Jump to content
Dogomania

AKCJA STERYLIZACJA -WZNAWIAMY ! Tymczasowe konto


3 x

Recommended Posts

a ja mam jeszcze pytanie
Zwróciła się do nas osoba z prośbą o pomoc. Na działce jej rodziców są przygarniane psy, które były wywalane do lasu.
Psów jest w sumie 7, w tym 3 suczki. Tata tej dziewczyny rzeczywiście ma dobre serce i faktycznie przygarnia te psiaki. Okazało się, że chodzi o leśniczówkę, którą zna Jamor, więc poprosiłam go o potwierdzenie informacji i rzeczywiście tak jest. Jamorowi udało się dogadać z wetem na sterylizację 3 suk po 150 złotych za hurt;)
Tam są potrzebne jeszcze środki na kleszcze, bo to las plus zgodziłam się na jednorazowy zakup karmy.
Czy mamy szansę na jakąś pomoc w sterylizacji tych suniek?

Link to comment
Share on other sites

chciałabym wstępnie zgłosić sunię z tego wątku; jest po bardzo poważnej operacji guza, wróciła juz do domu na wieś i trzeba ją wysterylizować jak wydobrzeje, bo będzie bieda...

[url]http://www.dogomania.pl/forum/threads/240180-Ogromny-KRWAWI%C4%84CY-CI%C4%84GNI%C4%98TY-PO-ZIEMI-GUZ-!-Zbieramy-na-karm%C4%99-i-now%C4%85-bud%C4%99-Pom%C3%B3%C5%BC[/url]!!!!

[IMG]http://images45.fotosik.pl/1729/c0d5848809fd5412med.jpg[/IMG]

Link to comment
Share on other sites

[quote name='ostatniaszansa']jesteś deklarowiczką to dlaczego 50% ? Normalnie 100% .
Co się dzieje w tymi psiakami , one strasznie chorują, zapalenia gardła. angina, płuc, chora wątroba, trzustka, serce, stawy , guzy , alergie , dysplazje , zwyrodnienia kręgosłupa, choroby oczu i tysiące innych :( Dokładnie jak my ludziska . Ewa[/QUOTE]

Handzia - tak jak napisały dziewczyny z OS - 100 %
tylko pilnujcie procedur- wypełniony pliczek, poprawna faktura etc
i jak możecie pamietajcie przy jakimś bazarku o Akcji - 10%-15% czy cokolwiek :)

[quote name='mari23']właśnie po to utworzylismy stowarzyszenie, bo gmina przy bezdomnym to jeszcze jakoś da się zmusić do wydatku na sterylkę, ale już właśnie takie "trudne" przypadki psów, kotów co to niby mają dom, ale gorsze to od bezdomności czasem ( bo bezdomnym się zajmie ktoś) - pomagać trzeba zbierając grosz do grosza, bo potrzeby wielkie, a świadomość ludzi czasem poniżej jakiegokolwiek minimum....

[B]tak więc jako osoba prywatna ( nie stowarzyszenie) przyłączam się do Akcji Sterylizacja i na początek deklaruje skromne 10 zł miesięcznie ( jak mąż znajdzie pracę, to dołożę ;))[/B][/QUOTE]

dziękujemy :)
nr konta jest na pierwszej stronie

[quote name='mestudio']Podnieście czasami bazar dla AS - banerek na dole.[/QUOTE]
dziękujemy :)
już lece :)
póki mam net

[quote name='ludwa']a ja mam jeszcze pytanie
Zwróciła się do nas osoba z prośbą o pomoc. Na działce jej rodziców są przygarniane psy, które były wywalane do lasu.
Psów jest w sumie 7, w tym 3 suczki. Tata tej dziewczyny rzeczywiście ma dobre serce i faktycznie przygarnia te psiaki. Okazało się, że chodzi o leśniczówkę, którą zna Jamor, więc poprosiłam go o potwierdzenie informacji i rzeczywiście tak jest. Jamorowi udało się dogadać z wetem na sterylizację 3 suk po 150 złotych za hurt;)
Tam są potrzebne jeszcze środki na kleszcze, bo to las plus zgodziłam się na jednorazowy zakup karmy.
Czy mamy szansę na jakąś pomoc w sterylizacji tych suniek?[/QUOTE]

