Jump to content
Dogomania

Miraż i Fart się duszą ...potrzebne leki dla dwóch koni z astmą :-(


Biafra

Recommended Posts

  • Replies 65
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Biafra, co u Was? Jak koniska? Nie zalało Was?
Wiem, że obiecałam cosik Wam przelać. W tym miesiącu jednak nie dam rady za co przepraszam :oops:. W przyszłym na 100% zrobię przelew. Rzeczywiście bez sensu kupować lekarstwa, jak masz możliwość zdobyć je taniej.....

Link to comment
Share on other sites

[quote name='GoskaM']Biafra, co u Was? Jak koniska? Nie zalało Was?
Wiem, że obiecałam cosik Wam przelać. W tym miesiącu jednak nie dam rady za co przepraszam :oops:. W przyszłym na 100% zrobię przelew. Rzeczywiście bez sensu kupować lekarstwa, jak masz możliwość zdobyć je taniej.....[/QUOTE]

na terenie gdzie sa konie woda opada
ale było nieciekawie
teraz bardzo nieciekawie jest u psów
(link w podpisie)

Biafra nie ma teraz dostępu do internetu
musiała ewakuować się z domu
wczoraj rozmawialam z nią tel.

Link to comment
Share on other sites

mamy juz allegro cegiełkowe
mam nadzieje, ze choć trochę przyczynimy się do pokrycia szkód wyrządzonych przez wodę
oby tylko juz przestało lac
bo nie chcę myślec co może się stac jak cała góra zacznie schodzić w dół :(

[B][COLOR="#ff0000"]prosze o reklamę allegro[/COLOR][/B], zeby trafić do jak największej liczy osób:
allegra dwa identyczne wystawione sa w dwóch działach - Psy i konie

zapraszam:

[URL="http://www.allegro.pl/item1046548037_pomocy_powodz_zalewa_zwierzeta_pomoz.html"]allegro - Powódz u Biafry- pomóz! - 1[/URL]

[URL="http://www.allegro.pl/item1046548040_pomocy_powodz_zalewa_zwierzeta_pomoz.html"]allegro - Powódz u Biafry- pomóz! - 21[/URL]

Link to comment
Share on other sites

[quote name='GoskaM']Dobra robota z tym allegro....
Czy jest ktoś na bieżąco co u Biafry, jak sytuacja ze zwierzętami?[/QUOTE]

na watku Dakoty i Siewj OS szansa pisała
genralnie staramy się aby inf były zamieszczane na watku Bacy i Freda - baner z mojego podpisu tam przenosi

generalnie jest zle

watek bacy i Freda:
[url]http://www.dogomania.pl/threads/140817-Powódź-u-Biafry!!!-Potrzebna-pomoc-dla-Biafry-i-psów-pod-jej-opieką[/url]!!!!

Link to comment
Share on other sites

Nie czytalam watku, koniki znalazlam na stonie fundacji przez przypadek. Czy ine byly w Pol**dzie w Krakowie? Jak tak to pamietam je jeszcze ze stajni i jak jeszcze Miraz jezdzil....Przekochany byl a "wlasciciele" tak go zalatwili...O Boshe :placz:

Link to comment
Share on other sites

  • 2 weeks later...

To te same
Bardzo źle, ze koniska chorują.

Ale irytują mnie niescisłości w rzewnym opisie - Miraz ma dwoje oczu, tyle, że na jedno nie widzi, z tego powodu zreszta zostal wycofany ze sportu - bo nie pracowal w szkolce zawsze. Trawa jest i była, owszem nie sa to pastwiska hektarowe, ale tez nie stal caly czas na piachu. Leczony byl, ventipulmin dostawal jeszcze w Polsadzie, wiec tez prosze nie demonizowac. NIGDY nie chodzil tez siedmiu godzin i NIGDY nie mial odbitego klebu i nerek - opieka stajni pewnych rzeczy nie mogla przeforsowac wbrew wlascicielowi, ale prosze nas nie szkalowac wypisujac takie bzdury. A Fart nie chodził na jazde nie z powodu omdlen tylko notorycznej kulawizny (podejrzewane byly trzeszczki). Swoja droga bardzo sie mu pogorszylo, bo wyjezdzal tylko pokaszlujacy :(
Niestety prawdą niezaprzeczalną jest, że wykupione zostały za kosmiczną cenę. :/

Link to comment
Share on other sites

rozmawialam z Biafrą na temat Miraża i Farta, tzn m.in. na ich temat
bo z rozmowy ogólnej wyszło nam, ze jedną z ważniejszych rzeczy jest zakup lekarstw dla nich
a to koszt miesięczny ok 800 zł dla dwóch koni

pieniązki podobnie jak w przypadku karmy będą zbierane na moje konto - podaję na pw, ja lub Anna_33
mam nadzieję że i tym razem nie zawiedziemy Izy
i uda nam się uzbierać pieniązki na leki na miesiąc

Link to comment
Share on other sites

  • 1 month later...
  • 1 month later...

Miraż i Fart wciąż potrzebują pieniązków
kolejna akcja allegro dla nich własnie trwa: [URL="http://allegro.pl/miraz-sie-dusi-zabija-go-astma-blaga-o-pomoc-i1211548423.html"]allegro astmatyków[/URL]

mże ktoś jeszcze tutaj zagląda ?
i może podesłac swoim znajomum linkę?
no ogólnie jakoś rozreklamowac chłopaków?

Link to comment
Share on other sites

[B][I]psy i konie to moje dwie miłosci :) jeszcze przed chwila zastanawiałam sie na którego psiaka zrobic bazarek a jest ich sporo :( az nie trafiłam tu :( kocham konie i tym razem bazarek wystawie dla nich tylko sie troche ogarne :) prosze na PW jakies informacje do bazarku :) mam sporo bizu bedzie co lisytowac :)[/I][/B]

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Basia&Safi'][B][I]psy i konie to moje dwie miłosci :) jeszcze przed chwila zastanawiałam sie na którego psiaka zrobic bazarek a jest ich sporo :( az nie trafiłam tu :( kocham konie i tym razem bazarek wystawie dla nich tylko sie troche ogarne :) prosze na PW jakies informacje do bazarku :) mam sporo bizu bedzie co lisytowac :)[/I][/B][/QUOTE]

juz jutro napisze porzadne pw
teraz padam na pysk

dziękuję :):):)

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Basia&Safi']czekam na informacje jedna z dziewczyn które wysyłaja mi dary na bazarki :) przekazała kolczyki recznie robione srebro ich łaczna wartośc to 210 zł :):):):) a juz nie wspomne o innej bizuterii[/QUOTE]

Basia możesz mnie lać
na śmierć zapomnialam za mialam skrobnąć pw
juz pisze

Link to comment
Share on other sites

  • 2 weeks later...

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...