Jump to content
Dogomania

AKCJA STERYLIZACJA -WZNAWIAMY ! Tymczasowe konto


3 x

Recommended Posts

[quote name='Elza22'][B]malagos[/B] zaznaczone [B]nie jestem deklarowiczem[/B] faktura na 200 zł zapłacone gotówką podane przesłać na prywatne konto ? ile 200 zł czy 100 zł skoro nie jest deklarowiczem ? sunia Masza

Ja byłam odpowiedzialna za tą sterylkę wpisałam nie jestem deklarowiczem bo ja nie jestem tylko malagos. Do zwrotu 50% czyli tylko 100 zł[/QUOTE]

Malagos deklarowiczem jest i jeżeli Ona zgłaszała sunie to 100 % czy to sunia pod opieka Fundacji, Stowarzyszenia czy klasycznie bezdomna na dt a może i już na ds a może tzw. "wiejska" czyli właściciela/opiekuna ma ale... ? Ewa

Link to comment
Share on other sites

[quote name='ostatniaszansa']Malagos deklarowiczem jest i jeżeli Ona zgłaszała sunie to 100 % czy to sunia pod opieka Fundacji, Stowarzyszenia czy klasycznie bezdomna na dt a może i już na ds a może tzw. "wiejska" czyli właściciela/opiekuna ma ale... ? Ewa[/QUOTE]

Dziękuje za wyjaśnienie bo nie wiedziałam jak to działa ale 50% dostałyśmy na sterylkę od dziewczyny która ja znalazła wiec brakująca kwota to 100 zł.Była u mnie w DT a obecnie jest już w DS.

Link to comment
Share on other sites

Jeśli wyrazicie zgodę to chciałabym zgłosić kolejną sunię z przytuliska Ali Orzechowskiej, nie wiem jeszcze dokładnie która to sunia bo w przytulisku jest co najmniej kilka do sterylizacji, ale na pewno taka do 20 kg, sterylizacja kosztowałaby ok 200-250 zł. Nie wiem czy weterynarz, która sterylizowała poprzednie zgłaszane przeze mnie sunie w ogóle przysłała faktury, bo niestety nie dostałam od niej zdjęć drugiej suni którą zgłosiłam mimo moich próśb. Tym razem sunia byłaby sterylizowana w innej lecznicy.

Link to comment
Share on other sites

[quote name='ostatniaszansa']
[B]AtaO nic nie zaznaczone [/B] koszt zabiegu 270 sunia Makila jest czy nie jest deklarowiczem oto jest zagadka ...

Ewa[/QUOTE]

2 maja, czyli w dniu wysłania na adres Fundacji dokumentów, w poście #5406 napisałam, że zapomniałam w załączniku zaznaczyć, że jestem deklarowiczką i przeprosiłam za zamieszanie:oops:. Zgłoszenie dotyczyło suni Huli przebywającej obecnie pod opieką Makila.

Czy to znaczy, że faktura nie została jeszcze uregulowana i wet wciąż czeka na zwrot?

Link to comment
Share on other sites

[quote name='AtaO']2 maja, czyli w dniu wysłania na adres Fundacji dokumentów, w poście #5406 napisałam, że zapomniałam w załączniku zaznaczyć, że jestem deklarowiczką i przeprosiłam za zamieszanie:oops:. Zgłoszenie dotyczyło suni Huli przebywającej obecnie pod opieką Makila.

Czy to znaczy, że faktura nie została jeszcze uregulowana i wet wciąż czeka na zwrot?[/QUOTE]

Nie nie została uregulowana . Dzisiaj będą dokonane wpłaty m.in i ta faktura . Nadal na wyjaśnienie czeka sprawa sterylizacji suni ZORKA zgłoszonej przez Morską , nie mamy adresu zamieszkania osoby której należy zwrócić pieniądze nasz bank nie puszcza bez tego adresu. Pisaliśmy o tym. surfować po wątku nie będziemy nie mamy na to czasu. Wielokrotnie prosiliśmy o właściwie wypełnianie ankiet . Obie z Agnieszką zamierzamy się wycofać , bo wychodzi na to,że FOS jest Fundacja nie solidną , nieterminowo opłacająca należności . My swoje płacimy ZAWSZE terminowo i tym się szczyciliśmy. Prowadzenie Fundacji to jedno ale dużo już trudniej prowadzić schronisko dobre , właściwie opiekujące się swoimi podopiecznymi . to mnóstwo czasu i pracy . Dostaliśmy też fakturę bez opisu z Gabinetu Weterynaryjnego w Radomiu z marca i chciał nie chciał musimy zapłacić z naszego konta z naszych środków . To już ostatni raz ., kolejne będą odsyłane. Prosiliśmy aby na fakturach lekarze wpisywali , nie usługa weterynaryjna a sterylizacja suni (bezdomna ) o imieniu ... w przypadku suczek pod opieką organizacji powinien w ankiecie widnieć właściwy wpis tak samo dotyczy suczek które bezdomne nie są , ale z uwagi na sytuacje opiekunów i rodzenie dzieci są tu zgłaszane przez osoby które są stałymi deklarowiczami .
Dzisiaj zostaną uregulowane faktury za ;
Sunia Fasolka od Igam
Sunia Joga od Maroco
Sunia Masza od Malagos
Sunia Atila od AtaO

