Jump to content
Dogomania

Zawody w Ryczywole 03.06.2006


Ori

Recommended Posts

Zaczynamy sezon :razz:
Dla spiochow jest jeszcze troche czasu, dla pracusiow to i tak za malo ;)
Zapraszamy na zawody na stadionie w Ryczywole, na dobry poczatek lata!


[FONT=Times New Roman][SIZE=3]Związek Kynologiczny w Polsce O. w Poznaniu zaprasza na [B]Krajowe Zawody Obedience[/B] w miejscowości [B]Ryczywół[/B] koło Rogoźna (Wielkopolska)

Termin: [B]03-06-2006[/B]
Sędzia: [B]Tadeusz Roszkiewicz[/B]

Miejsce: Stadion w Ryczywole, ul. Czarnkowska
Przy wyjeździe z Rynku w Ryczywole w kierunku na Czarnków znajduje się drogowskaz kierujący na stadion.

Zgłoszenia prosimy nadsyłać pocztą lub faksem na adres ZKwP o. w Poznaniu.
60-967 Poznań, ul. Św. Marcin 27 (skr. poczt. 219)
tel. (0-61) 852-27-84, fax. (0-61) 855-74-14
Godziny pracy biura: wtorek, piątek 10.00 - 19.00, środa, czwartek 10.00 - 14.00
Konto bankowe: BZ WBK SA III O/Poznań 49 1090 1359 0000 0000 3501 8426
Zgłoszenia mailem: [/SIZE][/FONT][EMAIL="[email protected]"][FONT=Times New Roman][SIZE=3][COLOR=#0000ff][email protected][/COLOR][/SIZE][/FONT][/EMAIL][FONT=Times New Roman][SIZE=3]
Termin przyjmowania zgłoszeń: [B][U]22.05.2006[/U][/B]

Opłaty za zgłoszenia:
klasa 0.....25,00 zł
klasa 1.....35,00 zł
klasa 2.....35,00 zł
klasa 3.....35,00 zł
Istnieje możliwość dokonania opłaty na miejscu.

[/SIZE][/FONT]
[FONT=Times New Roman][SIZE=3]Przy uzyskaniu oceny doskonałej w klasie ''0'' będzie możliwość startu w klasie ''1''.
Osoby, które w trakcie zawodów wywalczą sobie prawo do startu w klasie 2. będą miały możliwość zgłosić się do tej klasy, pod warunkiem przedstawienia drugiej karty oceny (kserokopii) z zaliczoną na doskonałą klasę 1[/SIZE][/FONT]
[FONT=Times New Roman][SIZE=3]Osoby, które w trakcie zawodów wywalczą sobie prawo do startu w klasie 3. będą miały możliwość zgłosić się do tej klasy, pod warunkiem przedstawienia dwóch kart ocen (kserokopii) z zaliczoną na doskonałą klasą 2.[/SIZE][/FONT]
[FONT=Times New Roman][SIZE=3]Właściciele suk w cieczce uprzejmie proszeni są o zgłoszenie tego faktu PRZED rozpoczęciem zawodów i w miarę możliwości umieszczenie suki w odległości nie powodującej "zamieszania" wśród innych psów.

[B][COLOR=red]UWAGA!!! Do druku zgłoszenia prosimy dołączyć kserokopię kart ocen uprawniających do startu w klasach wyższych!!! [/COLOR][/B]

Formularz zgłoszeniowy na zawody Obedience do pobrania na stronie [/SIZE][/FONT][URL="http://www.poznan.zkwp.pl/poznan/index_pl.htm%20"][FONT=Times New Roman][SIZE=3][COLOR=#0000ff]http://www.poznan.zkwp.pl/poznan/index_pl.htm [/COLOR][/SIZE][/FONT][/URL]

[FONT=Times New Roman][SIZE=3]Rozpoczęcie zawodów: godz. 10.00 [/SIZE][/FONT]
[FONT=Times New Roman][SIZE=3]Klasa „0” przyjmowanie od godz. 9, rozpoczęcie godz. 10[/SIZE][/FONT]
[FONT=Times New Roman][SIZE=3]Klasa „1” przyjmowanie od godz. 11, rozpoczęcie godz. 12[/SIZE][/FONT]
[FONT=Times New Roman][SIZE=3]Klasa „2” przyjmowanie od godz. 11, rozpoczęcie około godz. 13 lub później w zależności od ilości zgłoszeń w klasie „1”.
O ile jest to możliwe, bardzo prosimy o podawanie na zgłoszeniu także adresu poczty elektronicznej. Pozwoli nam to szybciej przesłać Państwu potwierdzenie zgłoszenia.[/SIZE][/FONT]
[FONT=Times New Roman][SIZE=3]Zapraszamy wszystkich serdecznie!

Organizatorzy[/SIZE][/FONT]

Link to comment
Share on other sites

  • Replies 67
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

  • 5 weeks later...

