Jump to content
Dogomania

Bazyle i Panbazyle Herbu Bazyl i ogar


panbazyl

Recommended Posts

  • Replies 4.3k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

dzięki Wam! I wzajemnie!
Wiecie, to moje pierwsze konie jakie mam, do tej pory miałam ciut mniejsze zwierzaki :) ale z końmi nie jest ciężko - spokojnie da radę :) Jest nawet bardzo fajnie, bo nie ma piękniejszego widoku jak koń.

a tu dzisiejsze poranne leniuchowanie w sadzie.

[IMG]https://scontent-b-lhr.xx.fbcdn.net/hphotos-ash4/1525766_635372573170809_637113114_n.jpg[/IMG]

Link to comment
Share on other sites

Ale super! No matko! ale ten kucyś to się rozłożył jak pies :D
I pomyśleć, że "dziesiąt" lat temu gospodarze takich mizernych klubików pozbawionych pastwisk i wyposażonych jedynie w stanowiska a nie prawdziwe boksy, potrafili utrzymywać, że koniowi leżenie to w ogóle do niczego nie jest potrzebne :roll:

Link to comment
Share on other sites

witamy się noworocznie :)
Chłopaki koniaki są na zimowym wypasie u sąsiadów - u nas już pożarli cały trawnik a skoro sąsiedzi ich zaprosili to żal nie wyslac tam koniastych :) zaraz po nich idę.
Zima jest cudowona dla mnie i zwierzyńca :) konaste mają co jeśc (bo z sianem mam bardzo krucho), psy chodzą częściej na spacery, bo ładna pogoda :) ja nie musze odśnieżać :) pieknie jest!

poszukuje ogłowia dla polaka - może komuś zbywa i jest w dobrym stanie - chętnie podejmę się "adopcji". Konik polski można powiedzieć, ze już ujeżdżony, tzn jeżdżony, ale na oklep na razie - spokojny jest.

Gryzoń kocha konie bo można im ukraść marchew, wszystkie psy kochają konie za dostawy ciepłych pączków :P a ja ich lubię ogólnie za wszystko.

Link to comment
Share on other sites

Gryzoń pewnie za sekundę zakonczy championat Pl - wnioskow ma kilka razy za dużo an championa, ale wedle praw ZKwP istnieje jeszcze przerwa czasowa - więc teraz po pół roku od pierwszego wniosku spokojnie skończymy ten championat - też jesteśmy na półmetku do interchampiona, ale mam coraz mniej ochoty na wystawy :eviltong:

Osprzęt dla koniastych powoli się juz klaruje - siodło dla polaka już w stajni (używane ale ok no i rozmiar dobry). Wczoraj zrobilam im paskudny numer i pobudowalam tymczasową zagrodę przy stajni - nie mogą chwilowo wychodzić na ogród :evil_lol: bo juz nie ma na nim co jeść.... więc biedulki siano musza jeśc a do tej pory w paszczę sianko parzyło :eviltong: (ale marchewki w każdej ilości i o każdej porze - marchewki sa pyszne!) a psy za to mało nóg nie pogubią jak daję konim trawokulki (siano w postaci psich chrupek) - to dla psów baaaardzo pyszne - wyżerają koniom ze żłoba a Gryzoń zawsze dodatkowo kradnie marchewki i pożera.

Link to comment
Share on other sites

[quote name='panbazyl'] a psy za to mało nóg nie pogubią jak daję konim trawokulki (siano w postaci psich chrupek) - to dla psów baaaardzo pyszne - wyżerają koniom ze żłoba a Gryzoń zawsze dodatkowo kradnie marchewki i pożera.[/QUOTE]
No i proszę, do czego ten barf doprowadza porządnego mięsożercę :cool3: ;) ;)

Link to comment
Share on other sites

[quote name='filodendron']No i proszę, do czego ten barf doprowadza porządnego mięsożercę :cool3: ;) ;)[/QUOTE]
ano - pogłupialy mi psy a te chrupki z siana dla koni to przysmak stulecia :cool3: (choc fakt - pieknie pachni ziolami, sianem i kwiatami).

dziś ze 3 albo i 4 godziny rano robilam koniom zagrodę - bo wcześniejszy prototyp uległ zniszczeniu - teraz jest ok, sam robilam, więc porządne :evil_lol: (baliki i deski po jakiejś starej chałupie ) muszę aż fotę pyknąć, bo dumna jestem z siebie - moze do jutra nie wytrzyma czy co :diabloti: (na razie koniaste u sąsiadów na wypasie, u mnie pozarły do ziemi juz wszystko).

Link to comment
Share on other sites

[quote name='filodendron']No i proszę, do czego ten barf doprowadza porządnego mięsożercę :cool3: ;) ;)[/QUOTE]
ano - pogłupialy mi psy a te chrupki z siana dla koni to przysmak stulecia :cool3: (choc fakt - pieknie pachni ziolami, sianem i kwiatami).

dziś ze 3 albo i 4 godziny rano robilam koniom zagrodę - bo wcześniejszy prototyp uległ zniszczeniu - teraz jest ok, sam robilam, więc porządne :evil_lol: (baliki i deski po jakiejś starej chałupie ) muszę aż fotę pyknąć, bo dumna jestem z siebie - moze do jutra nie wytrzyma czy co :diabloti: (na razie koniaste u sąsiadów na wypasie, u mnie pozarły do ziemi juz wszystko).

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...