Jump to content
Dogomania

wroclaw 2006


brazowooka

Recommended Posts

  • Replies 807
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Witam :)mam pytanie do wystawiających we Wrocławiu w dniu kiedy jest VIII sędziowana.z powodu nagłego wypadku losowego zostałam bez środka transportu.
Czy znalazłby się ktoś ...kto byłby mnie wstanie zabrać ze sobą z trzema Labradorami :(((((((( mieszkam w Gliwicach !!! (Proszę o pomoc mogę nawet jechać w bagażniku jak zajdzie taka potrzeba;) bynajmniej jeszcze mnie humor jak narazie nie opuścił ,potem bedę tupać ze złości ...ale to już w przedzień wystawy ,jak nic mi się nie uda załatwić :(
pozdrawiam: Grazyna z Blue of Blues :)
[URL="http://www.labradorsziba.webpark.pl"]www.labradorsziba.webpark.pl[/URL] tel.kontaktowy 0507242510

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Kajka_777']Dowiedziałam się, że gończe polskie wchodzą w niedzielę na ring 27 ok.11:00. Przed nimi bassety, petit basety i gończy słowacki. Wydaje mi się, że chyba trzeba być wcześniej.[/quote]
o matko to slowaki na tym samym ringu co GP??
kurce to chyba musze byc punktualnie :p
pozdrawiam

Link to comment
Share on other sites

[quote name='HAWAN']Mnie też się udało wczoraj dodzwonić za ...-ntym razem, ale udało:cool3:

Pani była miła, nie mogę powiedzieć i zdradziła odpowiedź na moje pytanie - może komuś się przyda co usłyszeliśmy - na ringu u Pana Kaźmierskiego idą najpierw - Lhasaki, pekińczyki, bichon frise, cottony no i potem my, a potem niestety już niewiem:oops:

Pani od razu wiedziała o co chcę zapytać, widać wszyscy po to samo dzwonią, więc czy nie łatwiej by było podać plan sędziowania na stronie?
Przecież nikt nie wymaga stawek itp, - związek wrocławski nie podaje takich informacji, taką ma zasadę - dobrze szanuję to ale plan sędziowania? i to w dobie internetu? na wystawie międzynarodowej?

No ale nic, teraz czekamy do niedzieli:lol: i życzymy wszystkim startującym POWODZENIA:lol:[/quote]

ja w tamtym roku, tez usilnie probowalam sie dowiedziec , o ktorej mniej wiecej wchodza "moje " pieski, owszem dowiedzialam sie ze ok 12, ale zapomniano powiedzic, ze mlodziez wchodzi o 10, a reszta dopiero na innym ringu i u innego sedziego o 12:diabloti: , mimo tego, ze bylismy juz ok 10.30- bylo juz po ocenie (wtedy wystawialam w mlodziezy, przejechalismy prawie 300 km w jedna strane, po to aby sie dowiedziec, ze nadaremnie) wiem, wiem, kazdy wystawiajacy powinien byc na tyle wczesniej, aby zdazyc przygotowac psa,a w regulaminie wystaw jest, ze od momentu rozpoczecia wystawy, do jej zakonczenia, ale jak sie ma tyle km do przejechania to kazda godzinka, ba nawet minuty, sa wazne
Ta ze nie bralabym sobie do serca, serdeczne informacje pan ze zwiazku, tylko bylabym duzo, duzo wczesniej, zeby nie powtorzyc mojej wpadki sprzed roku:mad:
Fakt, ze nie przedstawia sie info o stawkach(ilosciowych) i planu sedziowania to ignorancja wobecy wystawcow

Link to comment
Share on other sites

[quote name='AiMiN']Czy dojazd od strony Poznania nadal jest utrudniony?[/quote]
Ulica Żmigrodzka jest już otwarta w obie strony, ale porusznie się po mieście to nadal katastrofa.
Dla jadących od Poznania proponuję odbić przed Wrockiem w miejscowości Psary w lewo na Krzyżanowice i kierować się na Geanta, tzn.Sołtysowicką, Poprzeczną, w prawo w Kowalską, na rondzie pierwszą w prawo na Krzywoustego, a stamtąd na pierwszych światłach w lewo Brucknera, na drugich prosto Kochanowskiego, przez most, na trzecich światłach znów w lewo, chyba w Moniuszki i dojedziemy pod Stadion.
Może trochę skomplikowane, ale omija się rozkopany plac Grunwaldzki.

Link to comment
Share on other sites

Ja bym nie robiła tego objazdu, tylko pojechałbym, jak gdzies pisałam przez Trzebnicką. Wczoraj jechałam tą trasą gdzieś około 17 00, a potem o 20 00 i w jedną i w druga stronę droga zajęła mi 20 minut. Żadnych korków. A plac Grunwaldzki omija się Sienkiewicza. zresztą, aby wjechać z Poznania do Wrocławia nie trzeba w ogólw zahaczać o pl. Grunwaldzki.

Link to comment
Share on other sites

O właśnie o tą drogę mi chodziło, tylko skoro Zmirgrodzka jest już cała przejezdna, to jest o jeden kawałek prościej. zamiast objeżdżać ja Obornicką jedziemy wjazdme do Wrocławia, czyli Zmigrodzką prostą. MIniemy 2 światła na skrzyzowaniach i trzecie przed mostem, no i już jest most.

