Jump to content
Dogomania

AKCJA STERYLIZACJA -WZNAWIAMY ! Tymczasowe konto


3 x

Recommended Posts

Mamy problem, bernardynka, która była tu zgłaszana przez stałą deklarowiczkę malagos ma wyznaczony zabieg na środę na 19:00. Niestety wet nie zgodził się na taką formę jaka jest przez was wymagana, twierdzi że robił już 3 takie zabiegi i nadal czeka na kasę. Kiedyś pytałam innych wetów czy zgodzili by się przeprowadzić zabieg z fakturą z odroczonym terminem płatności, ale nie podchodzili do tego zbyt entuzjastycznie.
Wiem, że to trochę niepoważne, ale czy jest możliwość waszego wsparcia z moją obietnicą dosłania faktury ?? :-(

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Kika9004']Mamy problem, bernardynka, która była tu zgłaszana przez stałą deklarowiczkę malagos ma wyznaczony zabieg na środę na 19:00. Niestety wet nie zgodził się na taką formę jaka jest przez was wymagana, twierdzi że robił już 3 takie zabiegi i nadal czeka na kasę. Kiedyś pytałam innych wetów czy zgodzili by się przeprowadzić zabieg z fakturą z odroczonym terminem płatności, ale nie podchodzili do tego zbyt entuzjastycznie.
Wiem, że to trochę niepoważne, ale czy jest możliwość waszego wsparcia z moją obietnicą dosłania faktury ?? :-([/QUOTE]

to pytanie do dziewczyn z OS
a nie możesz pożyczyć/założyć i otrzymać zwrot na prywatne konto?
albo ktoś z wątku suni?

czy to że wet czeka na kasę oznacza, że zabiegi były w ramach AS czy po prostu komuś kiedyś zaufał i ten ktoś nie związany z dogo/AS dał ciała?

Songo, jeyne czego mi brakuje to dopisku że to sterylizacja
ale dopytuję już dziewczyny z OS

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Kika9004']Mamy problem, bernardynka, która była tu zgłaszana przez stałą deklarowiczkę malagos ma wyznaczony zabieg na środę na 19:00. Niestety wet nie zgodził się na taką formę jaka jest przez was wymagana, twierdzi że robił już 3 takie zabiegi i nadal czeka na kasę. Kiedyś pytałam innych wetów czy zgodzili by się przeprowadzić zabieg z fakturą z odroczonym terminem płatności, ale nie podchodzili do tego zbyt entuzjastycznie.
Wiem, że to trochę niepoważne, ale czy jest możliwość waszego wsparcia z moją obietnicą dosłania faktury ?? :-([/QUOTE]

Jedyna forma zaplaty jaka mozemy zaoferowac to platnosc przelewem na konto lecznicy po wystawieniu faktury, albo osoba zglaszajaca placi gotowka i my jej zwracamy po otrzymaniu faktury - inne opcje nie przychodza mi do glowy, a prywatnych pieniedzy nie mamy w tej chwili jak zakladac - kiepski rok, przykro mi :( .Agnieszka

Link to comment
Share on other sites

[quote name='ostatniaszansa']albo osoba zglaszajaca placi gotowka i my jej zwracamy po otrzymaniu faktury -[/QUOTE]

Wykorzystamy tę opcję :) Tymczasowa opiekunka zgodziła się założyć pieniążki za sunię :). Pod koniec tygodnia, ewentualnie początek przyszłego spodziewajcie się fakturki :multi::multi::multi:.