Ewa

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Izabela124.']Chciałam zgłosić trzy suczki:
1. Perełka- mieszaniec jamnika, sterylka za ok. miesiąc, ponieważ ma teraz cieczkę. Koszt ok.200zł
2. Mieszaniec pinczerowaty, na pewno jest w ciąży, sterylka jak najszybciej, cena ok.300zł
3. Suczka waga ok.25kg, nie wiem czy jest w ciąży, miała niedawno cieczkę, cena ok.350zł
Te trzy suczki mają domy, ale każda inny. Właścicieli nie stać na zabieg sterylizacji. Ceny orientacyjne, ponieważ dokładne będę wiedziała jak zapiszę suczki na sterylki. Sterylkami wszystkich suczek ja się zajmuję, ja je na zabiegi zawożę. Czy mogę liczyć na zwrot kosztów?[/QUOTE]
Sterylka aborcyjna Soni dziś wykonana. Faktura z załącznikiem wysłana :)

[URL=http://s216.photobucket.com/user/Izabela124/media/New%202013/SterylkaSoni.jpg.html][IMG]http://i216.photobucket.com/albums/cc26/Izabela124/New%202013/SterylkaSoni.jpg[/IMG][/URL]

Link to comment
Share on other sites

Witam,

Czy mogę zgłosić sukę Rayę z tego wątku?: [URL]http://www.dogomania.pl/forum/threads/233943[/URL]
Sunia ma patronat fundacji (fundacja użyczyła konto), czyli zwrot 50%?


ATUT Artur Zaprzałek (Gabinet Weterynaryjny)
Ul. Lipowa 11, 96-325 Radziejowice
NIP 836 126 44 34
Koszt: 300zł (suka 17kg)

Link to comment
Share on other sites

[quote name='juli88']Witam,

Czy mogę zgłosić sukę Rayę z tego wątku?: [URL]http://www.dogomania.pl/forum/threads/233943[/URL]
Sunia ma patronat fundacji (fundacja użyczyła konto), czyli zwrot 50%?


ATUT Artur Zaprzałek (Gabinet Weterynaryjny)
Ul. Lipowa 11, 96-325 Radziejowice
NIP 836 126 44 34
Koszt: 300zł (suka 17kg)[/QUOTE]

Tak zgłoszenie przyjęte 50 % zwrotu . Ewa

Link to comment
Share on other sites

Patrzę na konto AS , no kwota maleje :( Mamy 3.739,10 zł, ponadto na to subkonto wplynął zwrot za surowicę jaka przekazaliśmy dla psiaków z Kozienic oraz od mparsley dla...Śledzika od dawna już w swoim domku :) Cała ta kwotę tj. 144 zł przeznaczamy na AS. Szanowni Państwo musimy rozbujać Akcje bo suniek w potrzebie nadal bardzo dużo i wcale nie zanosi się na mniej . To nasza wspólna sprawa . Ewa

Link to comment
Share on other sites

[quote name='ostatniaszansa']Patrzę na konto AS , no kwota maleje :( Mamy 3.739,10 zł, ponadto na to subkonto wplynął zwrot za surowicę jaka przekazaliśmy dla psiaków z Kozienic oraz od mparsley dla...Śledzika od dawna już w swoim domku :) Cała ta kwotę tj. 144 zł przeznaczamy na AS. Szanowni Państwo musimy rozbujać Akcje bo suniek w potrzebie nadal bardzo dużo i wcale nie zanosi się na mniej . To nasza wspólna sprawa . Ewa[/QUOTE]

Ech, przepraszam za tą surowicę, to z rozpędu kliknęłam w niewłaściwe konto. Za jakiś czas zrobię bazar z pozostałych fantów, będę je sprzedawała do ostatniego:-).

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...