Jump to content
Dogomania

AKCJA STERYLIZACJA -WZNAWIAMY ! Tymczasowe konto


3 x

Recommended Posts

[quote name='mari23']

ponieważ odpowiadam za formalne sprawy i kontakty z hotelikiem - mam prośbę - pytanie.... nie wiem, jak ten problem nazwać :(

Lecznica wystawi fakturę za sterylizację, jednak hotelik nie ma drukarki i możliwości wydrukowania załącznika, lecznicy nie chce tym obciążać

[B]czy mogę to zrobić ja i wysłać załącznik do faktury osobno, a fakturę przyśle lecznica osobno?[/B]

bardzo za to zamieszanie przepraszam, nie ode mnie to zależy, ani też od maszy44, która Ksenię do sterylizacji ze sterylkowej skarbonki zgłosiła[/QUOTE]

jak nie ma innej możliwości to moim zdaniem możesz
tylko
1. napisz tutaj na watku albo na pw do dziewczyn - skad bedzie faktura i na jaką kwotę
2. przy załaczniku dopisz ołówkiem na górze czy na osobnej kartce odręcznie, że fakturę za sunie (imię suni) wysłala lecznica i podaj nazwę i miejscowość
(wiem, że dane lecznicy są na załaczniku, ale żeby się rzuciło w oczy dziewczynom, że faktura bedzie osobno bo wysłala ją lecznica, żeby dziewczyny nie pomyślaly, że ktoś się pomylił i zapomniał o fakturze a przesyła tylko załacznik i chce zwrotu ;) )

ew możesz poprosić żeby lecznica wysłala fakturę do ciebie a ty z załacznikiem do OS
tylko wted to będzie odpowiednio dłużej trwało


super że kolejne sunie ciachnięte :)

Link to comment
Share on other sites

Jesli mozna ,chciałabym uzyskać pomoc finansową w sterylizacji suni z tego watku . Dora jest w d.t.[B]Elza22[/B]. Założycielka wątku od dłuższego czasu sie nie odzywa. Zostawiła psa i nie ma czasu nawet zadzwonić . Chociaż loguje sie na dogo.
Watek

[URL]http://www.dogomania.pl/forum/threads/233854-Dora-8-miesięczna-suczka-SZUKA-DOMU!-SYTUACJA-KRYTYCZNA!-SZUKAM-DT!-BŁAGAM-O-POMOC[/URL]

[B][I]Anna Kowalewska Lekarz Weterynarii ul.Gala Anonima 1-3 67-200 Głogów[/I] 250 zł[/B]. [B][COLOR=#b22222]Potrzeba 150 zł [/COLOR],100 zł mamy[/B].

[IMG]http://img138.imageshack.us/img138/3007/dora55.jpg[/IMG]

Edited by Javena
Link to comment
Share on other sites

Zrobiłam wpłatę za miesiąc listopad i grudzień.



Chciałabym zgłosić Klusię, która jest w BDT u mimiś: [URL]http://www.dogomania.pl/forum/threads/236208-Mała-czarna-terierkowa-już-w-BDT-u-mimiś[/URL]


Adres gabinetu:

[B]Lek. wet. JERZY BURBELKA
ul. B. Prusa 47
05-800 Pruszków


Cena zabiegu:
[/B]200-max 250 zł

Link to comment
Share on other sites

[quote name='ostatniaszansa']Javena i toyota - ciachać :) zdjęcia robić i lecimy dalej. A mamy kontynuacje naszej akcji Sterylizacji w Rawie Mazowieckiej, tym razem prywatny sponsor ze Szwajcarii , niestety tym razem tylko psy a koty niet :( ale my już coś wykombinujemy i na te koty . Ewa[/QUOTE]


Dziękuję bardzo !