Link to comment
Share on other sites

[quote name='toyota']Chciałabym zgłosić do sterylki Kudłatkę: [URL]http://www.dogomania.pl/forum/threads/239792-Kudłatka-od-Romów-w-BDT-potrzebne-wsparcie-na-fryzjera-i-weta[/URL]-(

Gabinet:

[B]OMNIVET[/B]
ul. Ks. St. Wyszyńskiego 4
66-500 Strzelce Krajeńskie
tel/fax: 95 76 32 166

[B]
Cena zabiegu - 200 zł[/B][/QUOTE]


Sunia już po zabiegu.
Na fakturze niestety nie napisano że to faktura za sterylizację tylko usługa weterynaryjna a ja z wrażenia po zabiegu nie sprawdziłam poprawności faktury. Będę musiał poprosić o korektę, najgorzej że na zabieg jeździałam do sąsiedniego miasteczka żeby było taniej bo w Gorzowie ceny za sterylki z kosmosu no i bedę musiał znowu przejechać 60km po poprawną fakturę:-(.
A to zdjęcie Pesteczki -Kudłatki po zabiegu:
[IMG]http://i48.tinypic.com/330feyp.jpg[/IMG]

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Songo82']Wysłane. Dzięki[/QUOTE]

Songo, na fakturze wpowinno być że to sterylizacja
moze być usługa wet ale z dopiskiem że sterylizacja

[quote name='Sara2011']Sunia już po zabiegu.
Na fakturze niestety nie napisano że to faktura za sterylizację tylko usługa weterynaryjna a ja z wrażenia po zabiegu nie sprawdziłam poprawności faktury. Będę musiał poprosić o korektę, najgorzej że na zabieg jeździałam do sąsiedniego miasteczka żeby było taniej bo w Gorzowie ceny za sterylki z kosmosu no i bedę musiał znowu przejechać 60km po poprawną fakturę:-(.
[/QUOTE]

a nie mozesz wydzwonić zeby wysłali Ci (na maila) poprawną fakturę?
ja wszystkie faktury od jednego weta mam mailowo i nie ma problemu
od jakiegoś czasu nie ma obowiązku podpisywania faktur, więc jak dostaniesz mailem "łysą" (bez podpisów) fakture to będzie dobrze - jest to zgodne z przepisami

Link to comment
Share on other sites

a nie mozesz wydzwonić zeby wysłali Ci (na maila) poprawną fakturę?
ja wszystkie faktury od jednego weta mam mailowo i nie ma problemu
od jakiegoś czasu nie ma obowiązku podpisywania faktur, więc jak dostaniesz mailem "łysą" (bez podpisów) fakture to będzie dobrze - jest to zgodne z przepisami[/QUOTE]

Dzięki za podpowiedź, tak zrobię-poproszę o przesłanie ma maila (nie wiem dlaczego pozjadało mi w moim mailu literkę "a" i zamiast "będę musiała" wyszło "będę musiał" jakbym była facetem:evil_lol:)

Link to comment
Share on other sites

[quote name='3 x']Songo, na fakturze wpowinno być że to sterylizacja
moze być usługa wet ale z dopiskiem że sterylizacja


Dostałam dziś poprawioną fakturę. Czy możecie jeszcze raz sprawdzić, czy ta jest ok? Wysłałam ją właśnie na tego samego maila co poprzednio. Z góry przepraszam za kłopot.

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Izabela124.']Zgłaszam sunię z tego wątku:
[URL]http://www.dogomania.pl/forum/threads/239494-Suwałki-Nejsi-suka-chiński-grzywacz-prosi-i-dom-i-pomoc!?p=20383542#post20383542[/URL]
Jestem stałym deklarowiczem. Wpłaty mam uregulowane
Koszt ok.250zł. Lecznica w Suwałkach, Ul.Chopina 8D, lek.wet. Dagmara Dobrzyń[/QUOTE]Sterylka tej suczki 5 marca

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Songo82']
Dostałam dziś poprawioną fakturę. Czy możecie jeszcze raz sprawdzić, czy ta jest ok? Wysłałam ją właśnie na tego samego maila co poprzednio. Z góry przepraszam za kłopot.[/QUOTE]

moim zdaniem ok, wysyłaj

[quote name='Izabela124.']Sterylka tej suczki 5 marca[/QUOTE]


super :)

[quote name='1izabelka1']wysłałam już swoją deklarację ale niestety przeoczyłam i nie wpisałam że jest za luty ,jestem z wpłatami na bieżąco prosiła bym gdzieś to zaznaczyć , dziękuję :)[/QUOTE]

gdzies za tydzień będę robić zestawienie za luty całościowe to sobie 'odfajkuję' :)
dziękuję :)

