Jump to content
Dogomania

AKCJA STERYLIZACJA -WZNAWIAMY ! Tymczasowe konto


3 x

Recommended Posts

[quote name='ostatniaszansa']
Czekam kolejne opinie w kwestii wiejskich suczek, uważam ,że przypadek opisywany przez Kakadu zdecydowanie kwalifikuje się do pomocy wszak to sunia domo/bezdomna bo tak naprawdę niczyja ot dokarmiana przez ludzia nie sterylizowana będzie nam powiększała grono bezdomniaków . Kakadu znana nam jest zatem ciachamy 50 % kwoty chyba,że to bezdomna co to się przykleiła w tamtym miejscu a zdjęcie przy jakiejś okazji albo po prostu po zabiegu . Ew[/QUOTE]

suka jest na targówku przy jakiejś firmie; nikt się do niej nie przyznaje; po prostu zahaczyła się w tym miejscu bo tam jest też firma cateringowa i oni jej rzucają jakieś odpadki; jeszcze wpadłam na pomysł, żeby uderzyć do ochrony środowiska dzielnicy targówek; mam już nazwisko osoby odpowiedzialnej za talony na sterylizację bezdomnych zwierząt, dałam tel. koleżance - ma dziś dzwonić i się dowiadywać; ale w razie czego to dziękuję; znajdę jakąś tańszą klinikę i o ile ta suka da się złapać, to sie ja ciachnie po jak najniższych kosztach;

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Hałabajówka']To ja tak dyskretnie powtórzę pytanie bo chyba gdzieś zaginęło w akcji :)
[INDENT] Mam pytanie czy można zgłosić kotkę do sterylizacji z tego wątku... [URL="http://www.dogomania.pl/forum/threads/239204-Mała-Zdrapka-prosi-o-domek-i-wsparcie"]http://www.dogomania.pl/forum/thread...mek-i-wsparcie[/URL]
kotka dostał właśnie rujkę jest u mnie na BDT przy dużej ilości kotów rujka jest utrapieniem ;( Niestety Zdapka nie ma żadnych deklaracji, z fundacyjnego konta poszedł przelew na zastrzyk przeciwko rujce ale na sterylkę nie mam obecnie funduszy. Czy mogę liczyć na pomoc?
[/INDENT][/QUOTE]

Hałabajówka, ja jestem za
tylko z tego co kojarzę ty masz fundację wiec zwrot jak dla fundacji czyli 50 %

ale prosze jeszcze o wypowiedz innych osób, zwłaszcza dziewczyn z OS.

Link to comment
Share on other sites

[quote name='3 x']Hałabajówka, ja jestem za
tylko z tego co kojarzę ty masz fundację wiec zwrot jak dla fundacji czyli 50 %

ale prosze jeszcze o wypowiedz innych osób, zwłaszcza dziewczyn z OS.[/QUOTE]

Moja fundacja działa od stycznia więc jest na razie bardzo bardzo krucho, dopiero co udało mi się wyjść z długów po szczeniakach z parwo a na utrzymaniu jest cała masa zwierząt, generalnie większość środków idzie z prywatnego konta.

A wlasnie jak to działa to składki wpłacam jako prywatna osoba a nie jako fundacja...rosze o nakreślenie sytuacji.

Zdrapkę ma od Cudak prywatnie na DT bo myślałam że szybciutko pójdzie do adopcji jak jej siostra ale zdrówko u niej cały czas coś majstrowało a to katar a to ślimaki w oczach i dopiero się ogarnęła niedawno już ja miałam ogłaszać i teraz ta nieszczęsna rujka :(

Będę bardzo wdzięczna za każdą pomoc.

Link to comment
Share on other sites

Hałabajówka, moje zdanie jest takie, że skoro masz fundację i to nie to, że działasz w jakiejś fundacji tylko jestes załozycielem (nie wiem, mogę się mylić, bo nie 'śledzę' Cię po dogo, tylko gdzies kiedys na jakimś wątku mie się rzuciło w oczy, że masz Fundację) to przy AS powinnaś byc potraktowana jako fundacja.

nie jest moim celem za wszelką cenę nie dac Ci pieniązków czy coś w tym stylu
uważam, że powinnismy trzymać się jakiś zasad, które w tym momencie są modyfiowane
modyfikcja obejmuje głównie rozszerzenie zwierzaków objętych dofinansowaniem

zwyczajnie boję się, że zaraz wypadniemy z jakichkolwiek zasad i bum, akcja przestanie istniec

dlatego bardzo prosze o to, żeby wypowiedziały się inne osoby

Link to comment
Share on other sites

[quote name='3 x']Hałabajówka, moje zdanie jest takie, że skoro masz fundację i to nie to, że działasz w jakiejś fundacji tylko jestes załozycielem (nie wiem, mogę się mylić, bo nie 'śledzę' Cię po dogo, tylko gdzies kiedys na jakimś wątku mie się rzuciło w oczy, że masz Fundację) to przy AS powinnaś byc potraktowana jako fundacja.