[quote name='Cortina']czy sa gdzies w necie formularze zgloszenia?? czy nie sa potrzebne?[/quote]
Dołączam się do pytania, bo podany przez [B]Ori[/B] link do formularza niestety nie "chodzi". A jeśli nie jest potrzebne, to jakie informacje powinny znaleźć się na zgłoszeniu, bo szczerze mówiąc nie wiem (klasa, rasa, imię: przewodnika, psa) - "uświadomcie" niedoinformowaną koleżankę :oops:
Co prawda suczysko nie jest zbyt dobrze przygotowane, ale kiedyś musi być ten pierwszy raz ...

Link to comment
Share on other sites

[quote name='zachraniarka'][B]Monika[/B]
startujesz w Ryczywole? Super! Będziemy mocno trzymać kciuki za przedstawicielkę Trójmiasta!! :D[/quote]
Dzięki za kciuki dziewczyny - żeby tylko chociaż było za co trzymać - przede wszystkim za moje nerwy :roll: Nie wiem czy to do końca dobry pomysł, bo mi psisko po cieczce totalnie się rozregulowało i zaczęły ją rozpraszać różne zapaszki i czasem ma dosyć nietypowe reakcje, ale kto nie próbuje ten nie wie :angryy:
Chociaż dopiero dzisiaj doczytałam, że zawody są w sobotę, a myślałam, że w niedzielę :evil_lol:

Link to comment
Share on other sites

Hej
link na strone nie chodzi, brr:angryy:

napiszcie Imie psa, rase
jesli z papierami to dane jak na wystawe
jesli nie to tez date urodzenia

[COLOR=red]klase w ktorej startujecie[/COLOR]

I oczywiscie swoje dane
najlepiej podajcie adres mailowy jesli wysylacie faxem
to szybciej odpiszemy

potrzebne sa tez potwierdzenia z klas nizszych, to wiecie

termin zgloszen sie konczy wiec :multi:
pozdrawiam
do zobaczenia

Ja staruje z dwoma :cool3: oj bedzie zabawa...

Link to comment
Share on other sites

Monika... Ja tez chciałam z suką jechać. A przynajmniej taki miałam plan. Ale ona dopiero kończy cieczkować i na razie zmian w zachowaniu na lepsze nie widać. Łatwo się rozprasza, pieski są baaaardzo interesujące. Trawka, patyczek, kamyk.. :razz: Tak więc trochę czarno to widzę.

Link to comment
Share on other sites

ja wyslalam zgloszenie mailem, ale nie mam potwierdzenia i nie wiem czy doszlo czy nie:-( .

EE ja stale startuje z nieprzygotowanym psem i sie nie przejmuje:evil_lol: , co tam bawic sie trzeba

Mam pytanie do startujacych juz w Ryczywole, czy tam jest gdzies w poblizu jeziorko??

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Godelaine']Monika... Ja tez chciałam z suką jechać. A przynajmniej taki miałam plan. Ale ona dopiero kończy cieczkować i na razie zmian w zachowaniu na lepsze nie widać. Łatwo się rozprasza, pieski są baaaardzo interesujące. Trawka, patyczek, kamyk.. :razz: Tak więc trochę czarno to widzę.[/quote]
Szkoda, chociaż z nami też może być wesoło - widzę "rudość" :cool3: Najważniejsze by suczysko nie wyszło mi poza ring witać się z innymi :mad:

[B]Ori[/B] - jeszcze jedno pytanko - chcę suczysko zgłosić do "0" i nie wiem co dalej. Jeśli zaliczy "0", to chciałabym podejść do "1" (optymistka jestem :evil_lol: ). Czy od razu płacić za 2 klasy, czy można za jedną, a drugą - dopiero jak się przejdzie poprzednią ?

Link to comment
Share on other sites

Monika... Z tego co wiem, jesli pies zaliczy zerówkę, spokojnie można psa puścić w jedynce. Bez wcześiejszego zglaszania :) Organizatorzy nie robia tu problemów. Chyba, że limit miejsc jest ograniczony... Ale w Ryczałowie o tym nie wspominali, więc... :)

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Ori']MonikaSz
Oczywiscie jesli zaliczycie "0" na doskonala mozecie startowac w "1" [/quote] A jak z płatnością ? Rozumiem, że płacimy za 2 klasy z góry - tak ? Poprawcie mnie jeśli jestem w błędzie - to będzie nasz wesoły debiut i chyba trochę upierdliwa jestem :cool3:
I ostatnie pytanie - płatność przelewem do 22 maja włącznie, czy 22 maja - ostatnia data przelewu, czy płatność na miejscu ?

[B]Gody [/B]- czyżbyś się zdecydowała ? Super :multi:

Link to comment
Share on other sites

Oj wpadłam teraz w lekką panikę. :crazyeye: Nie wiem dlaczego ubzdurałam sobie, że zgłoszenia są do 27.05., a tu się okazuje, że... jak zwykle czekałam do ostatniej chwili ze zgłoszeniem. :cool3: No i tak się czaiłam, tak się czaiłam i... oczywiście, że wysłałam w końcu to zgłoszenie. A może jednak nie trzeba było się zgłaszać? :roll: Znowu będzie obciach, bo będziemy ostatnie, ja tam nie wiem czy zrobiłyśmy w ogóle jakieś postępy od poprzednich zawodów. :razz: A to już mówi się trudno, najwyżej to będą nasze ostatnie zawody i już. :eviltong:

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...