Jump to content
Dogomania

AKCJA STERYLIZACJA -WZNAWIAMY ! Tymczasowe konto


3 x

Recommended Posts

Rita ON z mojego banerka w piątek miała sterylizację .... niebawem otrzymam fakturę - 300 zł ... sterylka była w Warce ... założyłam ze swoich pieniędzy ...
mam pytanie tak dla formalności ... tą fakturę mam wysłać na adres stowarzyszenia wraz z kartką z moim numerem konta , a potem jak przyjdą do mnie pieniądze to zwrócić na konto stowarzyszenia ???... 25 % czy 50 % mam zwrócić ?

... oczywiście postaram się odwdzięczyć skarbonce ... po nowym roku porobię bazarki na nasze szydłowiaki i skarbonkę ...

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Poker']Sunia , którą mam w DT jutro ma sterylizację.Wszystko wskazuje na to ,że aborcyjną.Nie robiłam USG bo szkoda kasy.I tak i tak będzie sterylizowana.
[url]http://www.dogomania.pl/threads/198629-SUNIA-uratowana-przed-wyw%C3%B3zk%C4%85-do-Mys.u-mnie-w-DT.?p=15961963#post15961963[/url]

O ile wiem Avilia ja zgłaszała , więc tylko potwierdzam.
Pomyślałąm sobie,że kiedyś płaciłam po 5 zł miesięcznie na Skarbonkę Rozi, której już nie ma.To teraz mogę tyl płacić na skarpetę. Wpłacę od razu za 6 miesięcy czyli 30 zł licząc od grudnia do maja 2011.[/QUOTE]

Ja tylko powiem, że Rozi próbuje 'reaktywować' skarbonkę, więcej na jej wątku. A moją wpłatę na sterylki postaram się wysłać w tym tygodniu.

Link to comment
Share on other sites

Ja bym chciała spytać, czy możemy uzyskać wsparcie ze sterylkowej skarbonki na sunie, która wczoraj miała przeprowadzoną sterylkę aborcyjną.
Nie zdążyłyśmy wcześniej spytać, bo to był ostatni gwizdek na zabieg.
Sunia została wyrzucona na stacji Statoil w moim mieście w nocy z 15 na 16 grudnia. Trafiła do Domku Tymczasowego do naszej wolontariuszki i została nazwana Stonia. Śliczny, malutki skarb był w bardzo zaawansowanej ciąży. Wczoraj została wykonana u niej aborcja (i sterylizacja).
Zabieg kosztował niestety 400 zł, u nas w Nowym Tomyślu nikt się nie chciał podjąć przeprowadzenia aborcji suni w zaawansowanej ciązy, dlatego musiałysmy pojechać z nią do Poznania do dobrego weta, który przeprowadził zabieg.
Same nie jesteśmy w stanie udźwignąć tego finansowo.

Sunia nie ma jeszcze osobnego wątku, tylko jest na naszym ogólnym: post 1124

[URL]http://www.dogomania.pl/threads/194594-quot-Przytulisko-quot-w-Glinnie-pod-Nowym-Tomy%C5%9Blem-w%C4%85tek-wolontariatu?p=15969776&viewfull=1#post15969776[/URL]

Link to comment
Share on other sites

[B]Akrum[/B], czekam na faktury z zabiegów, które już się odbyły.
Nie wiem ile nam pieniędzy zostanie.
Jako, że nie jesteście stałymi deklarowiczami, możemy zwrócić jedynie część kosztów zabiegu.

doszła faktura od [B]Ani z poznania[/B], [B]Aniu[/B] - ja muszę opłacić całość chyba, więc tą sporą różnicę nam zwrócisz ok?
Powiem Wam, że to chyba najsmutniejsza faktura jaką dostałam.

[B]Cajus[/B] czy Ty wysyłałeś mi jakąś fakturę, bo pisałeś kiedyś, a ja nic nadal nie mam.

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Soema']
doszła faktura od [B]Ani z poznania[/B], [B]Aniu[/B] - ja muszę opłacić całość chyba, więc tą sporą różnicę nam zwrócisz ok?
Powiem Wam, że to chyba najsmutniejsza faktura jaką dostałam.
[/QUOTE]
Jasne, napisz mi tylko na pw ile mam zwrócić, ok?
Mnie też zasmucił ten zabieg............
I taka zaciążona została z domu wyrzucona na łańcuch, z niego się zerwała.....

Link to comment
Share on other sites

[quote name='ania z poznania']Jasne, napisz mi tylko na pw ile mam zwrócić, ok?
Mnie też zasmucił ten zabieg............
I taka zaciążona została z domu wyrzucona na łańcuch, z niego się zerwała.....[/QUOTE]
Cała faktura jest na 751zł i na taką kwotę musi iść przelew. Sterylizacja kosztowała 245,66zł.

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Soema']
[B]Cajus[/B] czy Ty wysyłałeś mi jakąś fakturę, bo pisałeś kiedyś, a ja nic nadal nie mam.[/QUOTE]

Sam jestem zdziwiony, że jeszcze jej nie ma.

