Jump to content
Dogomania

Psie przedszkole w Bydgoszczy!


Białe Szczęście

Recommended Posts

Witam, jako uczestnik chcę powiadomić zainteresowane (lub jeszcze nieświadome) osoby o rozpoczęciu zajęć w psim przedszkolu. :multi: Zorganizowane przez Związek Kynolog. oddział w Bydgoszczy. 8 spotkań w miesiącu, koszt 100 zł. Dla psów rasowych i nierasowych w wieku 3,5-6 miesięcy. Jeśli właściciel nie jest zapisany w związku, to ponosi dodatkowo (jednorazowo) koszty rejestracji, niecałe 60 zł.
Polecam! Jest to doskonałe przygotowanie pieska do życia wśród ludzi, rodzinki i innych piesków. W zajęciach może brać udział cała rodzina.
W ten weekend odbyły się pierwsze zajęcia. Stawiły się 2 podhalany, 2 dobermany, rotweilerka i jeden maluch nie wiem jakiej rasy. Ja również byłam uczestniczka i już widzę różnicę w zachowaniu naszej suczki.
Jak tak dalej pójdzie, to może jesienią zapiszemy się na PT? Kto wie.
Zapraszam, bo jest bardzo miło, a im więcej piesków tym lepsza socjalizacja i większe zamieszanie ;)
Jest to też fajny sposób na weekendowy relaks.
Następne zajęcia w niedzielę 9 kwietnia, wyjątkowo o 14:00 (normalnie o 10tej).
Magda

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Białe Szczęście']Zapraszam, bo jest bardzo miło, a im więcej piesków tym lepsza socjalizacja i większe zamieszanie ;) [/quote] Niestety, ale nie zgodzę się do końca z Tobą. Uczestniczyłam w psim przedszkolu, do którego przychodziło na zajęcia nawet i 30 szczeniaków. Niby wszystko było super, nie widziałam błędów, które nieświadomie popełniałam, ale w późniejszym szkoleniu okazało się ile mam do nadrobienia. Wszystko zależy co chcesz później robić z psem. Na dzień dzisiejszy wybrałabym przede wszystkim szkołę, gdzie uczy się zabawy ze szczeniakiem, gdzie uczy się jak odciągnąć zabawką szczeniaka od innych psów, gdzie jest mniej szczeniaków i najlepiej podobnego wzrostu.
Może opiszesz jak wyglądają zajęcia - ja pewnych sytuacji nie zauważyłam ... W pewnym okresie życia mojego suczyska zaczęłam zabijać jej pasję aportowania, którą miała jak do mnie trafiła. "Odkręcanie" trwało ponad pół roku, a i czasami teraz zawaha się, czy jednak ma oddać czy nie.

Link to comment
Share on other sites

  • 1 year later...
  • 2 months later...
  • 2 weeks later...

[quote name='Someone']Znalazłam psie przedszkole w Białych Błotach koło Bydgoszczy. :multi:[/quote]
Oooo .. :) No to gratuluję :) Moja niestety juz wyrosła z przedszkola :p A moizesz podać mi jakiś link na PM ? Jakies szkolenioa tez się tam odbywają, czy tylko przedszkole?

Link to comment
Share on other sites

  • 1 month later...

A nie lepiej psie przedszkole samemu sobie zoorganizować:cool3: Ja np mam z tym problem bo w sąsiedztwie są przeważnie duże szczeniaki (labradory, goldeny itp) a ja mam małą sunię która nie ma się z kim bawić
Z tego co wiem 7 września zaczynają sie w bydgoszczy kursy PT i chyba będzie też psie przedszkole.

Link to comment
Share on other sites

  • 2 weeks later...
  • 5 months later...

Nie wiem czy wiecie ale powstało w Bydzi psie przedszkole:cool3: Ja i mój Rokuś zapisalismy się i byliśmy na zajęciach już 2 razy. Na 1 zajęciach podzielono pieski na 2 grupy w naszej jest 5 piesków więc jest fajnie. Uczyliśmy się chodzenia na smyczy i przybiegania na zawołanie. Pieski ucza się poprzez nagradzanie i zabawę. Roki jest najmniejszym pieskiem to sznaucerek miniaturka i wszystkie pozostałe psy mają nad nim przewagę, ale nie jest źle.

Link to comment
Share on other sites

  • 1 year later...
  • 3 months later...
  • 3 years later...
  • 1 month later...

[quote name='MilkChocolate']Witam, czy ktoś może polecić jakieś psie przedszkole w Bydgoszczy? jakieś opinie? Wiem, ze juz były odpowiedzi ale to było juz jakis czas temu i przez ten czas dużo mogło się zmienić. Pozdrwiam;)[/QUOTE]

Witam. obecnie prowadzone jest Psie Przedszkole w Bydgoszczy przez Związek Kynologiczny. Są to zajęcia, na których piesek uczy się bardzo wielu rzeczy w tym socjalizacji, początki szkolenia i dobrego zachowania. dużo osób( w tym ja) chwali to przedszkole, a potwierdzeniem tego jest to, że wielu ludzi z innych Psich przedszkoli przenosi się do "nas" :) polecam :) miła atmosfera i super instruktor ;) więcej informacji: [url]www.zkwp.bydgoszcz.pl[/url] w zakładce szkolenia

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...