Jump to content
Dogomania

Babeszjoza


zuzass

Recommended Posts

  • Replies 91
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

[quote name='zuzass']Tak myślałam że macie złe wyobrażenie o nim.Jak byście go zobaczyły to byście były w szoku.Wcale nie widać po nim że jest chory.Biega, bawi się , je , merda ogonkiem...
Może on wcale tego guzka nie ma? to nie jest powiedziane że on go ma.To tylko teza...

Nawet jak byłby to kundelek dbałabym o niego,jak by zginął szukałabym go.Ja już miałam spanielka rok czasu... niestety ktoś mi go ukradł nie było mi z tym lekko.[/QUOTE]

Czegoś tu nie rozumiem najpierw jest chory a teraz nagle cud?
Skoro byś dbała to może zadbaj już teraz.? Później może się okazać, że jest za późno.

[quote name='zuzass']E-S sprawdziłam i miałam rację.W ksiązecce jest lista chorób przeciwko którym został zaszczepiony.Na tej liście jest zapalenie płuc.(druk w książeczce)Myślisz że pies choruje tylko na psie choroby? Pies choruje na to co człowiek...[/QUOTE]

Może choruje ale jak już to inaczej się nazywa.


[quote name='zuzass']Ale wy jesteście wredne... szukacie tylko zaczepki.Ten temat nie ma sensu najlepiej jak zostanie zamknięty...[/QUOTE]

I tu się bardzo mylisz. My nie jesteśmy wredne tylko stwierdzamy fakty jakie są.

[quote name='zuzass']NA RAZIE NIE POTRZEBUJE POMOCY.Z pieskiem z dnia na dzień jest coraz lepiej a wy wmawiacie mu choroby!Przestańcie...

Asia nie chce zapeszać ale jest lepiej.Nie wiem czy choroba mu przeszła...We czwartek jedziemy na kontrolę.Widzieć- to nie wiem czy widzi.Wydaję się że trochę widzi.Nie wchodzi na meble,chodzi za nami,zachowuję się normalnie.Nie wiem czy się już nauczył czy jednak trochę widzi?Tylko jak mu rzucę czymś to tak nie za bardzo widzi.Jest bardziej żywy niż wcześniej...

A z tym kaszlem to może masz racje :)[/QUOTE]

To po co założyłaś ten temat? Tylko po to bo nie masz co robić i wymyślasz jakieś bezsensowne rzeczy?

Link to comment
Share on other sites

Ten Twoj wet to jakis cudotworca:evil_lol::cool3: Najpierw pies umierajacy,chory na nie wiadomo co-badan jak nie mial tak nie ma a teraz cudowne ozdrowienie?:crazyeye::razz:
Fajna historia,coraz bardziej mi sie podoba:diabloti:

Kurde a moj jamniok jak sie zatrul to sie sam nie chcial wyleczyc:roll::evil_lol:

Link to comment
Share on other sites

Czytałam posty zuzass chyba z 80 razy i wciąż nie łapie skąd nagle mowa o guzku. Dziewczyny, wytłumaczcie proszę o jaki guzek chodzi? Najpierw było przepuszczenie zuzass o krwiaku, ale tylko przypuszczenie, a po tym nagle "...jeśli guzek nie zniknie...".

Link to comment
Share on other sites

[quote name='AngieD']Czytałam posty zuzass chyba z 80 razy i wciąż nie łapie skąd nagle mowa o guzku. Dziewczyny, wytłumaczcie proszę o jaki guzek chodzi? Najpierw było przepuszczenie zuzass o krwiaku, ale tylko przypuszczenie, a po tym nagle "...jeśli guzek nie zniknie...".[/QUOTE]
Zuzass wspominała o tym, że jej psiak uderzył się w oczko w wątku "Spaniele do adopcji", następstwem tego uderzenia mógł być guzek i utrata wzroku. Jednak to wszystko to tylko domysły.

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Malwi']a ja nadal mam wątpliwości co do istnienia tego psiaka .... zdjęcie szczeniaka cockera w internecie można znaleźć bez problemu ... szczególnie ze link do zdjęcia zuzass już usunęła ...[/QUOTE]

Chciałbym, aby tak było, i to ba-a-rdzo !

Link to comment
Share on other sites

  • 2 weeks later...

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...