ludwa po mojemy wychodzi że 50 %
nie dlatego że fundacja bo z tego co rozumiem psy nie są pod wasza opieką

kurcze 150 zł za zabieg to bardzo mało
nie wiem, może można dofinandowac z 75 % ?
czasami za jedną sterylkę jest ponad 300 zł zwrotu a tutaj 450 zł za 3 suki
jak sunie nie zostaną ciachniete pewnie będa się mnożyć rokrocznie albo i częściej

macie możliwość dozbierac coś ? na fb czy jakos tak?

no i czy psiaki będa miały ogłoszenia, bo rozumiem, że po ciachnięciu będą szukały domów?




[quote name='kakadu']chciałabym wstępnie zgłosić sunię z tego wątku; jest po bardzo poważnej operacji guza, wróciła juz do domu na wieś i trzeba ją wysterylizować jak wydobrzeje, bo będzie bieda...

[url]http://www.dogomania.pl/forum/threads/240180-Ogromny-KRWAWI%C4%84CY-CI%C4%84GNI%C4%98TY-PO-ZIEMI-GUZ-!-Zbieramy-na-karm%C4%99-i-now%C4%85-bud%C4%99-Pom%C3%B3%C5%BC[/url]!!!!

[IMG]http://images45.fotosik.pl/1729/c0d5848809fd5412med.jpg[/IMG][/QUOTE]

ona szuka domu ?
jak to jest?
czy to tez przypadek że domna ale ciemnogród i będzie rodzic co cieczkę?



[quote name='TEDI']Witam,
Jak można wesprzeć akcję? Chciałabym wpłacić jakieś pieniążki, ale czytam na pierwszej stronie,że osoby nikomu nieznane - to na pewno ja - nie są brane pod uwagę...[/QUOTE]

Tedi nie chodzi o osoby nowe tzn po częsci chodzi ;)
chodzi głównie o to, żeby nie wpadł ktos na wątek z jednym postem zarejestrowany 3 dni temu z żądaniem zwrotu pieniędzy bo już ciachnał sunię

ponieważ działay tutaj wszyscy na zasadzie wzajemnego zaufania
myślę, że jeśli trafisz na sunię w potrzebie i faktyczni ebędzie to psiak szukający domu itd to nikt nie będzie protestował i 'wstrzymywał' dofinansowanie

bardzo cieszą nas wszystkie kolejne deklaracje
tak samo jak i wpłaty jednorazowe czy jakiś % z bazarków

proszę nie zrażaj się tym jednym zdaniem z pierwszego postu - tak jak napisalam, działamy na zasadzie zaufania :)

Link to comment
Share on other sites

[quote name='kakadu']chciałabym wstępnie zgłosić sunię z tego wątku; jest po bardzo poważnej operacji guza, wróciła juz do domu na wieś i trzeba ją wysterylizować jak wydobrzeje, bo będzie bieda...

[URL]http://www.dogomania.pl/forum/threads/240180-Ogromny-KRWAWIĄCY-CIĄGNIĘTY-PO-ZIEMI-GUZ-!-Zbieramy-na-karmę-i-nową-budę-Pomóż[/URL]!!!!

[IMG]http://images45.fotosik.pl/1729/c0d5848809fd5412med.jpg[/IMG][/QUOTE]

[quote name='3 x']
ona szuka domu ?
jak to jest?
czy to tez przypadek że domna ale ciemnogród i będzie rodzic co cieczkę?
:)[/QUOTE]
Tak sunia po operacji wróciła do domu ale Pan choć kochający psy to niezaradny i boimy się by sunia się nie zaciążyła bo przy tak skomplikowanej operacji nie można było obciążać ją jeszcze sterylką i będzie robiona w póżniejszym terminie.
[URL]http://imageshack.us/a/img442/9876/niunia019.jpg[/URL]

Edited by baster i lusi
Link to comment
Share on other sites

[quote name='3 x']


ludwa po mojemy wychodzi że 50 %
nie dlatego że fundacja bo z tego co rozumiem psy nie są pod wasza opieką

kurcze 150 zł za zabieg to bardzo mało
nie wiem, może można dofinandowac z 75 % ?
czasami za jedną sterylkę jest ponad 300 zł zwrotu a tutaj 450 zł za 3 suki
jak sunie nie zostaną ciachniete pewnie będa się mnożyć rokrocznie albo i częściej

macie możliwość dozbierac coś ? na fb czy jakos tak?

no i czy psiaki będa miały ogłoszenia, bo rozumiem, że po ciachnięciu będą szukały domów?