nie jest moim celem za wszelką cenę nie dac Ci pieniązków czy coś w tym stylu
uważam, że powinnismy trzymać się jakiś zasad, które w tym momencie są modyfiowane
modyfikcja obejmuje głównie rozszerzenie zwierzaków objętych dofinansowaniem

zwyczajnie boję się, że zaraz wypadniemy z jakichkolwiek zasad i bum, akcja przestanie istniec

dlatego bardzo prosze o to, żeby wypowiedziały się inne osoby[/QUOTE]

Rozumiem zasady to zasady ;) Ale w takim razie będę zmuszona zrezygnować z dalszych wpłat na AS i zbierać to co wpłacałam we własnym zakresie inaczej nie dam rady.

Link to comment
Share on other sites

[quote name='3 x']

zwyczajnie boję się, że zaraz wypadniemy z jakichkolwiek zasad i bum, akcja przestanie istniec

[/QUOTE]
ja też uważam, że należy po prostu być czujnym i powściągliwym przy rozluźnianiu zasad "bo mamy tak strasznie dużo pieniędzy"; żeby sie nie okazało, że z zasadami znikną też środki; ale oczywiście to tylko moje zdanie; dostosuję się do tego co postanowicie;
na skarpecie owczarkowej też był dylemat, ogólnie było wiadomo, że chodzi o pomoc onkom, ale owczarek to przecież tez i collie i border collie i mallinois i kaukaz i różne miksy tych ras; trzeba było sprecyzowac zasady, żeby zdyscyplinować zgłaszających; żeby po prostu nie trzeba było odmawiać bo "za mało jest owczarka w owczarku"; jakos się udało to opanować, ale problem zaistniał i był poważny bo pojawiły się zarzuty o "rasizm", że kundelki mniej ważne; a przecież nie o to chodziło; jednym słowem temat zaczął się rozmywać i trzeba było kategorycznych, acz pokojowo wprowadzonych rozstrzygnięć, które oczyściły atmosferę;

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Hałabajówka']Rozumiem zasady to zasady ;) Ale w takim razie będę zmuszona zrezygnować z dalszych wpłat na AS i zbierać to co wpłacałam we własnym zakresie inaczej nie dam rady.[/QUOTE]

Hałabajówka, zrobisz jak zechcesz
nikt z tego powodu nie będzie się obrażał czy coś
i jeśli jako fundacja zgłosisz w przyszłoci psa czy kota a będą środki na koncie to zgodnie z zasadami dostaniesz 50 % zwrotu :)


[quote name='kakadu']ja też uważam, że należy po prostu być czujnym i powściągliwym przy rozluźnianiu zasad "bo mamy tak strasznie dużo pieniędzy"; żeby sie nie okazało, że z zasadami znikną też środki; ale oczywiście to tylko moje zdanie; dostosuję się do tego co postanowicie;
na skarpecie owczarkowej też był dylemat, ogólnie było wiadomo, że chodzi o pomoc onkom, ale owczarek to przecież tez i collie i border collie i mallinois i kaukaz i różne miksy tych ras; trzeba było sprecyzowac zasady, żeby zdyscyplinować zgłaszających; żeby po prostu nie trzeba było odmawiać bo "za mało jest owczarka w owczarku"; jakos się udało to opanować, ale problem zaistniał i był poważny bo pojawiły się zarzuty o "rasizm", że kundelki mniej ważne; a przecież nie o to chodziło; jednym słowem temat zaczął się rozmywać i trzeba było kategorycznych, acz pokojowo wprowadzonych rozstrzygnięć, które oczyściły atmosferę;[/QUOTE]

dlatego ja właśnie przedstawiłam swoje zdanie

poczekajmy na zdanie innych (w tym gł dziewczyn z OS)

kakadu a Ty co myślisz o ciachnięciu kotki od Hałabajówki i wysokości zwrotu ?

bo podsumowując mamy tak:
Hałabajówka ma kotkę - zapewne co do ciachnięcia jej wszyscy się zgodzimy (mam taką nadzieję)
problem powstaje przy wysokości zwrotu
Hałabajówka ma fundację więc przysługuje jej 50 %
jest też stałym deklarowiczem i w tym wypadku przysługuje jej 100 %

moje zdanie jest takie,że ciachac jak najbardziej ze zwrotem 50 %

zawsze tez w takiej sytuacji można spotkac się pośrodku - czyli 75 % ?

