Jump to content
Dogomania

AKCJA STERYLIZACJA -WZNAWIAMY ! Tymczasowe konto


3 x

Recommended Posts

[QUOTE]
Zamieszczone przez [B]ostatniaszansa[/B] [URL="http://www.dogomania.pl/forum/showthread.php?p=22185608#post22185608"][IMG]http://www.dogomania.pl/forum/images/buttons/viewpost-right.png[/IMG][/URL] ala i mari - kastrujcie /Ewa

[/QUOTE]

[quote name='ala123']Dziękuję bardzo!!!
Tym razem jednak zabieg kosztuje więcej niż 150zł, bo sunia miała na sutku guza,który musiał zostać usunięty. Przepraszam,że wcześniej tego nie zgłosiłam,ale po prostu o guzie dowiedziałam się już po zabiegu. W sumie wyjdzie 200zł[/QUOTE]
Fakturę na 196zł wysłałam w ubiegłym tygodniu.

Link to comment
Share on other sites

Kto jest chętny do przejęcia Akcji Sterylizacja ? Wszystkie wpłaty, oraz opłaty faktur prześlę do 3 x mam nadzieje, ze tu zechce pomóc dotyczy to nowego konta w Alior banku , wgląd do starego konta ma . Nie mamy całego sztabu ludzi do prowadzenia fundacji, schroniska, wolontariatu, Pr i innych jesteśmy tylko dwie . Praca w zasadzie 24 na dobę, jeżeli ktoś tego nie rozumie , trudno. a psów pod opieką mamy tylko 245. Ewa

Link to comment
Share on other sites

[quote name='ostatniaszansa']Kto jest chętny do przejęcia Akcji Sterylizacja ? Wszystkie wpłaty, oraz opłaty faktur prześlę do 3 x mam nadzieje, ze tu zechce pomóc dotyczy to nowego konta w Alior banku , wgląd do starego konta ma . Nie mamy całego sztabu ludzi do prowadzenia fundacji, schroniska, wolontariatu, Pr i innych jesteśmy tylko dwie . Praca w zasadzie 24 na dobę, jeżeli ktoś tego nie rozumie , trudno. a psów pod opieką mamy tylko 245. Ewa[/QUOTE]

Ewa a może wyjściem z sytuacji byłoby gdyby zwroty były tylko na prywatne konta ?
tzn ludzie sami opłacaja sterylizacje u weta i wtedy zwrot jest na prywatne konto
z założeniem, ze zwroty dokonywane są raz w miesiacu np 20tego dnia każdego miesiąca

wtedy zniknałby problem tego, że wet czeka na zapłacenie faktury i ludzie muszą się tłumaczyć?

Link to comment
Share on other sites

[quote name='3 x']Ewa a może wyjściem z sytuacji byłoby gdyby zwroty były tylko na prywatne konta ? tzn ludzie sami opłacaja sterylizacje u weta i wtedy zwrot jest na prywatne konto z założeniem, ze zwroty dokonywane są raz w miesiacu np 20tego dnia każdego miesiąca wtedy zniknałby problem tego, że wet czeka na zapłacenie faktury i ludzie muszą się tłumaczyć?[/QUOTE]
Ja właśnie założyłam i taki efekt, że pieniądze i tak najpierw poleciały do lecznicy, mimo, że dołączyłam swoje dane do konta.

[quote name='ostatniaszansa']Kto jest chętny do przejęcia Akcji Sterylizacja ? Wszystkie wpłaty, oraz opłaty faktur prześlę do 3 x mam nadzieje, ze tu zechce pomóc dotyczy to nowego konta w Alior banku , wgląd do starego konta ma . Nie mamy całego sztabu ludzi do prowadzenia fundacji, schroniska, wolontariatu, Pr i innych jesteśmy tylko dwie . Praca w zasadzie 24 na dobę, jeżeli ktoś tego nie rozumie , trudno. a psów pod opieką mamy tylko 245. Ewa[/QUOTE]
Ja to rozumiem, ale czekanie na zwrot od końca kwietnia, to uważam przesada. Mimo pytań na PW, np. 28 maja i odpowiedzi "odsyłam na Twoje konto", telefonu, jak radziła 3X (miało być załatwione tego samego dnia), obiecanek na pw, że "już", mimo odpowiedzi na ostatnią prośbę z 10.06. o ponowne przesłanie danych, które tylko co niedawno podawałam, ale znów wysłałam. NADAL NA MOJE KONTO NIC NIE WPŁYNĘŁO. I już nie liczę na to... :(

Edited by dreag
Link to comment
Share on other sites

[quote name='dreag']Ja właśnie założyłam i taki efekt, że pieniądze i tak najpierw poleciały do lecznicy, mimo, że dołączyłam swoje dane do konta.