[/QUOTE]

Są pod opieką prywatnych osób, które bardzo prosiły o pomoc. Nie jesteśmy na razie w stanie zbierać na nie, bo zabrałyśmy 8 szt zagrożonych wojtyszkami, więc na razie tym żyjemy.
Mamy jakieś zdjęcia. Obecny opiekun chętnie odda część z nich:)
A cena mnie powaliła, chyba zabiorę te, co do nas przyjechały i sama hurtem do Warki na sterylki zawiozę;)

Czekam na decyzję:)

Link to comment
Share on other sites

[B]A ja mam mały kłopot. Nadal nie wiem co z fakturą grzywaczki Nensi. Dzwoniłam wczoraj do Fundacji Ostatnia Szansa i mieli sprawdzić czy opłacili (ale na pewno nie, bo wetka do mnie wydzwania i pyta kiedy będzie przelew, bo już prawie miesiąc od sterylki minął i wysłania faktury). Dziś też dzwoniłam, ale telefon jest wyłączony. Pisałam też na e-mail i zero odp. Czy ktoś może udzielić mi informacji? Bo jest mi bardzo głupio przed wetką, że tyle czasu czeka na przelew a ja nie mogę nawet żadnych informacji jej udzielić, bo nikt mi ich nie udziela. [/B]

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Izabela124.'][B]A ja mam mały kłopot. Nadal nie wiem co z fakturą grzywaczki Nensi. Dzwoniłam wczoraj do Fundacji Ostatnia Szansa i mieli sprawdzić czy opłacili (ale na pewno nie, bo wetka do mnie wydzwania i pyta kiedy będzie przelew, bo już prawie miesiąc od sterylki minął i wysłania faktury). Dziś też dzwoniłam, ale telefon jest wyłączony. Pisałam też na e-mail i zero odp. Czy ktoś może udzielić mi informacji? Bo jest mi bardzo głupio przed wetką, że tyle czasu czeka na przelew a ja nie mogę nawet żadnych informacji jej udzielić, bo nikt mi ich nie udziela. [/B][/QUOTE]

prosze spóbuj dodzwonić się do dziewczyn z OS
do Agnieszki najlepiej bo to ona robi przelewy (z tego co się orientuję)
niestety nie poratuję nr tel bo nie mam ale zapewne są na stronie OS

zajrzałam na konto i w podglądzie od stycznia niie ma opłaconej sterylki takiej suni - patrzyłam po tytułach przelewów
ostatnio opłacone sunie to:
Zuzia
Pestka
Misia
Stefcia
Sonia
Trusia
Lisa
Dasza

przykro mi, ale nie wiem co się stało
może jakiś losowy wypadek dziewczyny dopadł?
moim zdaniem jedyne wyjście to próba dodzwonienia się

ja mam tylko podgląd na konto
nie wykonuję przelewów

a ponieważ już zajrzałam na konto to powiem, ze stan na dzisiaj to: 3800 zł
ale z tego co pisze iza to są do opłacenia jeszcze sterylki


z wpłat bazarkowych doszły
od Gusiaczka z bazarku
od Sary2011
i od Izabeli124

dziekuję :)

edit
Iza na stronie Fundacji są telefony do dziewczyn:
[url]http://www.psiaszansa.pl/kontakt/[/url]

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Izabela124.'][URL="http://www.dogomania.pl/forum/members/74094-3-x"][B]3 x[/B][/URL] dzwoniłam pod nr Pani Ewy. Jutro spróbuję do P. Agnieszki. Mam nadzieje, że szybko sprawa się wyjaśni, bo wetka się niecierpliwi (w sumie trochę się jej nie dziwię :) )[/QUOTE]


