Jump to content
Dogomania

Przytulisko dla zwierząt w Głownie.


nika28

Recommended Posts

  • Replies 3.2k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Niebieska, o nowej suni nic nie wiem, dostałam tylko info że taka trafiła.
Wiki jest fajna, ale nieufna. W sumie prawie nic nie mogę o niej powiedzieć bo nie miałam okazji jej poznać, nie podchodzi do obcych. Raz widziałam jak bawi się z innymi psami, więc do psów ok. Do kotów nie wiem. Trzeba by byłą ją "ucywilizować" bo chyba trochę się zasiedziała w przytulisku...

Kinia, a ja bym kasowała w ogóle te które poszły do domów/nie są do adopcji, wątek jest bardziej czytelny. Ew. można założyć "psy z przytuliska w Głownie w nowych domach", taki wątek ma np. schron w Zamościu i tam umieszczać wszystkie psiaki w DS.

Link to comment
Share on other sites

[quote name='nika28']
Kinia, a ja bym kasowała w ogóle te które poszły do domów/nie są do adopcji, wątek jest bardziej czytelny. Ew. można założyć "psy z przytuliska w Głownie w nowych domach", taki wątek ma np. schron w Zamościu i tam umieszczać wszystkie psiaki w DS.[/QUOTE]

I taki pomysł jest dobry :D W ogóle psiaki do adopcji są porozrzucane po różnych stronach :/ Szkoda, że nie ma wszystkich od pierwszej strony po kolei do końca, bo tak to jest bałagan :/ Trzeba coś z tym zrobić /! :D

Link to comment
Share on other sites

[quote name='nika28']Kinia, ja mam tylko 3 ostatnie posty na pierwszej stronie i wszystkich psów nie pomieszczę :(
Bo w jednym poście powinno być chyba max. 5 zdjęć, a ja i tak wkleiłam więcej...[/QUOTE]

Szkoda właśnie, że najpierw nie porobiono opisów i zdjęć psiaków, a dopiero potem informować o tym, że można już dyskutować.

Link to comment
Share on other sites

[quote name='mshume']Słuchajcie, pomóżcie zorganizować transport Reni z Głowna. Domek w Wwie czeka, ale jak długo... JSzkoda by było,żeby przez transport domek przeszedł koło nosa...[/QUOTE]
No właśnie ,szkoda ,żeby straciła szansę na fajny domek...
[quote name='kinia098']Szkoda właśnie, że najpierw nie porobiono opisów i zdjęć psiaków, a dopiero potem informować o tym, że można już dyskutować.[/QUOTE]
Niestety ,to w mój błąd ,bo ja wątek zakładałam :(

Link to comment
Share on other sites

[quote name='nika28']Jest transport dla Reni, pociągiem, Pani musiałaby ją odebrać na dworcu w Warszawie.

Może być ?[/QUOTE]

Spoko, transport już dogrywamy na poniedziałek (Pani wie) :) Mshume będzie za godzinę to napisze co i jak ;)

Link to comment
Share on other sites

Kochana Andzike zgodziła się pojechać z panią do Łowicza po sunie, Pani zapłaci za transport.
Mamana bank: czy bedziesz mogla w poniedziałek wziąć mikrosunię Renię do Łowicza, bardzo prosimy :) Boimy sie, ze Renka troche dzikawa jest i żeby nie zwiała gdzieś na dworcu... Dziekuje za propozycje Nika :)

Link to comment
Share on other sites

[quote name='nika28']Nie, na razie nie...
O ile wiem, to trafiła wczoraj, więc nie wiadomo nawet jaki ma charakter, nic nie wiadomo :([/QUOTE]

Taka malizna na pewno szybko znajdzie dom, tylko trzeba się czegoś o niej dowiedzieć, obfocić, zrobić wątek i szukamy domu !!! :)

Link to comment
Share on other sites

Witam wszystkich
poznalam wątek Waszych psiaków dzięki nika28 w sprawie transportu Reni do Wawy, ale jak się szybko okazało już ma to załatwione.
W razie kolejnych transportów do Warszawy bardzo chetnie pomogę bo od poniedziałku do piątku jeżdże tam pociągiem i jednego psiaka już mi się udało spokojnie dowieżć do samego centrum, a nawet dotarłam do domu nowych właścicieli, a po drodze przekazałam im wszytskie informacje jakie powinni znać przy posiadaniu psiątka ze schroniska. Bilet dla pieska kosztuje 15zl i ma on wtedy cały fotel do swojej dyspozycji :)
Pozdrawiam i służe pomocą

Link to comment
Share on other sites

[quote name='mshume']Kochana Andzike zgodziła się pojechać z panią do Łowicza po sunie, Pani zapłaci za transport.
Mamana bank: czy bedziesz mogla w poniedziałek wziąć mikrosunię Renię do Łowicza, bardzo prosimy :) Boimy sie, ze Renka troche dzikawa jest i żeby nie zwiała gdzieś na dworcu... Dziekuje za propozycje Nika :)[/QUOTE]

Ja nie będę mogła ale tatanabank się zgodził :-) przyjeżdżajcie, tylko powiedzcie mi, którego psa ma zabrać. Pani w przytulisku będzie wiedziała o co chodzi?

Link to comment
Share on other sites

[quote name='mshume']Zadzwonię jutro do P.Barańskiej i się dowiem. Niewątpliwie siostra Pchełci :([/QUOTE]
No ,to faktycznie jej klon :)
Suńka ma 2 latka i ma imię [B]Balbinka [/B]:)

[quote name='jagoda1403']Witam wszystkich
poznalam wątek Waszych psiaków dzięki nika28 w sprawie transportu Reni do Wawy, ale jak się szybko okazało już ma to załatwione.
W razie kolejnych transportów do Warszawy bardzo chetnie pomogę bo od poniedziałku do piątku jeżdże tam pociągiem i jednego psiaka już mi się udało spokojnie dowieżć do samego centrum, a nawet dotarłam do domu nowych właścicieli, a po drodze przekazałam im wszytskie informacje jakie powinni znać przy posiadaniu psiątka ze schroniska. Bilet dla pieska kosztuje 15zl i ma on wtedy cały fotel do swojej dyspozycji :)
Pozdrawiam i służe pomocą[/QUOTE]
Świetnie ! :)
To niech teraz domki z Wawy się ustawiają ;)

Link to comment
Share on other sites

[quote name='mamanabank']Ja nie będę mogła ale tatanabank się zgodził :-) przyjeżdżajcie, tylko powiedzcie mi, którego psa ma zabrać. Pani w przytulisku będzie wiedziała o co chodzi?[/QUOTE]

Rodzinonabank widzimy się w poniedziałek ;)

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...