Link to comment
Share on other sites

[quote name='3 x']a nie mozesz wydzwonić zeby wysłali Ci (na maila) poprawną fakturę?
ja wszystkie faktury od jednego weta mam mailowo i nie ma problemu
od jakiegoś czasu nie ma obowiązku podpisywania faktur, więc jak dostaniesz mailem "łysą" (bez podpisów) fakture to będzie dobrze - jest to zgodne z przepisami[/QUOTE]

a jesteś pewna, że od wetów nie muszą być podpisane? bo, że ze zwykłych sklepów to ok, ale tu są używane leki itd... wydawało mi się, że takie muszą być podpisane

Link to comment
Share on other sites

[quote name='malawaszka']a jesteś pewna, że od wetów nie muszą być podpisane? bo, że ze zwykłych sklepów to ok, ale tu są używane leki itd... wydawało mi się, że takie muszą być podpisane[/QUOTE]

z moich inf wynika faktury nie musza być podpisane
my od wetów (znaczy nasze tymczasy fundacyjne - całe 2 i pół ;)) dostawały faktury mailem
i nie mieliśmy tzn fundacja problemów z nimi
Iza nigdy mi nie zgłaszała że księgowość nie chce ich przyjąć czy rozliczyć
z apteki też zawsze dostawalam niepodpisane


[B]jesli się mylę prosze dziewczyny z OS o sprostowanie [/B]

Link to comment
Share on other sites

[B]Zapraszam na bazarek, z którego 20% zysku jest na Akcję Sterylizację
[URL="http://www.dogomania.pl/forum/threads/240567-Prostownica-klawiatura-ksi%C4%85%C5%BCki-torebki-na-grzywaczk%C4%99-Nensi-i-AS-do-10-03-do-godz-21?p=20523200#post20523200"]<KLIK>[/URL]
[/B][IMG]http://i216.photobucket.com/albums/cc26/Izabela124/Bobis2/Pobieranie.jpg[/IMG]

Link to comment
Share on other sites

[quote name='3 x']z moich inf wynika faktury nie musza być podpisane
my od wetów (znaczy nasze tymczasy fundacyjne - całe 2 i pół ;)) dostawały faktury mailem
i nie mieliśmy tzn fundacja problemów z nimi
Iza nigdy mi nie zgłaszała że księgowość nie chce ich przyjąć czy rozliczyć
z apteki też zawsze dostawalam niepodpisane


[B]jesli się mylę prosze dziewczyny z OS o sprostowanie [/B][/QUOTE]

Mam nadzieję ze niepodpisane faktury są poprawne, bo ja już wysłałam niepodpisaną.
Ogólnie obecnie nie ma obowiązku podpisywania faktur więc mam nadzieję że tak jest wszędzie bez wyjątku.

Link to comment
Share on other sites

[URL="http://www.fotosik.pl"][IMG]http://images39.fotosik.pl/1932/233e66480399cfaamed.jpg[/IMG][/URL]


SUNIA WYSTERYLIZOWANA WCZORAJ, koszt zabiegu 200 zl, fakture oraz karte zgłoszeniowa wyslę w najblizszych dniach.
Dobrze zrozumiałam ,że te karte trzeba wydrukować, wypełnic i wysłac razem z fakturą?

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Agata69'][URL="http://www.fotosik.pl"][IMG]http://images39.fotosik.pl/1932/233e66480399cfaamed.jpg[/IMG][/URL]


SUNIA WYSTERYLIZOWANA WCZORAJ, koszt zabiegu 200 zl, fakture oraz karte zgłoszeniowa wyslę w najblizszych dniach.
Dobrze zrozumiałam ,że te karte trzeba wydrukować, wypełnic i wysłac razem z fakturą?[/QUOTE]

tak, dobrze zrozumiałas
tylko proponuję napierw wypełnić potem wydrukowac ;)

edit.
jaki uroczy puchatek :loveu:

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...