Droga Izabela124, a ja sie dziwie wetce i to bardzo - faktura wystawiona byla[B] 7[/B].[B]03.13, tak wiec miesiac na przelew Pani doktor nie [/B]czekala, biorac pod uwage, ze faktura do nas jeszcze musiala zostac wyslana i dojsc do siedziby fundacji, a po drodze weekend jeszcze itp. [B]Zaplacona zostala dzisiaj.
[/B]
Tak sie akurat zlozylo, ze z przyczyn niezaleznych bylam przez 2 tygodnie poza W-wa i nie moglam rzucic sie na placenie faktur od reki /Agnieszka

Link to comment
Share on other sites

[quote name='ludwa']a ja mam jeszcze pytanie
Zwróciła się do nas osoba z prośbą o pomoc. Na działce jej rodziców są przygarniane psy, które były wywalane do lasu.
Psów jest w sumie 7, w tym 3 suczki. Tata tej dziewczyny rzeczywiście ma dobre serce i faktycznie przygarnia te psiaki. Okazało się, że chodzi o leśniczówkę, którą zna Jamor, więc poprosiłam go o potwierdzenie informacji i rzeczywiście tak jest. Jamorowi udało się dogadać z wetem na sterylizację 3 suk po 150 złotych za hurt;)
Tam są potrzebne jeszcze środki na kleszcze, bo to las plus zgodziłam się na jednorazowy zakup karmy.
Czy mamy szansę na jakąś pomoc w sterylizacji tych suniek?[/QUOTE]

można uznać ,że to dt , tym bardziej, ze Pan jest chętny do wyadoptowania tych psiaków a to jak nic wywalone, niechciane. Cena bardzo przystępna . Nie chcemy szczeniaczków prawda ? Nad psami z tego co widzę będzie jakaś kontrola. Myślę ,że damy radę udźwignąć opłatę jedna sunia 100% pozostałe dwie po 75% , do dopłaty byłoby 75 zł . Wilk syty i owca cała :) . Ewa

Link to comment
Share on other sites

[quote name='ostatniaszansa']Droga Izabela124, a ja sie dziwie wetce i to bardzo - faktura wystawiona byla[B] 7[/B].[B]03.13, tak wiec miesiac na przelew Pani doktor nie [/B]czekala, biorac pod uwage, ze faktura do nas jeszcze musiala zostac wyslana i dojsc do siedziby fundacji, a po drodze weekend jeszcze itp. [B]Zaplacona zostala dzisiaj.
[/B]
Tak sie akurat zlozylo, ze z przyczyn niezaleznych bylam przez 2 tygodnie poza W-wa i nie moglam rzucic sie na placenie faktur od reki /Agnieszka[/QUOTE]Dziękuję pięknie za informację! Ciesze się, że wszystko jest jak należy. Rozumiem, że zdarzają się rożne sytuacje, dlatego wolałam wyjaśnić tę sprawę. Pozdrawiam serdecznie!

Link to comment
Share on other sites

[quote name='ostatniaszansa']można uznać ,że to dt , tym bardziej, ze Pan jest chętny do wyadoptowania tych psiaków a to jak nic wywalone, niechciane. Cena bardzo przystępna . Nie chcemy szczeniaczków prawda ? Nad psami z tego co widzę będzie jakaś kontrola. Myślę ,że damy radę udźwignąć opłatę jedna sunia 100% pozostałe dwie po 75% , do dopłaty byłoby 75 zł . Wilk syty i owca cała :) . Ewa[/QUOTE]

SUPER:) Pięknie dziękuję:)
W takim razie, podam Wasze dane do faktury i całość przyjdzie do Was. Jamor już zapłacił, więc będzie gotówkowa. Zwrócę Mu, zakładając z prywatnych a Wam podam swój nr r-nku. Przeleję na OS 75 zł różnicy + wiiszę jeszcze z bazarku dziecięcego 45 i doliczę co wyjdzie, po zakończeniu ciuchowego. Wpłacę wsjo razem:))))

Dobrze rozumuję, czy powinnam iść spać?

