Jump to content
Dogomania

AKCJA STERYLIZACJA -WZNAWIAMY ! Tymczasowe konto


3 x

Recommended Posts

Ja wszystko rozumiem... Temat tak jak mówisz jest nie najlepszy, ponieważ prawda jest taka że nie możemy płacić za wszystko, po pierwsze nie ma funduszy a po drugie ktoś biorąc psa do siebie powinien liczyć się ze wszystkimi kosztami a nie wyręczać się kimś innym...:( Wiele pracy jest w naszym społeczeństwie, dużo czasu potrzeba żeby coś sie zmieniło:(

Link to comment
Share on other sites

[quote name='kasia14']Ja wszystko rozumiem... Temat tak jak mówisz jest nie najlepszy, ponieważ prawda jest taka że nie możemy płacić za wszystko, po pierwsze nie ma funduszy a po drugie ktoś biorąc psa do siebie powinien liczyć się ze wszystkimi kosztami a nie wyręczać się kimś innym...:( Wiele pracy jest w naszym społeczeństwie, dużo czasu potrzeba żeby coś sie zmieniło:([/QUOTE]
Dlatego pomału, pomału trzeba działać i uświadamiać.. Póki co akcja odbywa się na dogo i tu suki muszą mieć wątek, zgłaszający musi podać miejsce i cenę zabiegu.
W przyszłości myślę, by wykroczyć poza forum.. Ale sama niewiele mogę, więc liczę na reklamę akcję przez Was.
[B]Ma ktoś ochotę wysyłać pw alfabetycznie?[/B]
Wyślę listę osób do których wysłałam pw, nie jest alfabetycznie więc trzeba by wybrać niektóre osoby:oops:

Link to comment
Share on other sites

jeżeli rozsyłacie to polecam nie wklejać linków, które po kopiowaniu i tak nie działają, tylko odsyłać do banerka w podpisie,Mówię bo sprawdziłam:) ciągle ludzie mi pisali że podany link nie działa:( a tak to sami sobie wchodzą i gotowe:)jeśli ma się go oczywiście w podpisie u siebie...:)

Link to comment
Share on other sites

Zapraszam na bazarek sterylkowy
Proszę też o podnoszenie

[URL="http://www.dogomania.pl/threads/185651-Ciuszki-dla-ma%C5%82ej-dziewczynki-na-AKCJ%C4%98-STERYLIZACJ%C4%98-do-31-maja"]http://www.dogomania.pl/threads/185651-Ciuszki-dla-ma%C5%82ej-dziewczynki-na-AKCJ%C4%98-STERYLIZACJ%C4%98-do-31-maja[/URL]

Link to comment
Share on other sites

Postaram się rozesłać zaproszenia do osób z nickiem na A.

Zaglądnijcie proszę do => [url=http://www.dogomania.pl/threads/185495-PILNE!!!-Urocza-jamnisia-GA%C5%9ANIE-w-schronisku-POTRZEBNE-DEKLARACJE!!!][COLOR=DarkRed][U][B]JAMNICZKA W SCHRONIE[/B][/U][/COLOR][/URL]

Link to comment
Share on other sites

Pati, wplata poszla.

[quote name='piechcia15']mam pytanko, byłaby możliwość pomocy finansowej s terylce?muszę ciachnąc małą sunieczke która należy do "złych ludzi":( nie chcą mi jej oddać,ale pozwolili łaskawie wysterylizować. Nie znam jeszcze kosztów,ale myślę, że w lecznicy z którą mam układy byłoby to ok 150zł.[/QUOTE]

Piechcia, a masz juz cos uzbierane? Ile Ci brakuje?

Link to comment
Share on other sites

[B]Popieram wasz pomysl[/B], :loveu: a moze byscie skorzystaly z napisania petycji do gmin, o przystapienie do programu zmniejszenia populacji. Chetnie podam wzor na petycje, a chetnego prosze o PW. Nam sie udalo i w przyszlym roku dwie gminy przystepuja do programu. Co nie znaczy ze macie czekac na kase z gmin do przyszelgo roku, bo za zebrane pieniazki juz w tym roku zostanie wysterylizowanych sporo suk, a tym samym mniej szczeniorow przyjdzie na swiat. :multi:

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...