Jump to content
Dogomania

wroclaw 2006


brazowooka

Recommended Posts

  • Replies 807
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

[quote name='Gos d`Atura']Dzisiejsza Gazeta Wyborcza we wkładce wrocławskiej poświęciła całą stronę wystawie i wydrukowała m.in. kolejnośc wystawianych ras na poszczególnych ringach . Jeżeli jeszcze komuś się to przyda to mogę napisac , ale niestety dopiero po psim spacerku (mniej więcej za pól godziny).[/quote]
To poprosze plan ringu na siberian husky i gończe polskie o której wchodza i czy daleko od siebie sa ringi :p

Link to comment
Share on other sites

[B][SIZE=4]Wiecie co? To jest po prostu śmieszne!
Żeby członkowie Związku Kynologicznego i wystawiający dowiadywali się o układzie ringów i godzinach sędziowania z gazety!!!

Czyli dla nas jest to tajemnica, a dla czytających gazetę - juz ie?!

Chyba przestane jeździć do Wrocławia. Takie postępowanie Oddziału mnie po prostu obraża!

Za wystawę zapłaciłam cięzkie pieniądze (230 zł + 40 euro) i co z tego, skoro ważniejsi dla Oddziału są zwiedzający ( którzy też przecież zapłacą za możliwośc oglądnięcia m.in. moich psów,prawda?).

Muszę to przemysleć.

Pzdr.
[/SIZE][/B]

Link to comment
Share on other sites

[quote name='zpr']To poprosze plan ringu na siberian husky i gończe polskie o której wchodza i czy daleko od siebie sa ringi :p[/quote]
ring 24 - samojedy , siberian husky , ring 27 - gończy polski jako pierwsza rasa , niestety do żadnej nie podają rozpiski godzinowej ani ilościowej , oba ringi są na planie naprzeciw siebie

Link to comment
Share on other sites

[FONT=Arial]Mam pytanie :oops: [/FONT]
[FONT=Arial][/FONT]
[FONT=Arial]Czy ktoś posiada dużego psa, który jest przyjazny, da się wystawić i pożyczyłby mi go na Młodego Prezentera? Ja jak zwykle na samym końcu biegam i szukam... :oops: [/FONT]

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Gos d`Atura']Dzisiejsza Gazeta Wyborcza we wkładce wrocławskiej poświęciła całą stronę wystawie i wydrukowała m.in. kolejnośc wystawianych ras na poszczególnych ringach . Jeżeli jeszcze komuś się to przyda to mogę napisac , ale niestety dopiero po psim spacerku (mniej więcej za pól godziny).[/quote]
Ja poproszę o rasę basenji (V gr.).
Pzdr.

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Gos d`Atura']Dzisiejsza Gazeta Wyborcza we wkładce wrocławskiej poświęciła całą stronę wystawie i wydrukowała m.in. kolejnośc wystawianych ras na poszczególnych ringach . Jeżeli jeszcze komuś się to przyda to mogę napisac , ale niestety dopiero po psim spacerku (mniej więcej za pól godziny).[/quote]

witam, ja bardzo poprosze o sznaucery olbrzymy czarne, i sznaucery miniaturowe czarne w niedziele, pozdrawiam

Link to comment
Share on other sites

[quote name='AiMiN']Linki do planu sędziowania:

[URL]http://miasta.gazeta.pl/wroclaw/1,35751,3634844.html[/URL]

[URL]http://miasta.gazeta.pl/wroclaw/1,35751,3634844.html?as=2&ias=2&startsz=x[/URL]

I ciekawy artykuł:

[URL]http://serwisy.gazeta.pl/kraj/1,34309,3634842.html[/URL][/quote]


Sprawdzałam w pracy przed godz. 19 , wtedy jeszcze nie było. Fajnie , że dali też w wydaniu internetowym . Za to ze stronki wrocławskiego oddziału zniknęły wszystkie informacje o wystawie .

Link to comment
Share on other sites

Cytat:
Napisał(a) [B]Monia-Fionia[/B] [URL="http://www.dogomania.pl/forum/showthread.php?p=2194208#post2194208"][IMG]http://static.dogomania.pl/forum/images_pb/buttons/viewpost.gif[/IMG][/URL]
[I]... Po skręcie jedziemy cały czas prosto. Jeśli na prawdę pojedziemy cały czas prosto, nie bacząc na kierunek drogi głównej, to dojedziemy...[/I]

Hmm... Sugerujesz jazdę "pod prąd" ? :p

Nie sugeruje jazdy pod prąd. Mieszkam od tego miejsca 500 m. codziennie tam chodze i jeżdżę i wiem, co mówię. Chodzi o to, że jesli będziesz się sugerować drogą główną i objazdem, przez który to droga główna prowadzi, to nie dojedziesz do stadionu. W pewnym momencie trzeba będzie pojechać prosto, wzdłuz parku, a nie dorgą główną.

Link to comment
Share on other sites

[quote name='julieczka_poz']Natalio ja bym była bardzo wdzięczna jeśli byś mogła w sobote napisać o ktorej (tak plus minus)Albo które w kolejności będą oceniane rottweilery w niedziele. :modla: Dzieki z góry.[/quote]

Z planu Gazety Wyborczej ,wynika ,że :
[B]Ring 7 - grupa II: buldog angielski, rottweiler.[/B]
Dokładnie napiszę jutro,bo jadę:p.

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Atena']Chciałam sie jeszcze zapytać, ze jak mam ta karteczke na katalog to zglaszam się po niego tam gdzie inni kupują bilety i katalogi?[/quote]

W kasach tam gdzie można kupić bilety,są katalogi ,ale tylko dla zwiedzających tzn.tam nie można wymienić na talon(przynajmniej tak było w poprzednich latach).Wymienić talon na katalog można chyba w sekretariacie.

Link to comment
Share on other sites

Chyba kojarze gdzie.
Ok. Dzieki:)
Czyli tak, jade przed 10 na wystawę ze zgłoszeniem i ksiażeczka zdrowia, wchodze pokazując je mimo, ze wystawiam dnia następnego, ide do sekretariatu , prosze o katalog i daje talon. Dam rade.
Ja jade z psem na wystawe pierwszy raz wiec prosze sie nie dziwić :eviltong:

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Atena']Chyba kojarze gdzie.
Ok. Dzieki:)
Czyli tak, jade przed 10 na wystawę ze zgłoszeniem i ksiażeczka zdrowia, wchodze pokazując je mimo, ze wystawiam dnia następnego, ide do sekretariatu , prosze o katalog i daje talon. Dam rade.
Ja jade z psem na wystawe pierwszy raz wiec prosze sie nie dziwić :eviltong:[/quote]

Jak dobrze, że zapytałaś, bo ja też pierwszy raz wystawiam i jestem zielona w tej materii. :lol:

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...