Jump to content
Dogomania

Rostock 9,10.10.2010


Adara

Recommended Posts

  • 5 months later...

[quote name='ewaf']Podnosze.
Ktos jedzie ? Przy opłaconej wystawie wysyłają numerki ?[/QUOTE]
Powinnaś dostać potwierdzenie - do nas przyszło juz w sierpniu i tam jest napisane, czy wystawa opłacona, czy do zapłacenia na miejscu. Co do numerków, to do odbioru na ringu:)

Link to comment
Share on other sites

[quote name='ewaf']Potwierdzenie przyszło dośc szybko ale była błędna klasa, wysłałam korekte było zapłacone i nic już wiecej nie doszło, kwit na opłate mam wiec moze na migi sie dogadam ;)
Dzięki :)[/QUOTE]
potwierdzenia zazwyczja przychodzą do tygodnia po zapisaniu, w zasadzie oni zaraz na drugi dzień wysyłają, jeśli zgłaszałaś do klasy championów lub użytkowej bardzo prawdopodobne że jeszcze nie mieli certyfikatu lub go nie uwzględnili, ale w takich sytuacjach po dojściu championatu zmieniają klasę.

Link to comment
Share on other sites

[quote name='madmax']Powinnaś dostać potwierdzenie - do nas przyszło juz w sierpniu i tam jest napisane, czy wystawa opłacona, czy do zapłacenia na miejscu. Co do numerków, to do odbioru na ringu:)[/QUOTE]

jade pierwszy raz do Niemiec więc chciałam się upewnić -potwierdzenie , wszytsko dodtałam i jest ok ale zapytam o numer startowy - odbiorę go przy ringu? nie muszę szukać żadnego sektretaratu wystawy itp jak to u nas bywa? byłoby super :)

Link to comment
Share on other sites

ja polecam ludziom którzy jeżdżą do Niemiec zalogowanie się na aussletterportal, dzięki czemu raz zapisujemy dane psa i możemy się zapisywać na wszystkie wystawy jednym kliknięciem, zawsze jest tam świeże info odnośnie wystaw, w profilu zapisuje się gdzie został pies/psy zapisany i w jakich klasach, raz wysyłasz do ich zarządu głównego certyfiaty, championaty i więcej tego robić nie musisz przy następnych wystawach. No i jest bardzo dobry kontakt z nimi, w języku angielskim w każdej chwili odpowiadają na maile. Również mailem można załatwić z nimi zmianę klas itp. Podaje link dla zainteresowanych: [url]http://www.vdh.de/vdh-ausstellerportal-login-englisch.html[/url]
można tam wejść również bezpośrednio ze strony VDH.

Link to comment
Share on other sites

[quote name='madmax']numery startowe odbiera się na ringu przed rozpoczęciem oceny, jedynie katalog do odbioru w wydzielonym punkcie-zazwyczaj jest ich kilka, więc nie ma problemu z kolejkami:)[/QUOTE]


dziękuję bardzo :)

[B]Darvin [/B]- cenna wskazówka - ja chętnie skorzystam, dzięki :)

Link to comment
Share on other sites

[quote name='madmax']nie mam w tej chwili katalogu pod ręką, ale z tego co pamiętam były 2 weimary, przy czym na pewno żaden z Polski:)[/QUOTE]

według ilościówki wydawało mi się że były 3, ale może się mylę, gdybyś mógł przy okazji podać nazwy i przydomki psów byłbym wdzięczny

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...