Sunia była w Wawie. Faktura szła od Neris. Jutro zadzwonię i dowiem się jak to wygląda. W nocy napiszę co ustaliłem.

Wziąłem szczeniaka na BDT to teraz jestem trochę ograniczony. ;)

Link to comment
Share on other sites

[B]Soemo[/B], w związku z różnymi komplikacjami zgłoszona przeze mnie do sterylki aborcyjnej sunia Saba [URL="http://www.dogomania.pl/threads/197831"]z tego wątku[/URL] niestety nie przeszła zabiegu przed rozwiązaniem ciąży, nad czym ubolewam (jak też wielu innych uczestników wątku).
Jednakże nie zmienia to faktu, że ta bezdomna sunia potrzebuje sterylki najwcześniej jak to będzie możliwe.
Dlatego już teraz proszę Cię o przekwalifikowanie mojego zgłoszenia ze sterylki aborcyjnej na zwykłą i przyznanie refundacji kosztów zabiegu.
Zabieg najprawdopodobiej będzie wykonywany w Toruniu, w lecznicy dr Krawczyka, dlatego możliwy jest nieznaczny wzrost kosztów do około 250pln.

Link to comment
Share on other sites

Cajus, to ja się przejadę do 'biura' i sprawdzę.

Słuchajcie.... nie będzie tak, że ktoś zgłasza sukę, nie podaje ceny, a potem bach faktura i już.
Jurosia, Budrysek jakiej refundacji oczekujecie?
[SIZE=3][COLOR=navy][B]
Zgłoszenia bez podania ceny nie będą przyjmowane od tej chwili.
[/B][/COLOR][/SIZE]

Link to comment
Share on other sites

Czy ja mogę zglosić maleńką sunię ktora jest teraz w dt w Krakowie.
Jej wątek [url]http://www.dogomania.pl/threads/198690-%C5%9Aliczna-male%C5%84ka-sunia-w-DT.-Zbieramy-na-sterylk%C4%99[/url].
Mała przybyla do dt z cieczką. Jak narazie przewidziana kwota sterylki to ok 150 zł i to podobno po uwzglednieniu że to bezdomiaczek. Ale postaram się znaleźć gdzieś tańszego weta

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Soema']

Słuchajcie.... nie będzie tak, że ktoś zgłasza sukę, nie podaje ceny, a potem bach faktura i już.
Jurosia, Budrysek jakiej refundacji oczekujecie?
[SIZE=3][COLOR=navy][B]
Zgłoszenia bez podania ceny nie będą przyjmowane od tej chwili.
[/B][/COLOR][/SIZE][/QUOTE]
Na tej fakturze to jeszcze tylko przycięcia pazurków nie ma :shake:

Link to comment
Share on other sites

Jezeli to możliwe to refundacji za koszt sterylizacji, która kosztowała 350 zł, w tym gabinecie. Mieszkam 40 km za miastem i nie dysponuję transportem na codzień więc szukałam najbliżej miejsca zamieszkania. Przyjechała do mnie ze schroniska sunia, która miała być wysterylizowana, niestety okazało się że schronisko jej nie wysterylizowało. Dostała niespodziewanie cieczkę, pokrył ją pies i nie było czasu żeby czekać. Sunia ma ponad 10 lat i ciężko przeszła ten zabieg, kwota jest duża bo były jeszcze badania, kroplówki, środki przeciwbólowe i antybiotyki. Nie wiedziałam też że trzeba wcześniej psa zgłaszać do Was.

Link to comment
Share on other sites

[quote name='jurosia']Jezeli to możliwe to refundacji za koszt sterylizacji, która kosztowała 350 zł, w tym gabinecie. Mieszkam 40 km za miastem i nie dysponuję transportem na codzień więc szukałam najbliżej miejsca zamieszkania. Przyjechała do mnie ze schroniska sunia, która miała być wysterylizowana, niestety okazało się że schronisko jej nie wysterylizowało. Dostała niespodziewanie cieczkę, pokrył ją pies i nie było czasu żeby czekać. Sunia ma ponad 10 lat i ciężko przeszła ten zabieg, kwota jest duża bo były jeszcze badania, kroplówki, środki przeciwbólowe i antybiotyki. [B]Nie wiedziałam też że trzeba wcześniej psa zgłaszać do Was[/B].[/QUOTE]
Jak chcę się refundację, to trzeba, zgodnie z pierwszym postem.
Rozumiem, że nie możecie dostać faktury za samą sterylkę? Kwota musi być przelana taka jak na fakturze, jako że nie jesteście stałymi deklarowiczami to zwrócić możemy max. 75% ceny, czyli 262,5zł. Czyli jeśli nie dostaniecie faktury za sam zabieg, wysyłam Wam 465zł, a Wy odsyłacie mi 202,5zł. Oczywiście, po tym jak wyślecie mi oryginalną fakturę/rachunek.

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...