti::diabloti:

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Ellig']Ren na autostopie....

[IMG]http://sphotos.ak.fbcdn.net/hphotos-ak-ash1/hs446.ash1/24612_117382481611204_100000183587587_284292_506711_n.jpg[/IMG][/QUOTE]
O kuźwa, prawie ja..:crazyeye::evil_lol::evil_lol: tylko kolor włosów nie mój..:roll: długość zresztą też nie...:roll:i ja w takiej frywolnej pozie:razz::diabloti::diabloti::diabloti:

[quote name='ocelot']Porywający widok:):)[/QUOTE]
Noooo.. karambol na autostradzie gotowy:roll::-o

Link to comment
Share on other sites

[CENTER][B]Proszę, zajrzyjcie na wątek szczeniaka - szkieletora mieszkającego na ulicy [IMG]http://www.dogomania.pl/images/smilies/icon_frown.gif[/IMG] [COLOR=Red]On na cito potrzebuje pomocy![/COLOR][/B]

[URL="http://www.dogomania.pl/threads/185349-SZKIELET-PSIEGO-DZIECKA-wo%C5%82a-JE%C5%9A%C4%86-jego-dom-to-ulica"][COLOR=Black][B]http://www.dogomania.pl/threads/185349-SZKIELET-PSIEGO-DZIECKA-wo%C5%82a-JE%C5%9A%C4%86-jego-dom-to-ulica[/B][/COLOR][/URL]
[/CENTER]

Link to comment
Share on other sites

heh u mnie jazda stopem to chyba rodzinne , tyle ze ja nie mialam okazji wypuszczac sie w Europe tak jak to czyni moja młoda :)
teraz obleciala Czechy , Niemcy , Francje i Hiszpanie , heheh i wszedzie spoko dopiero tu jej przerwe w podrózy urządzili i mało tego ja będe musiala zapłacić za jedna dobe przymusowego pobytu w pogotowiu opiekunczym :/

Link to comment
Share on other sites

[quote name='NiJaSe']heh u mnie jazda stopem to chyba rodzinne , tyle ze ja nie mialam okazji wypuszczac sie w Europe tak jak to czyni moja młoda :)
teraz obleciala Czechy , Niemcy , Francje i Hiszpanie , heheh i wszedzie spoko dopiero tu jej przerwe w podrózy urządzili i mało tego ja będe musiala zapłacić za jedna dobe przymusowego pobytu w pogotowiu opiekunczym :/[/QUOTE]

A ilez to taka przyjemność noclegu w pogotowiu kosztuje?? :D

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...