Jump to content
Dogomania

POMOCY szukamy DOMU TYMCZASOWEGO lub STAŁEGO dla suki MASTIFA. Ma dom.


vega17

Recommended Posts

  • Replies 295
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

dzieci? z tego co wiem miala kontakt z dziecmi w poprzednich wlascicieli(tfu niech im ziemia twardą bedzie) i na spacerku zauwazylam ze merda kitą do małych ludziów:)psy lubi no chyba ze jakies bardzo duze i jak do niej fikają to odfiknac umie:)potulne bydlątko tak wogole....właśnie wrocilam ze spacerku, znów glebę zaliczyłam....hahhah moje biedne dżiny zielone cale.....utyrała mnie ostro....matko jakie kupy wali? jak koń:)...zaraz poproszę vegaśke żeby załączyla nowe fotki z dzis, i filmik mam ino przerobie na youtubka:) pozdrowionka

Link to comment
Share on other sites

[quote name='andzia69']czy ona miała w koncu sterylkę? bo widzę, ze brzusio wygolony...ale szwu nie bardzo...

w razie czego to mam dt na tydzień czasu za 23 zł/doba...[/QUOTE]

Jest wyciachana. Doktor zrobił artystyczny ścieg:evil_lol:.

[quote name='psiara34']dzieci? z tego co wiem miala kontakt z dziecmi w poprzednich wlascicieli(tfu niech im ziemia twardą bedzie) i na spacerku zauwazylam ze merda kitą do małych ludziów:)psy lubi no chyba ze jakies bardzo duze i jak do niej fikają to odfiknac umie:)potulne bydlątko tak wogole....właśnie wrocilam ze spacerku, znów glebę zaliczyłam....hahhah moje biedne dżiny zielone cale.....utyrała mnie ostro....[B]matko jakie kupy wali? jak koń:)[/B]...zaraz poproszę vegaśke żeby załączyla nowe fotki z dzis, i filmik mam ino przerobie na youtubka:) pozdrowionka[/QUOTE]

Mam nadzieję, że sprzątasz. Mieszczą się do miejskich torebek, czy dwóch musisz używać:evil_lol::evil_lol:

Link to comment
Share on other sites

[quote name='andzia69']czy ona miała w koncu sterylkę? bo widzę, ze brzusio wygolony...ale szwu nie bardzo...

w razie czego to mam dt na tydzień czasu za 23 zł/doba...[/QUOTE]

dzieki za dt...oby sie nie przydał......miala sterylke...szew jest ale ładny i prosto na tej zmarszczce:)przez srodek brzucha co przechodzi, ladniutko malutka rana az jestem zdziwiona ze tak to ladnie wyglada

Link to comment
Share on other sites

ja to powiem tak co do tych torebek.....kupowalam wczesniej takie same- ale jakosc o wiele lepsza....te darmowe? tu ta szufelka z cienkiej tektury...moze to i dobre na male kupy....ale do duzych bobkow? to wiecej czlowiek sie upaprze, ta szufelka sie łamie wygina....narozciera tylko, nawącha.....sama mam duzego psiurka i uzywam teraz zwyklych malych torebek smieciowych....przez torebke biore bobka reka zawiazuje i sru do smietnika, te szufelki dobre na snieg...a do trawy?....malo funkcjonalne...wiecie co...porobilam jej fotki dzis...i wylalam wode mineralna w torebce....nie wiem co bedzie z tego aparatu-suszy sie...hahhahah, jeszcze filmik czekam az ktos mi przerobi na youtuba:( ale *******a dzien dobry ze mnie:(((((

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Malwi']psiara - jeśli to była mineralka niegazowana i aparat nie był włączany po zalaniu to po wyschnięciu powinno być wszystko z nim ok - tylko odczekaj nawet tydzień żeby wyschnął porządnie :) a filmik na YT mogę wstawić ;) wyślij na maila - [email][email protected][/email][/QUOTE]
loj kochana filmik ma 120 mb....ale juz przerabia mi chłop:) zaraz wrzuce:) hehehhe buduje napięcie wiecie:)