Link to comment
Share on other sites

[quote name='ostatniaszansa']javena i toyota - ciachać :) zdjęcia robić i lecimy dalej. A mamy kontynuacje naszej akcji sterylizacji w rawie mazowieckiej, tym razem prywatny sponsor ze szwajcarii , niestety tym razem tylko psy a koty niet :( ale my już coś wykombinujemy i na te koty . Ewa[/quote]
ja także dziekuje.

Link to comment
Share on other sites

[quote name='ostatniaszansa'] A mamy kontynuacje naszej akcji Sterylizacji w Rawie Mazowieckiej, tym razem prywatny sponsor ze Szwajcarii , niestety tym razem tylko psy a koty niet :( ale my już coś wykombinujemy i na te koty . Ewa[/QUOTE]

Gratuluję pozyskania kolejnego sponsora. Gmina powinna Was na rękach nosić.

Link to comment
Share on other sites

Sterylka aborcyjna wykonana.Koteria nie jest płatnikiem wat więc zamiast faktury mam odpowiedni rachunek i mam nadzieję że to nie problem. Fotka Gryzi-Mizi po sterylce(:
Link do wątku.
[url]http://www.dogomania.pl/forum/threads/236429-Spała-w-wolskim-parku-w-usypanej-kupce-z-liści-Ma-około-roku-i-jest-zaciążona%21?p=20136110#post20136110[/url]

[IMG]http://i.imgur.com/UVXAC.jpg[/IMG]

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Dżdżowniś']Sterylka aborcyjna wykonana.Koteria nie jest płatnikiem wat więc zamiast faktury mam odpowiedni rachunek i mam nadzieję że to nie problem. Fotka Gryzi-Mizi po sterylce(:
Link do wątku.
[URL="http://www.dogomania.pl/forum/threads/236429-Spa%C5%82a-w-wolskim-parku-w-usypanej-kupce-z-li%C5%9Bci-Ma-oko%C5%82o-roku-i-jest-zaci%C4%85%C5%BCona%21?p=20136110#post20136110"]http://www.dogomania.pl/forum/threads/236429-Spała-w-wolskim-parku-w-usypanej-kupce-z-liści-Ma-około-roku-i-jest-zaciążona!?p=20136110#post20136110[/URL]




[IMG]http://i.imgur.com/UVXAC.jpg[/IMG][/QUOTE]


My również nie jesteśmy płatnikami vat jako ,że nie prowadzimy działalności gospodarczej więc nie ma żadnego problemu . Ewa

Link to comment
Share on other sites

[quote name='kasienka001']Gratuluję pozyskania kolejnego sponsora. Gmina powinna Was na rękach nosić.[/QUOTE]


hmmm... owszem chwalą nas bo tak po prawdzie co nieco ich wyręczamy. Doszłyśmy jednak do wniosku , że jak jako taki zrobimy porządek w okolicy to tym samym do nas mniej psiaków będą podrzucać. Zobaczymy ja to się rozkręci i pójdziemy ciut dalej kolejna gmina na celowniku Cielądz. Myślimy tez o kotkach wolnobytujących, ktoś tam , trochę i my je dokarmiamy byleby się jednak nie rozmnażały.
A teraz ciekawostka przywieziono do nas pięknego, całkiem nawet zadbanego onka i niedużego kundela na kastracje w ramach tej naszej akcji z okolicznej wsi. Onka gospodarz odebrał osobiście a kundelka zawieźli nasi weci i co tam zastali ? Ano stado koteczków ok 10 ? i 3 sunie , no to zaczynają się rozmowy, ze wysterylizują kotki i te sunie ( za darmo ) a gospodyni na to my bardzo lubimy koty ... a sunie to sie ... UPILNUJE !!! A dlaczego Państwo wykastrowali te dwa samce ? Ano skakały na suki a dzieci na to patrzały ...RATUNKU !!!
Czekają nas rozmowy, pewnie niejedna z tymi ludźmi z udziałem wetów , może choć te sunie uda się ciachnąć ? Ale ręce opadają przy samej d....e . Ewa

