Jump to content
Dogomania

Piękny potężny AST AXEL... czeka już tak długo, BŁAGA O POMOC!!!


Wiewiórka

Recommended Posts

W Sosnowieckim schronisku znajduje się piękny, masywny amstaff nazwałam go Axel, pies jest w schronisku już długo, ma 6 lat jest bardzo przyjazny, nie wykazuje agresji. Lizał mnie po rękach, delikatnie brał smakołyki. Jest przygnębiony ma bardzo smutne oczy. Z towarzyszami z boxu dobrze się dogaduje i nie jest w stosunku do nich agresywny. Boje się że może trafić w ręce pseudo, bo to naprawdę piękny pies. Axel został oddany przez właściciela z powodu "choroby" chyba chodziło o to że ma na łbie kaszaka. Axel pomimo swoich rozmiarów jest bardzo łagodny, podczas swojego pobytu w schronie nie wykazał jak narazie ŻADNYCH oznak agresji.

Link to comment
Share on other sites

  • Replies 69
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Do ogłoszeń:

DUŻY PIES szuka człowieka o WIELKIM SERCU w którym znajdzie się dla niego miejsce
Imię: Axel
Płeć: samiec
Wiek: 5 lat
Axel to młody pies po przejściach.
Kiedyś miał kochającego właściciela, wspaniały domek...
Teraz rozpacza, tęskni i marzy... w schronisku
Czym sobie na to zasłużył? Jego "kochający" pan oddał go z powodu kaszaka na łbie,
a wystarczyła by nie groźna operacja.
Już pogodził się z tym że miękkie łużko pełna miska i długie spacery znikneły...
Axel jest pięknym dużym amstaffem, lecz pomimo swoich gabarytów jest niesamowicie delikatny.
Odkąd trafił do schroniska nigdy nawet nie warkną, nikogo nie ugryzł. Jest ulubieńcem pracowników.
Bardzo kocha ludzi, jest łagody i zmęczony swoim pobytem w schronisku.
Toleruje inne psy oraz suki, z towarzyszami z boxu dogaduje się dobrze.
Axel szuka odpowiedzialnego i kochającego domu

Kontakt w sprawie adopcji:
e-mail: [email][email protected][/email]
tel. 513-819-464

Link to comment
Share on other sites

śliczny pies o fajnym charakterze. Schron to na pewno nie miejsce dla niego. Mimo wszystko najpierw trzeba by go wyciągnąć ze schronu do DT poznać psiaka, skonsultować go z wetem wykastrować i dopiero DS. Może Wiewiórka by go wzięła?
Ja nie mam pomysłu.

Link to comment
Share on other sites

Wiem to od babki pracującej w schronie, jedynej z którą idzie się dogadać. Właściciel oddał go właśnie z tego powodu, krótko po oddaniu psa jego stan się polepszył ale problem powrócił. Sugerujesz że sobie to wymyśliłam? i że sama zdiagnozowałam że pies na łbie ma kaszaka?

Link to comment
Share on other sites

Jasne, że nie, ale ja tam pracownikom schroniska nie wierzę, jak pytam się skąd te zadrapania na głowie i od kiedy ten pies je ma- to stoją i gapią się jak ciele w malowane wrota rozkładając ręcę, to jasne, że mam wątpliwości.
Ile taki zabieg moze kosztować?

Link to comment
Share on other sites

Też bym miała wątpliwości gdyby nie to że widać było że tej kobiecie zależy na psie, stwierdziła że to jej ulubieniec i bardzo go chwaliła. Pytając o Boxia spotkała mnie taka sytuacja jaką opisałaś powyżej... Nie jestem pewna ale słyszałam że do 200zł

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...