Jump to content
Dogomania

Łatka - malutka, słodka, przerażona jest już w domu!


soboz4

Recommended Posts

  • Replies 125
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Nie ma jak szukać internetu na wakacjach. Rozmawiałam ze starszą Pania, bardzo miła, zawsze miała psy, jej syna ma yorka. Ma przygarnąć Łacię, miała adoptować we wtorek, ale wnuk miał wypadek i dopiero w piątek ma ją odebrać. Jest zdecydowana, była w sobotę po łatkę, ale było zamknięte. Mam nadzieję, że jest rzeczywiście zdecydowana, z rozmowy wynikała, że jest bardzo. Syna ma smażalnie kurczaków w paru miejscach, mieska jej brakowac nie będzie. Pani chce miłą psinkę do kochania i rozpuszczania, ważne żeby pogodziła się z yorkiem, który czasmai u niej bywa. Łacia wszystkie te warunki spełnia! Trzymajcie kciuki żeby w piatek już Łateczka była na swoim!

Ja pogodę mam okropną, cały czas przelotne opady, na dodatek zimno jak diabli! Ale muszę prztrwać, najchętniej bym jechała już w piątek, żeby być w sobotę w schronisku, ale mama i małżonek są przeciwni, więc chyba nic z tego nie wyjdzie.

Link to comment
Share on other sites

dzwoniłam, Pani ma dzwonić pod koniec tygodnia, przeprowadza się na Dabrówkę i wtedy ją weźmie, początkowo miało to być za 2-3 miesiące, ale teraz ma się w ciągu paru dni sie przeprowadzić, prosiła żeby jeszcze Łatka poczekała, jestem teraz w kropce ogłaszać ją na innych portalach czy się wstrzymać. O pieska niestety nikt się nie bije i i tak jest w schronisku, ale tak się cieszyłam, że znalazła dobry domek...

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...