Jump to content
Dogomania

Dropsy domowej roboty dla psa


anahi1

Recommended Posts

Witajcie!
Czy ktoś ma jakiś przepis na dropsy dla psa ?
Chciałam sama zrobić mojemu pieskowi :p Chcę uczyć ją różnych sztuczek i innych takich , ale nie mam czym nagradzać ,a mięsa mi szkoda .Jeśli ktoś zna przepis na dropsy niech napisze . A wiecie może po ile można kupić dropsy w zoologiku albo w markecie ?


Dziękuję z wszystkie odpowiedzi :p

Link to comment
Share on other sites

Pudełko psich ciastek (400g) kosztuje 11 zł. Ja kupuje takie dla jorków bo są małe i jest ich dużo ;) Jednak nie jest dobrze dawać takie kupne dropsy cały czas. To tak jakbyś nagradzała dziecko czipsami, albo czekoladą. Trochę można, ale nie codziennie i nie za dużo. Dlaczego szkoda ci mięsa? Mięska nie żałuj ;) najlepsza nagroda i na dłuższą metę wyjdzie ci taniej niż kupne smakołyki. Możesz np ugotować pierś kurczaka i pokroić na drobne kawałeczki- im więcej tym lepiej. Takie kawałeczki możesz wykorzystać zamiast ciastek (albo na przemian). No chyba, że pies dostaje takie jedzenie jako normalny posiłek. Wtedy możesz zrobić odwrotnie- nagradzać psa suchą karmą- pod warunkiem, że znajdziesz taką, która będzie psu naprawdę smakować. Moja znajoma tak zrobiła i nauczyła psa kilku sztuczek nagradzając go tylko kuleczkami pedigree.

ed. a tak w ogóle to poszukaj tu: [url]http://www.dogomania.pl/threads/47771-Przepisy-na-psie-ciasteczka-[/url])

Link to comment
Share on other sites

  • 3 weeks later...

Dropsów dla psów raczej nie zrobisz, bo to trzeba umiec zrobic tak, aby psa nie otruc ;D
Lepiej kup suszonego kurczaka [miękkiego], u mnie na szkoleniu polecali a pozatym wszystkie psy za tym szaleją i zrobią wszystko za chocby najmniejszy kawałek.

Link to comment
Share on other sites

  • 2 weeks later...

[quote name='Christiane']Dropsów dla psów raczej nie zrobisz, bo to trzeba umiec zrobic tak, aby psa nie otruc ;D
Lepiej kup suszonego kurczaka [miękkiego], u mnie na szkoleniu polecali a pozatym wszystkie psy za tym szaleją i zrobią wszystko za chocby najmniejszy kawałek.[/QUOTE]

słyszałam ze ciastka z wątroby też działają na szkoleniu cuda :)

Link to comment
Share on other sites

  • 3 weeks later...

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...