Jump to content
Dogomania

Bazyle i Panbazyle Herbu Bazyl i ogar


panbazyl

Recommended Posts

  • Replies 4.3k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

[B]zasypało Was??[/B]
nie gniewajcie się, mała prośba o wirtualne wsparcie niskopodłogowej, siedzi w schronisku w Białej Podlaskiej przy budzie:
[URL]http://www.dogomania.pl/forum/threads/250601-jamnikowata-rudziudka-Pandorka-wciąż-czeka-schronisko-BP?p=21827590#post21827590[/URL]

Edited by jotpeg
Link to comment
Share on other sites

O, nawet niezalogowani mogą coś tam na fejsie podejrzeć, ale mało - koni nie widzę.
To tu już zdjęć nie będzie?
My się trochę wywczasowaliśmy w górach, nawet śniegu udało się doświadczyć, co w tym roku wcale nie jest oczywiste w tamtym regionie
[url]http://i57.tinypic.com/eanx2d.jpg[/url]
Ale potem przyszedł halny i powiał po górach niczym suszarką do włosów - i po śniegu. Biedni narciarze. Co tam narciarze, biedni górale - taki sezon to klapa finansowa.
Za to powrót do Lb to była podróż do innej strefy klimatycznej :D

Link to comment
Share on other sites

  • 1 month later...

czasami tu zaglądam, głównie siedze na FB

ale wczoraj byłam tu - czyli dwie szołmenki i pies celebryta :P

[url]http://www.kurierlubelski.pl/artykul/3401171,krajowa-wystawa-psow-rasowych-w-lublinie-zobacz-psie-pieknosci-zdjecia-wideo,1,id,t,sg.html#galeria-material[/url]

Link to comment
Share on other sites

Ooo, a ja przejeżdżając wczoraj przez Gadzienice wypatrywałam, czy nie wyprowadzacie jakichś koniastych na spacer :)
Mieszkacie jeszcze dalej niż teatr i pgr? Powiem Ci, że Wasza droga jest prawie tak dziurawa, jak ta u nas :)

Link to comment
Share on other sites

[quote name='daguerrotype']Ooo, a ja przejeżdżając wczoraj przez Gadzienice wypatrywałam, czy nie wyprowadzacie jakichś koniastych na spacer :)
Mieszkacie jeszcze dalej niż teatr i pgr? Powiem Ci, że Wasza droga jest prawie tak dziurawa, jak ta u nas :)[/QUOTE]

mieszkam na równoległej do tej co jechaliście - dawno nie byłam na tej głownej więc nie bardzo nawet wiem jak teraz wygląda, ale jak znam ją z lat ubieglych - nic szczególnego, zwłaszcza, że żaden prezydent dawno tedy nie jechał (bo remontują tylko na przejazd prezydenta)....

Link to comment
Share on other sites

no jestem - chwilowo jak zawsze :P no bo muszę w końcu zmienić neta, bo ostatni coś mi muli w domu to raz a dwa - trochę z Gryzoniem jeździmy teraz - sezon wystawowy :P (czy ja juz pisałam, ze nie lubię wystaw????)
wrócilismy wczoraj z Łowiska koło Rzeszowa z wystawy (z mojej wsi to ok 120 km może mniej nawet), ale sam dojazd zajął nam pół dnia :) bo najpierw do Lbna koleżanka mnie i Gryzolca podwiozła, potem prawie 4 godziny w PKP :) a potem nocna w Rzeszowie u przyjaciół i wyjazd do Łowiska na wystawę - wystawa mała, kameralna - tylko psy mysliwskie. Spotkanie ze znajomymi - fajnie :) Gryzoń ładnie się zaprezentował, wygrał rasę, potem 3 miejsce na pudle w grupie :) do domu przwieźliśmy kolejny pucharuś :P oraz ładna rozetkę od Darii (w koncu nie swoją własną!).
A oprócz tego Gryzoń od 22 kwietnia jest już Championem Polski pełną gębą - przysłali nam championat i się chwalimy.

Link to comment
Share on other sites

  • 4 months later...

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...