[B]prosze wypowiedzcie sie konkretnie? [/B](jesli chcecie :))
mam nadzieję, że za wyrażenie swojego zdania nikt na nikogo nie będzie się obrażał

i jeszcze mi się przypomniało, pieniązki sa ale tez nie sa to niewiadomojakie kwoty
i kakadu ma rację - trzeba uważać, bo rozluznimy zasady i pieniądze zniknał
i nikt nie będzie mógł skorzystac



aaaaaaaaaa mamay marzec, w weekeend zrobię rozliczenie za luty
zapomnialam, ze nam się miesiąc skończył :oops:
myślę, że jak się wypowie kilka osób to wyciagniemy jakiś wspólny wniosek tak, żeby nikt nei był pokrzywdzony

Link to comment
Share on other sites

[quote name='ostatniaszansa']Zabawne to mialo byc? Fundacja nie placi w ten sposob. Dane wymagane przy przelewie - [B]IMIE, NAZWISKO, ADRES, NR KONTA[/B]. Dopoki tego nie bedzie, przelew nie zostanie wykonany. /Agnieszka[/QUOTE]

Niee, źle mnie zrozumieliście :). "Uśmiechnęłam się" bo sama często mam takie sytuacje, że prosząc o konkretne dane dostaję tylko wybrane i po prostu muszę sobie jakoś radzić :).

Link to comment
Share on other sites

myślę,że skoro Hałabajówka jest deklarowiczem jako osoba prywatna moglibyśmy wspomóc sterylizację kotki bdt w wys.50 %. Takie dawałyśmy propozycje przy wprowadzeniu modyfikacji dotychczasowych zasad czyli sterylkami obejmujemy też kotki na określona kwotę w m-cu czy kwartale no i te sunie "wiejskie "

Zmieniamy bank z Pekao S.A na Alior , spokojnie to potrwa , na razie nic nie zmieniamy.
Nasze "ulubione " :angryy: Pekao S.A a raczej osobista opiekunka ( z banku ) brzydko mówiąc nas wy.....ła, zapomniała powiadomić o zmianie regulaminu, drastycznie wzrosły opłaty , już parę razy chciałyśmy z tego banku uciec i ciągle nas owa Pani mamiła. Teraz miarka się przebrała . Już nie w Skierniewicach a w Warszawie blisko naszej siedziby mamy bank. Ewa

Link to comment
Share on other sites

[quote name='ostatniaszansa']myślę,że skoro Hałabajówka jest deklarowiczem jako osoba prywatna moglibyśmy wspomóc sterylizację kotki bdt w wys.50 %. Takie dawałyśmy propozycje przy wprowadzeniu modyfikacji dotychczasowych zasad czyli sterylkami obejmujemy też kotki na określona kwotę w m-cu czy kwartale no i te sunie "wiejskie "

Zmieniamy bank z Pekao S.A na Alior , spokojnie to potrwa , na razie nic nie zmieniamy.
Nasze "ulubione " :angryy: Pekao S.A a raczej osobista opiekunka ( z banku ) brzydko mówiąc nas wy.....ła, zapomniała powiadomić o zmianie regulaminu, drastycznie wzrosły opłaty , już parę razy chciałyśmy z tego banku uciec i ciągle nas owa Pani mamiła. Teraz miarka się przebrała . Już nie w Skierniewicach a w Warszawie blisko naszej siedziby mamy bank. Ewa[/QUOTE]

Dziękuję. Zdrapka może być sterylizowana dopiero za 2 tygodnie. Pytałam weta cena 180zł...spytam jeszcze innego bo cena kosmiczna trochę :(
Fakturę chcecie na 50% kwoty ?

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Hałabajówka']Dziękuję. Zdrapka może być sterylizowana dopiero za 2 tygodnie. Pytałam weta cena 180zł...spytam jeszcze innego bo cena kosmiczna trochę :(
Fakturę chcecie na 50% kwoty ?[/QUOTE]


to zalezy od Ciebie
jak Ci wygodniej :)
może być na 50 % może być i na całośc
tylko musisz to napisać
żeby nie wyszło, że weźmiesz fakture na 50 % a my z tego oddamy ci 50%

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Lacia']hej. mam pytanie odnośnie moich deklaracji. Nigdzie ich nie widzę, czy mozna to sprawdzić? zapłaciłam do kwietnia. Przelew ode mnie był 18.02. Wielkie dzięki[/QUOTE]

sprawdze dzisiaj i dam znac :)

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Gusiaczek']Poproszę na pw nr konta AS - w ciągu dwóch najbliższych dni
chcę zakończyć bazarek i przesłać pieniądze.[/QUOTE]

Ja też poproszę o nr konta na PW, zakonczył się mój bazarek, wprawdzie szału nie ma ale coś prześlę .
I chciałabym się przy okazji zapytać czy dotarła faktura za sterylkę Pestki wystawiona przez gabinet weterynaryjny Eugeniusz Węgrzyn, ul. Wyszyńskiego 4, 66-400 Strzelce Krajeńskie ? Nazwa lecznicy "Omnivet". Wysyłałam ją w zeszły wtorek.

