Jump to content
Dogomania

Kiedy mozna 1 raz obciąc Shih Tzu


Millka

Recommended Posts

[quote name='Millka']Zastanawiam sie kiedy po raz 1 mozna obciac wloski Shih Tzu, nie zamierzam jej wystawiac, a podobaja mi sie takie krotkie włoski na pyszczku. Chcialabym je troche podciac, ale nie wiem czy wypada :oops: .[/quote]

A w jakim wieku jes twoja sunia?
Włos szczenięcy nie jest aż taki trudny w pielęgnacji więc może wytrzymasz do jego wymiany (10-12 m-cy)?
możesz ciąć nie ma żadnych przeciwwskazań ale pamiętaj o jednym.Jeśli obetniesz włos na grzbiecie noska i pod oczkami to będziesz musiała to robić już bardzo regularnie.Włoski odrastając będą "właziły"do oczu i drażniły gałkę oczną.Włos na pyszczku możesz skracać bardzo mocno ale raczej nie wycinaj włosa pod oczkami i na nosku.
Pozdrawiam

Link to comment
Share on other sites

Moja Maxi ma 4 miesiace i patrzac na nia nie moge znalezc oczek :lol: owszem robie jej kiteczki lub podpinam spineczka ale te wloski z pyszczka tak i tak zachodza na oczka Ma taki nielad na mordce ze czasami pokladamy sie ze smiechu :roll: Myslalam, ze moze jej to przeszkadza i ulatwie jej troszeczke podcieciem, no ale .... moze jeszcze poczekam.

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...