Link to comment
Share on other sites

[quote name='ostatniaszansa']
A teraz ciekawostka przywieziono do nas pięknego, całkiem nawet zadbanego onka i niedużego kundela na kastracje w ramach tej naszej akcji z okolicznej wsi. Onka gospodarz odebrał osobiście a kundelka zawieźli nasi weci i co tam zastali ? Ano stado koteczków ok 10 ? i 3 sunie , no to zaczynają się rozmowy, ze wysterylizują kotki i te sunie ( za darmo ) a gospodyni na to my bardzo lubimy koty ... a sunie to sie ... UPILNUJE !!! A dlaczego Państwo wykastrowali te dwa samce ? Ano skakały na suki a dzieci na to patrzały ...RATUNKU !!!
Czekają nas rozmowy, pewnie niejedna z tymi ludźmi z udziałem wetów , może choć te sunie uda się ciachnąć ? Ale ręce opadają przy samej d....e . Ewa[/QUOTE]

Yyyyy mamy rok 2012 czy 1410 ? Zgorszenie nimi powoduje ( (:wymiękam. hehehehe

Link to comment
Share on other sites

Proszę o dopisanie mnie na listę stałych deklarowiczów; deklaruję 30 zł miesięcznie od bieżącego miesiąca. Pierwszą ratę(?) przelałam przed chwilą na konto :


Fundacja Ostatnia Szansa
ul. J.Blatona 3/141,
01-494 Warszawa
Pekao S.A 68 1240 1066 1111 0010 2468 8007

Link to comment
Share on other sites

[quote name='mag602']Proszę o dopisanie mnie na listę stałych deklarowiczów; deklaruję 30 zł miesięcznie od bieżącego miesiąca. Pierwszą ratę(?) przelałam przed chwilą na konto :


Fundacja Ostatnia Szansa
ul. J.Blatona 3/141,
01-494 Warszawa
Pekao S.A 68 1240 1066 1111 0010 2468 8007[/QUOTE]

dziękujemy :)

Link to comment
Share on other sites

[quote name='ostatniaszansa']A teraz wywoluje do tablicy :mad: [B]sterylizacja suki Xenia, lecznica w Wieliczce, 320zl[/B] - doszla sama faktura i nie wiem co i kto i w ogole ... /Agnieszka[/QUOTE]
Sytuacja była wyjaśniana na poprzedniej stronie ( post 4947)
[URL]http://www.dogomania.pl/forum/threads/184498-AKCJA-STERYLIZACJA-WZNAWIAMY-!-Tymczasowe-konto?p=20096696#post20096696[/URL]

Link to comment
Share on other sites

[quote name='taks']Sytuacja była wyjaśniana na poprzedniej stronie ( post 4947)
[URL]http://www.dogomania.pl/forum/threads/184498-AKCJA-STERYLIZACJA-WZNAWIAMY-!-Tymczasowe-konto?p=20096696#post20096696[/URL][/QUOTE]

A zalacznik jak przyjdzie? Od Ciebie osobno listem? Nie mam zadnej informacji na pw, a z watkow nie kojarze potem co bylo do ktorej faktury, bo dostajemy ich troche ..... zeby nie powiedziec sporo - nie tylko z akcji sterylizacjia, ale innych /Agnieszka

Link to comment
Share on other sites

[quote name='ostatniaszansa']A zalacznik jak przyjdzie? Od Ciebie osobno listem? Nie mam zadnej informacji na pw, a z watkow nie kojarze potem co bylo do ktorej faktury, bo dostajemy ich troche ..... zeby nie powiedziec sporo - nie tylko z akcji sterylizacjia, ale innych /Agnieszka[/QUOTE]

nie, nie ode mnie . Ja nie mam z tą sterylką nic wspólnego. Po prostu czytam wątek i zapamiętałam, że było pytanie w sprawie Kseni i odpowiedź 3x;) dlatego wkleiłam link żebyś wiedziała o co chodzi z ta fakturą

