Jump to content
Dogomania

Boluś kundelek JUŻ W NOWYM DOMKU!!!


zeberka4

Recommended Posts

  • Replies 671
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Moglibyśmy spróbować w miesięczniku Mój Pies ,ja jednak nie kupuje tych gazet wiec nie wiem jak sie to odbywa,czy byłaby osoba która zajęłaby się tym? Ja od siebie mogłabym tez dać 50zł,a resztę uzbierałoby się tutaj, co wy na to?

Na pierwszej stronie [B]Nowe Fotki![/B]

Link to comment
Share on other sites

[B][URL="http://www.dogomania.pl/members/102160-czerda"][/URL]Już wszystko mniej wiecęj wiem jak wystawić to ogłoszenie,byłam dzisiaj na stronie psy.pl przegadałam ile bedzie kosztowało jedno ogłoszenie w tym przypadku chciałabym żeby był to czerwiec. Koszt ogłoszenia w gazecie to ok 100zł=zdjęcie,2linijki,ramka

[/B][B]czerda[/B] podam ci zaraz moje konto,
zaraz zmienie tytuł ze zbieramy na ogłoszenia,
jakby koszty pozwoliły chciałabym jeszcze dać ogłoszenie w gazecie przyjaciel pies.

Link to comment
Share on other sites

jestem na prośbe. Ponieważ przypadek jest pilny Panie R. z Chrzanowa wzięły by szczekacza na DT ale musiałby być wykastrowany lub musi być pokryty koszt kastracji. A od siebie dodam, [B]ale naprawde od siebie[/B], że przydał by się worek suchej karmy bo jak wszędzie w DT nie przelewa się. No i ktoś musiał by go przewieźć taki szmat drogi. Awaryjnie możemy zaproponować takie rozwiązanie.

Link to comment
Share on other sites

[quote name='ewatonieja']nie lepiej wyróżnić allegro i alegratkę? no i codziennie aktualizować cafeanimal żeby był w metro[/QUOTE]

Weźcie to proszę pod uwagę, na prawdę od kilku osób słyszałam, że ogłoszenia w MP niewiele dają, a z wyróżnionego allegro czy z Metra jest spory odzew...

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Lu_Gosiak']z tego co sie orientuje to jakos około 200zł czy nawet 250zł[/QUOTE]

ha mało
Pan mi krzyknął 400 złotych
czasem puszczam psy w echo miasta (edycja warszawska)
43 złote fotka i dwie linijki tekstu (imie, wiek psa i telefon się mieści)

mogę dorzucić itemki hand made na bazarek
wystawi ktoś?

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...