Jump to content
Dogomania

CZWARTY ETAP **skarbonka** BIAŁA PODLASKA


rozi

Recommended Posts

Kopiuję potwierdzenie przyjęcia przelewu.Schronisko bardzo dziękuje za pomoc!:)


[LEFT]Potwierdzenie wykonania operacji
[FONT=Arial][SIZE=1][FONT=Arial][SIZE=1]Z rachunku: [/SIZE][/FONT][/LEFT]
[/SIZE][/FONT][FONT=Arial][SIZE=1][LEFT][SIZE=1][FONT=Arial]BS./BIAŁA PODLASKA[/FONT][/SIZE]
[SIZE=1][FONT=Arial]AZYL-Schronisko dla bezdomnych zwierząt ul. Olszowa 4 21-500 Biała[/FONT][/SIZE]
[SIZE=1][FONT=Arial]Podlaska[/FONT][/SIZE]
[/SIZE][/FONT][B][FONT=Arial][SIZE=1][FONT=Arial][SIZE=1]Szczegóły operacji:[/SIZE][/FONT][/SIZE][/FONT][/B][FONT=Arial][SIZE=1]
[/SIZE][/FONT][FONT=Arial][SIZE=1][FONT=Arial][SIZE=1]Kwota: 6 520,00 PLN[/SIZE][/FONT]
[SIZE=1][FONT=Arial]Tytuł: Darowizna - wsparcie budowy Azylku dla starych psów Skarbonka[/FONT][/SIZE]
[SIZE=1][FONT=Arial]Data nadania: 2010-08-04[/FONT][/SIZE]
[SIZE=1][FONT=Arial]Data waluty: 2010-08-04[/FONT][/SIZE]
[SIZE=1][FONT=Arial]Data księgowania: 2010-08-04[/FONT][/SIZE]
[SIZE=1][FONT=Arial]Nr ref.: A0012001252[/FONT][/SIZE]
[SIZE=1][FONT=Arial]Rodzaj: przelew wejściowy[/FONT][/SIZE]
[/SIZE][/FONT][FONT=Arial][SIZE=1][FONT=Arial][SIZE=1]Potwierdzenie wygenerowane elektronicznie.[/SIZE][/FONT]
[SIZE=1][FONT=Arial]Dokument sporządzony na podstawie art. 7 Ustawy Prawo Bankowe (Dz.U. nr 72 z 2002 roku, poz.665 z późniejszymi zmianami). Nie wymaga podpisu ani stempla.[/FONT][/SIZE][/LEFT]
[SIZE=1][FONT=Arial]2010-08-04 19:26:26[/FONT][/SIZE]
[/SIZE][/FONT]

Link to comment
Share on other sites

  • 2 weeks later...

[quote name='elmira']
[url]http://img36.imageshack.us/img36/3349/p1070240w.jpg[/url]
To nie jest kpina i reszta zdjęć pojawi się niebawem. To jest bramka do Azylu dla staruszków w BP. Nie lubię patosu i banałów, ale Pan Kierownik mówił mi, jakie kłopoty mieli z wykonawcą. Ta bramka, to jakiś tam kamień milowy:) Do tego wszystkiego zbiegła się zła pogoda: upały i deszcze. Na prawdę nie dało się szybciej nadgonić z robotą. Jeżeli tylko przyjdą do mnie fotki, to wstawię:)[/QUOTE]

Minęło już trochę czasu i z chęcią zobaczylibyśmy na zdjęciach jak przebiegają prace z budową staruszkowego azylu.
Czy możemy prosić o fotorelację? ;)

Link to comment
Share on other sites

Do schronu mam,niestety,prawie 30 km i będę tam mogła pojechać dopiero pod koniec tego tygodnia :(.Wiem,że jesteście ciekawe,więc poproszę p.kierownika o przesłanie mi jakichś zdjęć,a Elmira je wklei ,bo ja nie umiem ...:oops:
Azylek już działa,widziałam niedawno na własne oczy reakcję pierwszych ośmiu staruszków,które tam przeniesiono-SZOK,NIEDOWIERZANIE,TRUDNOŚCI z poruszaniem się po tak dużym terenie.;)No i pierwsze małe nieporozumienia.Staruszki TEŻ mają charaktery i muszą ustalić sobie hierarchię! Do tej pory stały przecież na łańcuchach przy swoich budach.

Link to comment
Share on other sites

  • 2 weeks later...