Link to comment
Share on other sites

[quote name='ostatniaszansa']A teraz wywoluje do tablicy :mad: [B]sterylizacja suki Xenia, lecznica w Wieliczce, 320zl[/B] - doszla sama faktura i nie wiem co i kto i w ogole ... /Agnieszka[/QUOTE]


przepraszam, załącznik miałam wysłać osobno i czekam na dane lecznicy od hoteliku - wyślę priorytetem jutro
Ksenię zgłaszała do sterylki masza44 , ale hotel nie ma drukarki i załącznika wydrukować nie może, więc zrobię to ja zamiast hoteliku

Link to comment
Share on other sites

[quote name='mari23']przepraszam, załącznik miałam wysłać osobno i czekam na dane lecznicy od hoteliku - wyślę priorytetem jutro
Ksenię zgłaszała do sterylki masza44 , ale hotel nie ma drukarki i załącznika wydrukować nie może, więc zrobię to ja zamiast hoteliku[/QUOTE]

Mozna wyslac mailem na [EMAIL="[email protected]"][email protected][/EMAIL] , bedzie szybciej i mniej problemu z drukowaniem :) /Agnieszka

Link to comment
Share on other sites

[COLOR=#008000][CENTER][SIZE=4][FONT=book antiqua][I][B]Pokój na ziemi ludziom,[/B][/I][/FONT][/SIZE][/CENTER][/COLOR]
[COLOR=#008000][CENTER][SIZE=4][FONT=book antiqua][I][B]a w niebie cisza gwiazd, [/B][/I][/FONT][/SIZE][/CENTER][/COLOR]
[COLOR=#008000][CENTER][SIZE=4][FONT=book antiqua][I][B]grają anieli, świat się chlebem dzieli. [/B][/I][/FONT][/SIZE][/CENTER][/COLOR]
[COLOR=#008000][CENTER][SIZE=4][FONT=book antiqua][I][B]Świat ma dziś świąteczny blask… [/B][/I][/FONT][/SIZE][/CENTER][/COLOR]


[IMG]http://magia-swiat.web21.pl/wp-content/uploads/2008/07/crechenoel05ve8.gif[/IMG][COLOR=#008000][CENTER][SIZE=4][FONT=book antiqua][I][B]

Życzymy:
[/B][/I][/FONT][/SIZE][/CENTER][/COLOR][COLOR=#008000][CENTER][SIZE=4][FONT=book antiqua][I][B]Nastrojowych i Radosnych Świąt Bożego Narodzenia!!!
Niech te Święta będą pełne
Ciepła, Dobra, Nadziei, [SIZE=4]R[/SIZE]adości, Pokoju i Miłości!![SIZE=4]![/SIZE][/B][/I][/FONT][/SIZE][/CENTER][/COLOR]

Link to comment
Share on other sites

Zapłacone faktury:
120zł zwrot - faktura za sterylizację psa w Koterii
320zl Gabinet Wet Arwet Wieliczka - faktura za sterylizację Xeni
150zł zwrot - faktura za sterylizację suki Tosi
200zł zwrot - faktura za sterylizację suki Klusi

Zapłacone ze środków OS:
200zł zwrot - bezdomne sunia z okolic Płońska
180zl zwrot sterylizacja bezdomnje suni z Radomia

/Agnieszka

Link to comment
Share on other sites

Szanowni Państwo , nie śpimy , działamy, działamy, rozgłaszamy , innych ludzi namawiamy , bo wcale majątku na koncie nie mamy
Grosz i tu i tam zbieramy i ciachamy, ciachamy ,
Na dzień dzisiejszy jeno 5440 zł mamy , to wcale nie jest powalająca kwota , a sterylizacje nam niestety nie stanieją.
Nie przepuścicie żadnej bezdomnej suni . Ewa

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...