Link to comment
Share on other sites

Moja poprzednia mastifka była zabrana z kojca. Przez 4 lata nigdy nie była w domu, tylko znała kojec i budę. Na dodatek była bita bo na widok podniesionej ręki czołga się i sikała pod siebie Jak ją brałam to na szybko robiłam prowizorkę kojca i budy bo nie wiedziałam jak będzie, tym bardziej że w domu mam kiciorka. Po 3 dniach sunia do budy tylko szła jak jej się spać chciało, a po tygodniu już sypiała na tapczanach. Od początku nie brudziła w domu.Do dobrych warunków pies się błyskawicznie przyzwyczaja a mastiny to wyjątkowo domowe zwierzęta. Teraz mam trzeciego z kolei (pies,suka,suka) i wszystkie kochane, zrównoważone, łagodne (nie atakują bez potrzeby, akceptują inne zwierzęta). Myślę, ze to cudo też nie miałoby problemu z przystosowaniem się do warunków mieszkaniowych.

Link to comment
Share on other sites

Ależ Dorcia wypiękniała :loveu: Jak ją widziałam w zeszłym tygodniu, to nie miała wogóle oczek, tylko czerwone wisienki i wszystkie żeberka były na wierzchu.. A teraz wygląda cudownie :lol: Ciotka, ty się nie przejmuj gadaniem, my wszystkie tak samo gadamy do psów :evil_lol:

Obiecałam podesłać wam linka na watek mojego tymczasa Oskara
(jednak zdiagnozowali u niego gnilca kostnego :( Tak więc zapraszam :) [URL]http://www.dogomania.pl/threads/184002-Chory-maluch-w%C4%85troba-jak-u-18l.-psa-zapalenie-staw%C3%B3w-lepto-babeszja-POMOCY[/URL]!!!

Link to comment
Share on other sites

Nam też miło było was poznać. Dorcia to kochane psisko, taka milusia przytulanka :) Nawet z Oskarkiem chciała się przywitać :)
Maluch jest teraz na sterydach i nawet zaczął troszkę chodzić :) Więc narazie jest lepiej. Co będzie dalej? Nie wiadomo :( Mam nadzieję, że lekarze postawią malucha na nogi..

Link to comment
Share on other sites

[quote name='psiara34']gazoooowana:( wyłączony...zaraz sciagne zobaczez ile to wazy ten filmik tylko nei smiejjcie sie z mojego glupiego gadania:([/QUOTE]

jak gazowana to też dobrze .... ja zaliczyłam colę + piwo na komórkę ;) przeżyła na szczęście :D

najważniejsze by nie włączać dopóki dobrze nie wyschnie....

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Malwi']jak gazowana to też dobrze .... ja zaliczyłam colę + piwo na komórkę ;) przeżyła na szczęście :D

najważniejsze by nie włączać dopóki dobrze nie wyschnie....[/QUOTE]
hahah tera mi to mowisz? ja juz 5 razy włączalam:) hahahha a stary grat sie mwoi trudno dobrze ze kamerka dziala, no nówka fumfel sztuka i szkoda by bylo, ledwo splacona:)

Link to comment
Share on other sites

Huahua hua hua;D Ty tak samo do psów gadasz jak ja:)Jak do małych dzieci :D ja też tak seplenię i potem jeszcze się obruszam jak mi ktoś mówi"co ty tak się pieścisz jak do psa gadasz?"Dorcia "zgrubła"?czy mi się przywidziało?,pozdrawiam:)

Link to comment
Share on other sites

hej Mariolaok widze ze znasz dobrze masfitki- uprzedzam ludzi jak wyglada sprawa, ze nie umie chodzic na smyczy, ze proba przetrzymania jej w bloku skonczyla sie jej pierunskim wyciem- bo tak winda na nia dziala,i sasiady nam chciali policje na leb sćignac:)....wiec mamy obawy i potencjalni blokowi ds tez mieli-czy dzadza rade, ale może twoj wpis ich uspokoi? poki co jutro sprawdzamy ds taki z domkiem- robimy tzw wjazd na chate:) ......oby wszytko pieknei sie udalo.....jak nie to tym paru niezdecydowanym blokowcom wyslemy twjego poscika jesli mozna:)

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...