Jump to content
Dogomania

Biały lonżowany konik, czyli jack russell terrier Jax i ferajna - zapraszamy!


LadyS

Recommended Posts

[quote name='LadyS']A co, mam Ci opowiedzieć, że siedziałam godzinę zakopana pod liśćmi w runie leśnym? :lol:[/QUOTE]
Zamiast opowiadać lepiej wstawiłabyś fotkę. :lol: No ale spod liści ciężko byłoby robić fotki. Chociaż taki widok LadyS zagrzebanej w runie zrobiłby furorę :evil_lol: ;)

Link to comment
Share on other sites

[quote name='katik']Zamiast opowiadać lepiej wstawiłabyś fotkę. :lol: No ale spod liści ciężko byłoby robić fotki. Chociaż taki widok LadyS zagrzebanej w runie zrobiłby furorę :evil_lol: ;)[/QUOTE]

Pewnie, że by zrobił, zwłaszcza z liśćmi we włosach, ale jak już mówiłam - na treningach fotek nie robimy :)

Link to comment
Share on other sites

[quote name='katik']Szkoda. ;)
A tak na serio to technicznie to byłoby trudne.[/QUOTE]

Noo, szczególnie spod liści, albo z dołu wykopanego w ziemi :lol: Ale tam nawet, jak z psem robi się niewiele (bo prawda jest taka, ze na razie to my uczymy się obserwować psy pracujące, uczymy się podstaw, a nasze psy głównie się bawią, robią posłuszeństwo i śpią w samochodach), to i tak nie ma czasu na pstrykanie fotek - ostatnio jak wyszłam z domu przed 9, tak wróciłam przed 16stą, a z tego całego czasu siedziałam tyle, ile w samochodzie i tramwaju, czyli może łącznie z godzinę ;)

Link to comment
Share on other sites

Dziś zakończyliśmy pierwszy zjazd na kolejnych już studiach, dziś nieco lepiej, bo 'tylko' 7 godzin, ale wczoraj ponad 12 :diabloti: 'Dogomaniacy' od siedmiu boleści by się za głowę złapali, bo jak nas nie było, to Jax cały czas w klatce, tylko kumpel wpadł go podkarmić i odsikać - o ja złaa :lol:

Link to comment
Share on other sites

U mnie klatka jest i będzie...dla mojej i psów wygody;-) Ajuś ma na co wskakiwać, bo on to im wyzej tym lepiej, a suka zostaje spokojnie i nie wpie*doli z nerwow Ajusiowi za to, że ośmielił się do królowej podejść, jak ona jest poirytowana:-D
Nawet ostatnio myślałam nad wstawieniem dwóch mniejszych klatek, ale TZ nie zaakcteptował...wiec na chwile pozostawiłam temat, by powrócic do niego pozniej hihi

Link to comment
Share on other sites

Luc miał 5-6miesięcy to zostawał na 8-12h w klatce:diabloti:Głodny ,spragniony :( Biedny pieseczek
Ale dzięki temu ma tak wymusztrowane zwieracze ,że czy sraka czy pełny pęcherz za cholere nie zrobi w domu ,a od jakoś pół roku nie używam klatki.
Oby xxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxx52 tu nie wpadła ,bo nas skrzyczy :(

Link to comment
Share on other sites

moze masz po prostu mlodszych znajomych, albo bardziej nowoczesnych hihihi albo Jax i jego temperament robi takie wrażenie, że nikt nie podważa konieczności używania latki:-D
jesli chodzi o mnie, to ludzie sie za głowe łapią po ki chu yorka w klatce zamykać;-) przeciez Miya, to taka sliczna malutka słodka sunieczka a ja jej taki los zgotowałam :-D

Link to comment
Share on other sites

[quote name='sacred PIRANHA']boooooże takiego młodziutkiego piesezka na tyle godzin w klatce?
Bezduszny człowieku...co z Ciebie za właściciel z piekła rodem:-D gdzie Twoja empatia? Dlaczego nie kochasz swoich pieskow? DLACZEGO?![/QUOTE]

No i nawet to przeżył i ma się całkiem dobrze:diabloti:
A jak kaja była mała i nie wiedziałem ,że jest takie coś jak kennel.To spędzała dzień 8-10h na 1m łancuchu uwiązana do kaloryfera:evil_lol:Czar jak darł morde to siedział w kagańcu(wolał to nic klatke).Taki jestem zuy

Link to comment
Share on other sites

W ramach strażowych treningów dostajemy prace domowe, obecnie polegające głównie na konkretnej, odpowiedniej zabawie z psem. No więc dziś w parku bawimy się z Jaxem jego króliczkami-piórniczkami :diabloti:, gdy nagle podbiega... seter! Okej, przywitał się, ale nie odbiegł, tylko łaził przy nas ciągle, próbując zapolować na zabawkę, a pani stała parę metrów dalej i... patrzyła się. Czasami mam wrażenie, że niektórzy psiarze żyją w równoległym wymiarze, w którym widzą niektóre rzeczy inaczej, niż ja :roll:

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...