Dzięki raz jeszcze:)

Edited by ludwa
Link to comment
Share on other sites

[quote name='handzia']Dziękuję bardzo. Przy następnym bazarku, na pewno wesprę Akcję. :)[/QUOTE]

dziękuję :)

moj bazarek się jeszcze rozlicza i kończy ale tez będzie kilka zł na akcję :)

[quote name='Izabela124.'][URL="http://www.dogomania.pl/forum/members/74094-3-x"][B]3 x[/B][/URL] dzwoniłam pod nr Pani Ewy. Jutro spróbuję do P. Agnieszki. Mam nadzieje, że szybko sprawa się wyjaśni, bo wetka się niecierpliwi (w sumie trochę się jej nie dziwię :) )[/QUOTE]
widzę, że już się wyjaśniło :)

[quote name='ostatniaszansa']Moj tel fundacyjny na przyszlosc 0 513 430 207 do wyjasniania problemow z platnosciami. Jak akurat nie gryze otoczenia, to odbiore. /Agnieszka[/QUOTE]
też sobie zapisze :diabloti:

[quote name='TEDI']Dziękuję za odpowiedzi, rozumiem już w czym rzecz. Nie mam żadnych kandydatek do sterylizacji :), po prostu uważam, że akcja jest warta poparcia. W takim razie będę wpłacać pieniążki - na to tymczasowe konto?[/QUOTE]

[quote name='ludwa']SUPER:) Pięknie dziękuję:)
W takim razie, podam Wasze dane do faktury i całość przyjdzie do Was. Jamor już zapłacił, więc będzie gotówkowa. Zwrócę Mu, zakładając z prywatnych a Wam podam swój nr r-nku. Przeleję na OS 75 zł różnicy + wiiszę jeszcze z bazarku dziecięcego 45 i doliczę co wyjdzie, po zakończeniu ciuchowego. Wpłacę wsjo razem:))))

Dobrze rozumuję, czy powinnam iść spać?

Dzięki raz jeszcze:)[/QUOTE]
rozumujesz dobrze aczkolwiek pokrętnie
i mam nadzieję, że poszłaś spać

zeby nei było, ja zrozumiałam
ale podobno ja normalna nie jestem ;)

[quote name='TEDI']Dziękuję za odpowiedzi, rozumiem już w czym rzecz. Nie mam żadnych kandydatek do sterylizacji :), po prostu uważam, że akcja jest warta poparcia. W takim razie będę wpłacać pieniążki - na to tymczasowe konto?[/QUOTE]

kandydatki wcześniej czy później pewnie Ci się znajdą ;)
pieniązki na konto podane w pierwszym poście - opisane jako tymczasowe
od ponad roku ;)

to będa jednorazowe wpłaty czy jakas deklaracja stała?
tak z ciekawości pytam :)

Link to comment
Share on other sites

A ja zapomniałam :oops: zgłosić Pestki do sterylki. Czy jest szansa na 50% refundację? Koszt ok 200 zł.
Sterylizacja w lecznicy Pod Centaurem, koszt 200 zł. Link do wątku [url]http://www.dogomania.pl/forum/threads/234005-Nowe-nabytki-myszowe[/url]

Edited by mysza 1
Link to comment
Share on other sites

[quote name='mysza 1']A ja zapomniałam :oops: zgłosić Pestki do sterylki. Czy jest szansa na 50% refundację? Koszt ok 200 zł.[/QUOTE]

jest :)
jak przy Milce

procedurę znasz :)
uzupełnij ładnie post i rachu ciachu i po strachu :)

btw chociaz ona jest na tyle urokliwa, że jej ew rozmnażanie dla zarobku nie grozi ;)

Link to comment
Share on other sites

[quote name='3 x']jest :)
jak przy Milce

procedurę znasz :)
uzupełnij ładnie post i rachu ciachu i po strachu :)

btw chociaz ona jest na tyle urokliwa, że jej ew rozmnażanie dla zarobku nie grozi ;)[/QUOTE]

Dziękuję. Pestka nie jest urokliwa? Grzeszysz ;)

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...