Jump to content
Dogomania

Czy linieją?


Margolcia 123

Recommended Posts

[quote name='Margolcia 123']Dlaczego mój pies nie linieje jeszcze?Nawet mam wrażenie ,że przybyło mu siersci.[/quote]

Linienie haszczaka to sprawa indywidualna - nawet ten sam egzemplarz w innym roku linieje w innym momencie. Nigdy sie nad tym nie zastanawialem, jak zaczyna sie "rozbierać" to się "rozbiera" - taka natura. Narazie sie ciesz:lol: , płakać:placz: i zbierać sierść bedziesz później.

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Monika R.']chcialabym zeby u mnie byla taka figa z makiem :roll: a tu w niedziele wystawa ale zobaczymy jak bedzie wygladac po kapaniu[/quote]

Ja bym sie zamienił, bo mi sierść na maj potrzebna - a miało być tak prosto - kawał marca i kwiecień na wywłosienie a tu nic, chyba odstawię "pigułki" porost i wygląd włosia.

Link to comment
Share on other sites

A ja mimo, że to pierwsza wymiana włosowego osprzętu - wszak psiak skończył rok - postanowiłem walczyć i donosić kompletną sierś do maja - tak więc wracam do eliksiru puszystości i jedwabności - ale na czerwiec to też komplet włosia chcaiło by się mieć - teraz rozumiem co to doświadczenie.

Link to comment
Share on other sites

Planować linienie, kombinowac ze specyfikami to ja sobie moge, a "fotrzak" i tak robi w tym temacie co chce.:angryy:

Raz zaczela w styczniu i skonczyla w lutym.
Nastepnego roku była "sprzedaż ratalna" - co miesiąc troszkę.
W reszłym roku - proszę bardzo - jak w maju sie rozebrała to ubrała na nowo dopiero w październiku.

I weź tu człowieku bądź mądry i jakieś wystawy sprubuj zaplanować, szału mozna dostac. Nawet niema pewności czy do Grudziądza i Inowrocławia dowieziemy futro.:???: :niewiem:

Link to comment
Share on other sites

[quote name='HUSKYTEAM']No chyba, że masz dobry krawat, wtedy nawet z psem bez futra można jeździć i jakieś pucharki przywozić ;-)

Pzdr[/quote]

Ale z takich krawatów obrazkowych to mam tylko ze św. Mikołajem:diabloti: a to troche zonck w lato - jeszcze do tego kolede by zaczoł wygrywac, ale by była siara:evil_lol: . No ale bez krawata już raz wzielismy rase jak byla psina bez futra, wiec nie jest tak źle z tym linieniem.:lol:

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Manu']Trzeba było wczesniej powedzieć, z linienia moich suń kilka reklamówek bym uzbierała... :cool1: ;)[/quote]


To ja sie zastanawiam - co oby mam w 100% SH - ale decyzja zapadła - trzymamy puszek cały rok - husky nie zbywają sierści, jak i nie uciekają, jak i nie szczekają - same mity!!!:lol:

Link to comment
Share on other sites

  • 2 weeks later...

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...