Jump to content
Dogomania

Sochaczew - LARA onka po przejściach - znalazła dom


luka1

Recommended Posts

  • Replies 282
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Zaczynam przymusową terapię - tzn nie pozwalam Larze oddalać się ode mnie trzymając ją na smyczy. Trochę to ogranicza jej swobodę ale jakoś muszę jej pokazać, że nic jej nie grozi w obecności ludzi. Spuszczona ze smyczy natychmiast pognała do boksu. Myślę jednak, że w ten sposób coś do niej dotrze i szybciej się przełamie.

Link to comment
Share on other sites

Dzień dobry:) Milka, a jakie Ty masz bestie? Ja też jestem z Pruszkowa i niestety nie znam namiarów na żadnych szkoleniowców. Też mam trzy niesforne psy, ale dają się okiełznać. Nigdy nie uczyłam ich niczego, ale akurat miałam farta, że są w miarę usłuchane i nieagresywne. A co Twoje broją?

Link to comment
Share on other sites

Naprawdę też WPR- fajnie!!! A moje bestie to prawdziwy ON Carlos i ciut mniej prawdziwa ONka Bora , którą adoptowałam w czerwcu br.I tak je obserwuję i widzę, że suczyna (1,5 roku) z coraz większą agresją Carlosa(lat 6) w kąt zagania.

Link to comment
Share on other sites

Dokładnie WPR:) Pewnie sunia chce zdobyć dominującą pozycję. Ale ja się nie mądrze, bo w sumie mało wiem. U mnie psy też co i raz starają się ustawiać resztę. Tzn. dwa duże, bo trzecia jamniczka nie ma ambicji do rządzenia;) Fifek, którego mam na DS w ogóle ma je wszystkie w nosie:)

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...