Jump to content
Dogomania

Agility w Tychach


Ecco

Recommended Posts

Ja się np. nie wyniosłam ;)

Właśnie klub w którym ćwiczyłyśmy przeniósł się w głąb Krakowa i dojazdy stały się bardzoo trudne, więc pewnie nawet będziemy musiały z tamtąd zrezygnować...

Dlatego bardzo się cieszę że znalazłam tą informacje tutaj :)
Już wysłałam mejla z pytaniami i czekam na odpowiedź :)

Link to comment
Share on other sites

  • 2 weeks later...

Spokojnie :eviltong: Musiałam zrobić sporo rzeczy do szkoły, a że zrobię sobie wolne dwie pierwsze godzinki, to mam chwilę na komputer :razz:

ogólnie myślę, że najlepiej dzwonić i wszystkiego się dowiedzieć ;)

Evelynkaa- najpierw było nieciekawie (mówię tutaj o sobie i moim psie :D nie mogłyśmy się zgrać). Miałyśmy obejść boisko kilka razy, potem zaznajomienie z psami i odwołanie od nich (=klęska). Potem chodziłyśmy jeszcze x czasu :eviltong: potem psica została na boku ja poszłam patrzeć na zmagania dziewczyn ;) ćwiczyły rękaw, po 10 minutach przyprowadziłam Lune i spróbowałyśmy, no i nam wyszło :loveu: ogólnie skupienie na torze fajnie jej szło. Co do przeszkód były rewelacyjne! Zwłaszcza koło można bardzo sobie chwalić, bo to ta nowa technologia nie? Mieliśmy rozłożony torek wtorkowy , bo w środę biega się torki z Darią Basiewicz (mam nadzieje, że nie przekręciłam) , a w sobotę powtarzamy z Sebastianem. Wczoraj przez to, że przyjechałyśmy to było trochę rozluźnienie chyba i ćwiczyłyśmy dużo pojedyncze elementy.



chatita- we wtorki przyjeżdża Daria Basiewicz, i biegamy z nią kompletne torki (z tego co zrozumiałam :evil_lol: w soboty naszym przewodnikiem jest Sebastian. Myślę, że można się tam sporo nauczyć, każdy ma prawo głosu, ale jest też dyscyplina :cool3:

KoKo90 - nie tak łatwo nas złamać :cool3: psica nie popisała się na początku, myślę że to też przeze mnie , trzeba było zeżreć jakiegoś procha na uspokojenie :lol: no i jej się moje nerwy udzieliły, ale potem od momentu gdy przebiegłyśmy raz rękaw wszystko się zmieniło <333 A tak przy okazji to która z was ukrywa się pod nickiem ? :p Oby we wtorek nie padało!

AHA i co do tych osób początkujących. To chyba nie ma problemu, bo dziewczyny co się spotkałam w sobotę też skakały od niedawna.

Link to comment
Share on other sites

  • 1 month later...

Byłam z moimi kundliszonami na torze, widziałam, jak psy śmigają, z moimi zaczęłam się zapoznawać z torem i bardzo polecam. Profesjonalny torek i miła atmosfera. Jedynie moje przezwisko mi nie pasuje, ale co tam, lepsze to niż 'Larwa' haha:D
Pozdrawiam.

Link to comment
Share on other sites

  • 5 weeks later...

Ja jestem zielona i mam sunie histeryczke...ale chciała bym z nią w końcu coś potrenować...z hasiorem mamy zajęcie a temu mojemu małemu plemniczkowi muszę cos znaleść...:)
Żywa zwinna bardzo zorientowana na cłowieka, tylko troche emocjonalnie rozchwiana. I trudno jej sie skupić na poleceniach ale młode to jeszcze 1,5 roku ma :)
Nadamy się?? :D

Link to comment
Share on other sites

  • 2 weeks later...
  • 1 month later...
  • 3 years later...

Zapraszamy wszystkich do reaktywacji :)

Nasza strona internetowa: [SIZE=5]http://strefapsa.pl/[/SIZE]
Nasz fanpejdż: [SIZE=5]https://www.facebook.com/StrefaPsa[/SIZE]

[IMG]http://i681.photobucket.com/albums/vv171/Berneska/Agility Tychy 2013/DSC394_zps3d7d4125.jpg[/IMG]

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...