Jedziemy prosto, wjeżdżając na most. za mostem dalej prosto, przejeżdżamy parę świateł, aż dojeżdżamy do wiaduktu. Przejeżdżamy pod nim. Dalej prosto. Po naszej prawej stroie powinien ukazać się plac, gdzie jest zajezdnia autobusowa(obecnie zagrodzonz z powodu remontu)
Za wiaduktem skręcamy w 2. w lewo(1. będzie taka mała, malo uczęśzczana, w 2. pewnie będzie więcje chętnych do skrętu)
Jedziemy prosto(jest to ulica Słowiańska) aż do świateł. Na światłach tych w lewo i już zaraz po skręcie szykujemy się do następnego na światłach - skręcamy z prawo. Jedziemy cały czas prosto, około 1-1,5 km.. Teraz trzeba uważać. Trzeba będzie skręcić w prawo. Jest to charakterystyczna ulica, gdyż główna prowadzi właśnie wp rawo i my w to prawo skręcamy, wul.Piastowską.
Na tej ulicy są światła(tuż po skręceniu), na których dajemy w lewo i jestesmy na ulicy Sienkiewicza. Juz za chwilę dojedziemy do super objazdu, gdzie będzie można pojechać tylko w prawo. tak robimy i dojedziemy do świateł, na których koniecznie nalezy pojechac w lewo, ale najlepiej ustawić się na prawym pasie. Po skręcie jedziemy cały czas prosto. Jeśli na prawdę pojedziemy cały czas prosto, nie bacząc na kierunek drogi głównej, to dojedziemy za jakieś 1,5 km do ronda i zobaczymy bramę stadionu.
Wczesniej przejedziemy przez most w przebudowie, miniemy po prawej park.

Link to comment
Share on other sites

Ja bym proponowała bym na czas, tzn. na 10 00 lub przed na wystawie, gdyż mimo, iż coś może być tak jak w planie sędziowania, to też zdarza się, iż z przyczyn różnych i braku niektórych sędziów zmieni się to w ogóle i np. nasze pieski będą oceniane ma innym ringu.
Jest to bardzo rzadkie, ale naszym znajomym już się raz zdarzyło i zamiast po południu wejśc u konkretnego sędziego, slzi od razu z rana u zupełnie innej pani.
Poza tym zdarzają się też braki w stawkach. Chyba z 2 lata temu, będąc kierownikiem u pewnego sędziego, widziałam jak pani się popłakała, bo spózniła się 5 minut do konkurencji. Owszam rasa była jako pierwsza i bylo trochę osobników, ale tak się stało, że na tym ringu nie było prawieże połowy stawek i tym samym pani zamiast orientacyjnie wejść ok. 10 40, powinna wejść 0 10 15.
ale też bym kiedyś chciała, aby mój oddział podawał choćby kolejność sędizowania i godziny orientacyjne. ale z drugiej strony u nas zazwyczaj jets tak, że ocenia się wg kolejności alfabetycznej, a jak nie, to wg kolejności rozpiski ras podanej na ulotce informacyjnej, czyli jak u nas jest napisane podhalan, PON, owcz. szetlandzki, tzn., że tez tak bedzie na ringu. mimo że teoretycznie PONy powinny być przed nami.

Link to comment
Share on other sites

Ja bym nie pchała się do miasta Trzebnicką, ale na Żmigrodzkiej na drugich światłach odbiła w lewo w Kasprowicza, potem w prawo w Boya-Żeleńskiego, prosto w Toruńską i tam na światłach w prawo na Kochanowskiego (o ile Toruńska nie jest zamknięta). I w lewo w Moniuszki prosto do Paderewskiego.

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Kajka_777']Ja bym nie pchała się do miasta Trzebnicką, ale na Żmigrodzkiej na drugich światłach odbiła w lewo w Kasprowicza, potem w prawo w Boya-Żeleńskiego, prosto w Toruńską i tam na światłach w prawo na Kochanowskiego (o ile Toruńska nie jest zamknięta). I w lewo w Moniuszki prosto do Paderewskiego.[/quote]
Doszły fotki??? :razz:

Link to comment
Share on other sites

właśnie o to chodzi, że jeszcze z 2 dni temu Toruńska była zamknięta. Mieszkam autem 2 minuty od teog skrzyżowania i tyle pamiętam, ale może coś się zmieniło; dlatego proponowałam Trzebnicką. Na prawdę od czasu remontów jeżdżę tamtędy i dla mnie najszybsza droga.
Ale u nas z tymi objazdami wszystko możliwe, więc może Toruńską otworzą i będzie O.K., jak po staremu, ale remonty intensywne we Wrocławiu to chyba jeszcze są na rok przewidziane.

Link to comment
Share on other sites

dziękuję wszystkim za dobre rady - macie racje - tak zrobię, postaram się byc we Wrocku już po 9.00 - zresztą i tak bysmy byli wcześniej bo nasza psica ma chorobę lokomocyjną, a czas do wyjścia jest u mnie równy czasowi na suszenie psiaka :diabloti: i to właśnie mnie najbardziej interesuje - zdąże wysuszyć czy nie zdążę:mad:

A jeżeli chodzi o kolejność sędziowania i spóźnianie - utarło się ( a może jest na to jakiś przepis, nie dociekam ) że na szanujących się międzynarodówkach są podane kolejności sędziowania ras oraz przewidywane godziny wejścia na ring i tego sędziowie muszą się trzymać, więc jeżeli jest napisane że PON wchodzi o 10.45 to choćby nie było całej stawki przed nimi to nie można zacząć sędziować wcześniej i sędziowie z zasady się tego trzymają, pomijam oczywiście fakt opóźnienia w sędziowania bo na to nie ma mocnych:razz:

A jeżeli chodzi o sędziowanie na naszym ringu to w ulotce wystawy jest napisane - pozostałe z grupy 9 - więc problem mamy dalej - tzn. do niedzieli:evil_lol:

Monia- Fonia - dziękuję za podaną trasę - skorzystamy:multi:

pozdrawiam i jeszcze raz dzięki

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...