Link to comment
Share on other sites

Do tablicy - [B]malagos [/B]jako osoba zglaszajaca, [B]molly12[/B] jako osoba odpowiedzialna za sterylizacje - faktura przyszla dzisiaj, termin zaplaty do jutra, na karcie do wypelnienia zaznaczone "[B]nie jestem deklarowiczem[/B]", za fakturze do zaplaty pelna kwota [B]324zl.

Prosze o szybkie wyjasnienie, bo nie chcemy placic po terminie. /Agnieszka [/B]

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Sara2011']Ja też poproszę o nr konta na PW, zakonczył się mój bazarek, wprawdzie szału nie ma ale coś prześlę .
I chciałabym się przy okazji zapytać czy dotarła faktura za sterylkę Pestki wystawiona przez gabinet weterynaryjny Eugeniusz Węgrzyn, ul. Wyszyńskiego 4, 66-400 Strzelce Krajeńskie ? Nazwa lecznicy "Omnivet". Wysyłałam ją w zeszły wtorek.[/QUOTE]

wysłalam
dziękujemy :)

Link to comment
Share on other sites

[quote name='ostatniaszansa']Do tablicy - [B]malagos [/B]jako osoba zglaszajaca, [B]molly12[/B] jako osoba odpowiedzialna za sterylizacje - faktura przyszla dzisiaj, termin zaplaty do jutra, na karcie do wypelnienia zaznaczone "[B]nie jestem deklarowiczem[/B]", za fakturze do zaplaty pelna kwota [B]324zl.

Prosze o szybkie wyjasnienie, bo nie chcemy placic po terminie. /Agnieszka [/B][/QUOTE]

Pozwolę się wtrącić odnośnie zapisu jestem/nie jestem deklarowiczem. Nie do konca zapis ten jest jasny w przypadku gdy psa do sterylki zgłasza jedna osoba (będąca stałym deklarowiczem lub nie będąca stałym deklarowiczem) a inna osoba (np. dom tymczasowy) odpowiedzialny jest za sterylizację psa. Sama nie wiedzialam czy ten zapis odnosi się do osoby zgłaszającej psa czy odpowiedzialnej za sterylkę.

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Izabela124.']Zgłaszam sunię z tego wątku:
[URL]http://www.dogomania.pl/forum/threads/239494-Suwałki-Nejsi-suka-chiński-grzywacz-prosi-i-dom-i-pomoc!?p=20383542#post20383542[/URL]
Jestem stałym deklarowiczem. Wpłaty mam uregulowane
Koszt ok.250zł. Lecznica w Suwałkach, Ul.Chopina 8D, lek.wet. Dagmara Dobrzyń[/QUOTE]Sterylka odbyła się w poniedziałek. Fakturę dostanę w piątek, więc wtedy wyślę. Koszt 250zł. Bannerek wstawiony na wątku i na fb. Zdjęcia Nensi:

[IMG]http://i216.photobucket.com/albums/cc26/Izabela124/Bobik/Bobik3/IMG_2308.jpg[/IMG]

[IMG]http://i216.photobucket.com/albums/cc26/Izabela124/Bobik/Bobik3/IMG_2303.jpg[/IMG]

Link to comment
Share on other sites

[quote name='ostatniaszansa']Do tablicy - [B]malagos [/B]jako osoba zglaszajaca, [B]molly12[/B] jako osoba odpowiedzialna za sterylizacje - faktura przyszla dzisiaj, termin zaplaty do jutra, na karcie do wypelnienia zaznaczone "[B]nie jestem deklarowiczem[/B]", za fakturze do zaplaty pelna kwota [B]324zl.

Prosze o szybkie wyjasnienie, bo nie chcemy placic po terminie. /Agnieszka [/B][/QUOTE]


Błąd, błąd, błąd!!
Popełniła go [B]molly12[/B], powinno być [B]JESTEM DEKLAROWICZEM[/B], bo psiaka zgłaszała [B]malagos[/B] i to dzięki niej udało się wszystko... Mówiłam jej jak zaznaczyć, widocznie jej to umknęło...

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...