Ja to rozumiem, ale czekanie na zwrot od końca kwietnia, to uważam przesada. Mimo pytań na PW, np. 28 maja i odpowiedzi "odsyłam na Twoje konto", telefonu, jak radziła 3X (miało być załatwione tego samego dnia), obiecanek na pw, że "już", mimo odpowiedzi na ostatnią prośbę z 10.06. o ponowne przesłanie danych, które tylko co niedawno podawałam, ale znów wysłałam. NADAL NA MOJE KONTO NIC NIE WPŁYNĘŁO. I już nie liczę na to... :([/QUOTE]

środki przelane / Ewa

Link to comment
Share on other sites

  • 3 weeks later...

[quote name='mari23']to już miesiąc, wetka upomina się o pieniądze :(
czy faktura dotarła?[/QUOTE]mari jedyne co mogę poradzić to dzwonienie do dziewczyn

[quote name='basiapron']jakieś zmiany w koncie?
dostałam jak zwykle pieniążka od wujka - stóweczka, rozumiem że konto z pierwszego wątku to już to nowe zaktualizowane[/QUOTE]
Aktualne konto od lutego 2014 r. to:
FUNDACJA OSTATNIA SZANSA
UL. JANA BLATONA 3/141
01 - 494 WARSZAWA
NIP: 525 234 91 99
Alior Bank 65 2490 0005 0000 4600 9550 7105

dziękujemy :)

Link to comment
Share on other sites

[quote name='ulvhedinn']Zgłaszam suczkę MAlwę z tego wątku:
[url]http://www.dogomania.pl/forum/threads/253770-MALWA-ju%C5%BC-bezpieczna-zbieramy-na-sterylk%C4%99-i-leczenie-IGA-PILNIE-potrzebny-DT!/page2[/url][/QUOTE]

jaki jest przyblizony koszt sterylki ?
no i wiesz, wg formularza

na koncie pekao (stare konto) sa jeszcze są pieniążki - więc ciachac możesz

Link to comment
Share on other sites

mari23 mea culpa ubzduralo mi sie ,że juz zapłacone , sprawdziłam teraz i ze zgrozą stwierdziłam nie zapłacone ... Poszedł teraz przelew. Przepraszam i Ciebie i Panią weterynarz.
Pipi wysłane faktury czekam na fakturę za jedna sunie .
Mała ulga jakieś środki na nowym koncie się uzbierały bo było wręcz tragicznie. Zasuwamy w schronisku brakuje ludzi ( opiekunów ) znowu problemy z Bożena Wahl utrudnia jak tylko może sama już zgromadziła blisko 90 psów i kilka kotów, dokarmia szczury i nie tylko ( ratunku ) . Kilka psów znajduje domy przybywają kolejne. Na dzisiaj 10 szczeniaków i zero pytań o adopcję :( Ewa

Link to comment
Share on other sites

[quote name='3 x']mari jedyne co mogę poradzić to dzwonienie do dziewczyn


Aktualne konto od lutego 2014 r. to:
FUNDACJA OSTATNIA SZANSA
UL. JANA BLATONA 3/141
01 - 494 WARSZAWA
NIP: 525 234 91 99
Alior Bank 65 2490 0005 0000 4600 9550 7105

dziękujemy :)[/QUOTE]

Zmiana konta?

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Zofija']czyli mogę wysyłać na te, co było, pekao?[/QUOTE]

możesz
ale lepiej by było gdybyś wpłacała na to konto w Aliorze
bo to w pekao sa będzie likwidowane (dziewczyny z OS wiedza kiedy)
(nie pisaliśmy pw do wszystkich wpłacających bo cały czas zastanawiamy sie jak zmodernizować watek zeby był bardziej poukładany)

Link to comment
Share on other sites

[B]UWAGA !!! deklarowicze stare konto w PeKaO S.A zostaje DEFINITYWNIE ZAMKNIĘTE z dniem 31 sierpnia 2014 roku.
JEDYNE obowiązujące konto do wpłat na Akcje Sterylizacja to
ALIOR Bank nr 65 2490 0005 0000 4600 9550 7105 .
Będę przypominała raz w tygodniu do dnia zamknięcia starego konta /Ewa

[/B]

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...