Jump to content
Dogomania
Sign in to follow this  
lemonsky

mądry wet potrzebny - Lublin - podejrzenie padaczki

Recommended Posts

Witajcie
U psa moich rodziców (6 lat, buldog francuski) po kilku atakach wet zdiagnozował padaczkę, chce go z marszu faszerować luminalem. Wet wydał mi się z opisu podejrzanie szybki w diagnozie i mało dociekliwy, dlatego poszukuję sprawdzonego fachowca, który pomoże w prawidłowej diagnozie. Jeśli znacie kogoś tagiego w okolicy Lublina (długa podróż odpada, bo psisko potwrnie znosi auto) - będziemy bardzo wdzięczni.

Share this post


Link to post
Share on other sites
Witam,osobiście mogę Ci polecić dwóch lekarzy z lublina-pierwszy to dr Ireneusz Balicki,specjalizuje się w okulistyce ale według mnie to świetny weterynarz w każdej innej dzidzinie. Przyjmuje na wydziale weterynarii UP na ul. Głębokiej,lub w prywatnym gabinecie na ul. Jana Sawy,dokładnego adresu nie pamiętam,ale napewno znajdziesz w googlach.:)
Drugi weterynarz to Tomasz Ciecieląg,dosyć młody ale według mnie i tak się zna i ma świetne podejście do zwierząt,nie patrzy tylko na wskazane przez nas objawy,ale ocenia wszystko u psa bez żadnego proszenia. Lekarz ten przyjmuje w klinice dla zwierząt na ul. Szmaragdowej 4A.
Mam nadzieję,że pomogłam-sama mam psa z padaczką i kilkoma innymi chorobami i za każdym razem któryś z tych lekarzy pomógł.

Share this post


Link to post
Share on other sites
kliniki na szmaragdowej nie polecam, jesli nie jest 23-a godz weekend i nie trzeba naglej diagnostyki to omijam . nasz wet mimo ze ogolny, ze niby serce , ze niby choroby zakaźne ujął mnie faktyczną troską o psy . słucha mnie , moich watpliwosci itp.
padaczka często nie jest chorobą samą w sobie, no chyba ze rasa predystynowana ku temu. czesto ataki sa po prostu efektem ,wyladowaniem jakiejs choroby . nalegalabym na pelna diagnostyke , wszelakie badania , czy cos nie szwankuje w psim organiźmie , a daje efekty w postaci ataków .

Share this post


Link to post
Share on other sites
nie znam weta specjalizującego sie w temacie padaczki.
mam dwa psy , rozne sprawy się trafiają , nie wszyscy pewnie kochają naszego weta ze wzgledu na jego specyficznosc ;-) , prowadzi moje psy od jakichs 4 lat , gdy trzeba konsultuje z wyspecjalizowanymi w danych tematach lekarzami. ma ogromne doswiadczenie ,sama czasem zalecilabym jakies badania ,a okazalo się ze zaufac nalezalo jego wechowi ,wyczuciu itd. pewnie nawet nasz lekarz rodzinny dla nas, nie jest tak wybierany ,zmieniany jak wet naszych psów my wybralismy dr Kutrzube , w tygodniu mozna go zastac na klinikach na Głebokiej , 2-3 razy w tyg . jest w gabinecie na Nałkowskich . Trzeba jednak naciskac czasem trzeba na wnikliwsze spojrzenie na temat dany .Po dobroci bez pouczania .

Share this post


Link to post
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
Sign in to follow this  

Announcements

×