[quote name='zalerek']Finiszowanie z budową Azylu dla staruszków w schronie Biała Podlaska

[IMG]http://lh3.ggpht.com/_OdFp-QRUB90/TH04adEYJKI/AAAAAAAAADE/PfLGJxKoy80/Azyl%20dla%20staruszk%C3%B3w%201.JPG[/IMG][/QUOTE]

[quote name='zalerek'][IMG]http://lh4.ggpht.com/_OdFp-QRUB90/TH04fV3ZhxI/AAAAAAAAADM/x8oGuPJdD0c/Azyl%20dla%20staruszk%C3%B3w%202.JPG[/IMG][/QUOTE]

[quote name='zalerek'][IMG]http://lh5.ggpht.com/_OdFp-QRUB90/TH04hlu5RRI/AAAAAAAAADQ/tIMI280oABU/Azyl%20dla%20staruszk%C3%B3w%203.JPG[/IMG][/QUOTE]

[quote name='zalerek']To są zdjęcia z finiszu budowy ... jeszcze tylko reszta bud, materace i będą wpuszczane staruszki do swojego nowego azylu :)

[IMG]http://lh6.ggpht.com/_OdFp-QRUB90/TH04l3DBSpI/AAAAAAAAADU/gUnfXiW_Sig/Azyl%20dla%20staruszk%C3%B3w%204.JPG[/IMG][/QUOTE]

Budowa Azylku praktycznie jest na finiszu.

Link to comment
Share on other sites

Dobrze, że starowinki mają swoje miejsce. Obejrzałam ze wzruszeniem filmik, jak biedulki drepczą po swoim własnym wybiegu. Taki jeden psiun tak ciężko się poruszał, aż żal serce ściska. Dobrze, że są odizolowane od młodszych, dynamicznych współbratymców.
Każdy schron powinien mieć taki azyl staruszkowy. Biała Podlaska - dobra robota!

Link to comment
Share on other sites

Dzisiaj znowu przyszłam popatrzeć na filmik. Psiaki wyglądają na szczęśliwe. Cały czas spacerują, przemieszczają się, łazikują. Mają tyle miejsca, spokojnego miejsca. Bardzo się ciesze, że jest i moja cząstka w tym wielkim dziele.

Zalerek, tam pod koniec filmiku jest pokazany taki psina o jasnej maści co ciągnie po ziemi tylnymi nóżkami. Co mu jest? jak można by mu pomóc?

Link to comment
Share on other sites

Ta jasna sunia ma sparaliżowane tylne nóżki.:( Przemieszcza się w ten sposób już długo (2 lata?może dłużej ?) i już jej pomóc nie można...
Sunia chce żyć i nie czuje bólu.W naszym schronie nie usypia się psiaków z powodu starości i kalectwa.Robi się to tylko wtedy,gdy psiak cierpi,na przykład w ostatniej fazie choroby nowotworowej.Tak właśnie było niedawno z Maksią...:( I wszyscy płakali...

Link to comment
Share on other sites

Bardzo dzielna sunieczka, bardzo!
Wiem jak często mimo choroby, kalectwa psy chcą żyć i są pogodne. Miałam maleńką suńkę, która miała urwane ścięgna w tylnych nóżkach. W zasadzie nie chodziła, stawała na krótko zanim klapnęła na pupę. Wtedy nic z tym nie można było zrobić. Wszelkie metody weterynarz wyczerpał. Sunieczka miała ogromną wolę życia. Nosiłam ją na rękach 4 lata, sadzałam na fotel, podsadzałam na kanapę, wynosiłam na dwór, a potem myłam pupę jak klapnęła w kupę. Kochałam ją najbardziej na świecie, a ona mnie :loveu: Rozumiała mnie w lot, a ja ją. Weterynarz jak nas obserwował to mówił, że moja Pusia to nie pies, tylko człowiek tak wszystko rozumie i pokazuje co chce. Była taka radosna i szczęśliwa mimo swojej niepełnosprawności. A potem odeszła, nie wybudziła się po operacji, serce nie wytrzymało :-( a moje serce do tej pory płacze za nią. Na utulenie smutku mam w jej miejsce dwa psiuny, cudowne, kochane, ale ........ ona była ta jedyna i wyjątkowa.
Echhhh ot się rozpisałam i rozmazałam......


Ciesze się, że w taki sposób traktujecie zwierzęta. Że mogą być do końca swoich dni, że nikt nie chce się ich pozbyć, bo sprawiają już więcej pracy i troski.

Link to comment
Share on other sites

  • 2 months later...

stare psy to moj slaby punkt, gratuluje Wam dziela, film tak prosty, a przeciez ja rowniez sie splakalam

jestem na dogo dopiero od kwietnia i nie wiedzialam do tej chwili o istnieniu skarbonki z takimi projektami, ale w podpisie Wiedzmy zaintrygowal mnie link o jej reaktywacji, wiec i ja dolacze do Was

serdeczne pozdrowienia dla skarbonkowiczow i zwolennikow staruszkow

Link to comment
Share on other sites

  • 2 weeks later...

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...