Jump to content
Dogomania

Bazyle i Panbazyle Herbu Bazyl i ogar


panbazyl

Recommended Posts

  • 4 weeks later...
  • Replies 4.3k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Bazyle i PanBazyle witajcie:hand:
Nareszcie trafiłam na waszą galerię i mogę was pooglądać "na żywo" :lol:;)
Tereny spacerowe super. Pół hektara podwórka powiadasz że kosisz, nie zazdroszczę:eviltong: , ja ogrodziłam burkom 1500m i toto koszę. A trawsko rośnie jak szalone.
I czekam na ten roczny zrzut fotek :cool3:

Link to comment
Share on other sites

  • 2 weeks later...

witajcie Cioteczki i Wujeczkowie. Przepraszam za milczenie, ale ostatnio bylam więcej czasu w Hiszpanii niż w Polsce (mam tam status rezydenta, więc czasem odwiedzam swoje śmieci) zwłaszcza ten ostatni wyjazd byl bez internetu. Oj to byla pokuta dla mnie. Odpokutowałam swoje na szlaku św Jakuba, przetrzymałam strajki na lotnisku i wieszanie się systemów odpraw on line. teraz to mam 8 giga do zrzucenia. Szok. Za kilka dni znów w świat lecę. Bez psów, sama.

Link to comment
Share on other sites

tak, ale z nalogami zaczynam walczyć hihihi to znaczy z netem. A wszystko przez tzw "tanie" linie lotnicze co ograniczają bardzo kg bagażu do kabiny i luku. Gdyby nie te "tanie" linie to bym laptoka zabrała i tam jest cywilizacja wszędzie i do neta podpiąć się można bez problemu. I tak bylam w Santiago ubrana w 4 kg ubrań żeby mi sie kilogramy zgadzały. W Madrycie juz normalne linie, więc szybko i bezboleśnie odchudzilam się - ale luksus!!!!
A foty muszę zrzucić, chyba że kupię kolejną karte do aparatu..... Bo za tydzień znow znikam.

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Baski_Kropka']Pięknie! Ja z TZ w przyszłym roku podbijam Hiszpanię! :D[/QUOTE]
proponuje wiosnę albo jesien - jak u nas jest zimno i bezsensownie za oknem. Pólnoc Hiszpanii ma klimat trochę podobny jak u nas, to znaczy zielono, pada ale rosną tam palmy - co jakoś cały czas kłóci mi się z krajobrazem. Niesamowita kuchnia - wprost niezeimska i ilości dania na talerzu są olbrzymie. centrum Hiszpanii to już początek pustyni, porcje na talerzu raczej kryzysowe, południe Hiszpanii to już czysta pustynia i zamiast jedzenia spozywa sie olbrzymie ilosci wody.
Dla Hiszpanów jesteśmy ludźmi z północy, nie ze wschodu.

a to jeszcze jeden widoczek, tym razem z knajpki w Santiago de Compostella.
[IMG]http://i52.tinypic.com/21azomf.jpg[/IMG]

Link to comment
Share on other sites

My do Hiszpanii tylko się powakacjonować :D
Przyznam szczerze, że ciepłe kraje i wysokie temperatury nie są dla mnie, ja bym wolała na Islandię pojechać zobaczyć zorze polarną i te cudowne krajobrazy, ale takie zakątki świata jak właśnie Hiszpania w przyszłości być może Portugalia też chcę zobaczyć ;)
Nowa Zelandia też mi się marzy, tylko żeby jeszcze na ładną pogodę trafić ;P

Link to comment
Share on other sites

ja też upalów nie lubię, ale też nie lubię takiej padawki jak teraz mamy... Wolę klimat bardziej suchy. Choć i tak marudzić nie powinnam, bo moje psy nawet jak mi się na pół godziny przed wystawą wysamruja blotem, to tylko przetrę jakąś szmatką i są już ok, ale te długowłose lub jasne, to jest z mini pracy!
I nie marudzę, bo za chwilę znów zmieniam klimat, ale nie na długo. ;)

Link to comment
Share on other sites

  • 2 weeks later...

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...