Jump to content
Dogomania

Czarne Kwiatki czyli na kogo warto uważać.


Recommended Posts

URZYTKOWNICY DOGO

Zgłaszam Niebieską713: [url]http://www.dogomania.pl/threads/1919...1#post15977283[/url] (i dalej) [url]http://www.dogomania.pl/threads/1966...a-sunia-zobacz[/url] Oferuje DT "za karmę" - okazuje się, że za 100 zł/mies, a sunia stale głodna i karmy nie ma w/g Niebieskiej. Warunków mieszkaniowych nie daje sprawdzić - umawia się na mieście. Prawdopodobnie ma 1 pokój w budynku socjalnym. Nie wiadomo gdzie mieszka, raz pisze Gdynia, raz Olsztyn, raz właśnie jedzie do Niemiec (a co z psami ???). Pozoruje pomoc dla psów - w postaci wpłat, lub karmy - której nie realizuje. Załatwia "tani hotelik" u swojej znajomej, "cudownej kobiety", która bezwzględnie ściąga za kilka dni pobytu u niej w kojcu w budzie 2 szczeniaczków 600 zł !!! Niebieska zobowiązuje się pokryć "nadwyżkę" - czego oczywiście nie robi. Nie umówiła na sterylizację suni ze swojego płatnego DT. Uniemożliwiła wyjazd suni do super DS !!! Po czym zerwała kontakt. Nie wiadomo co z sunią. DS zrezygnował.
Napisał Lu_Gosiak
i juz po wspaniałych wiesciach...
niestety
domek super, ludzie mega wrazliwi liczący sie z problemami i oswajaniem Dafi /maja kota po przejsciach, ktorego aklimatyzacja trwala rok!!/ zostali dokladnie sprawdzeni, transport annet załatwila na jutro, ludzie mieli zaplacic polowe transportu i sami zobowiazali sie do wysterylizowania DAfi, NIESTETY Niebieska cala nasz prace jednym telefonem przekreslila: naskoczyła na Panstwa, naopowiadala jaki to z DAFi agresor bo na poczatku sie rzucala na Jej suke, ale najwazniejsze powiedziala, ze ma juz dla Niej domek w Olsztynie i woli by Dafi tam zostala.....no coz nie dziwie sie, ze Panstwo mimo mojej proby łagodzenia i odkrecania tego ZREZYGNOWALi....w zwiazku z tym Dafi dalej nie ma domu
cholernie mi przykro, ze taki dom przepadl
Oczywiście żadnego DS w Olsztynie dla Dafi nie ma. I nie było. Niebieska713 ponoć zastanawia się, czy sobie na DS Dafi nie zostawić ....- E-S

Link to comment
Share on other sites

[SIZE="5"]UŻYTKOWNICY DOGO [/SIZE]


[B]507 170 050 nr kom[/B]
nr gg 10926072
pseudo dogomanka o niku Blood.
dostala ode mnie sunie ze schroniska na dt, umawialysy sie na zwrot kosztow wyzywienia i leczenia. za wyzywienie ja zakreslilam kolo a 100zl. i tyle dostawala kilka miesiecy bez zajakniecia. nie narzekala. nigdy rachunkow nie dostawalam, za karme, bo gotowala i suche dostawala. jedyne rozliczenie 1szego tygodnia wynioslo ponad 60zl, co mnie zdziwilo, ale mowila,ze to zakupy na prawie caly miesiac- suche i makarony, itp
w lipcu dostalam sygnal,ze tn dt jest zly. byly tam tez 2 sunie z fundacji Sos dla zwierzat. jedna sunie Blood wydala na ds, druga sunie fundacja odebrala, bo na wizycie zobaczyli,ze sunia wycofana, siedzi w piwnicy i jest jeszcze bardziej wycofana i zestresowana, spanikowana na widok czlowieka.
zrobilam wizyte, dzieki Natusiaaa pod katem mojej suni Belli.
okazal sie koszmar, sunia w syfiastym kojcu, wylozonym zwisajacymi szmatami, podloga z plyt ze sklejki, miedzy garazem a szklarnia, ogrodzona zardzewiaym plotem jakims starym. za dach byl stos rur. sunia w lipcowym upale bez miski z woda. poza kojcem staly 3 garnki, w tym 2 zielone od plesni- miski na wode
sunie zabralam na hotl, przy czym musialam sciemniac Blood, ze na ds, zeby ja wydala, bo tamtej fundacji grozila,z e psa nie wyda. pies papery schroniskowe mial wypisane na Blood



[B]emdziolek[/B]
z dogomanii czyli Emilia Dobrow.....ska. Wielokrotnie dawała DT itd było ok dopoki nie dostala ode mnie psa na wspolwlasnosc. Psa odebrałam 4 ni temu, pies był głodzony pomimo rzekomej choroby wątroby, pies jest rozchwiany psychicznie, ma kregoslup i lopatki na wierzchu z powodu zaglodzenia, jest schorowany, nie leczony wlasciwie (dostawal bardzo silne leki ktore w jego obecnym stanie mogly spowodowac stał euszkodzenia na zrowiu psa) ponadto Emilia zaluzyla sie u nas i zdewastowala mieszkanie.
Traktuje psy jak "przedmiot do lansu" dopoki jest to nowy pies to jest dobrze, a jak już jest rok u niej to się nudzi i idzie w odstawke. – MROWA23


[B]Użytkowniczka dogomanii o nicku: irlandzkie[/B]
Jest to pani weterynarz mieszkająca 25 km od Warszawy. Najpierw zdecydowała się wziąć psa na dt a potem zaczęło się wymigiwanie, nie odbieranie telefonów, całkowicie zignorowała schronisko oraz osobę,chcącą przeprowadzić wizytę przedadopcyjną. Całkowicie niepoważna kobieta, niech was nie zwiedzie jej zawód!!!! – MARTKA1982



[B]Zgłaszam usera o nicku oliwkag2003 [/B](okolice Włocławka)

niestety nie wiem jakim cudem adoptował psa na dogomanii, poniżej link do jego teorii na temat kastracji i rozmnażania

[url]http://www.dogomania.pl/threads/187845-Diesel-w-nowym-domu-Janka-w-Dt-jeszcze-szuka./page30[/url]
- A.PIUREK

[B]Blood[/B]
po miesiacu w hotelu suka oszczenila sie!! 8letnia suka, po poronieniu wiosna w schronie!!!
zaszla u Blood na dt
ostrzegam przed Grazyna B. nikiem Blood. mloda dziewucha, rozpieszczona jedynaczka
[url]http://www.dogomania.pl/threads/1840...-porod-w-hotel[/url]


[B]Zgłaszam Ness 2009 [/B]

Chyba przyszła pora na to aby opisać historię pewnego pieska: Była sobie kiedyś mała sunia, nie miała domu, rodziny, mieszkała na ulicy, dwie wolontariuszki dały jej tymczasowe schronienie, znalazły jak się im wydawało dobry dom: Rodzinę z małym dzieckiem. Kobieta była zakochana w suni, zgodziła się na wszystkie warunki adopcji, powiedziała, że zadba o nią, wysterylizuje, zaszczepi, zaopiekuje się - po prostu pokocha. Wszystko było dobrze do czasu.... Do domu zawitał nowy piesek, na tymczasowy pobyt. Okazało się, że jest lepszy bardziej rasowy, nowszy, jego teraz rodzina pokochała bardziej. A nasza sunia poszła w odstawkę, bo nie jest bokserem, nie jest "rasowa". Nie została wysterylizowana, zaszczepiona. Jednak fundacji, która oddała tam boksera to nie przeszkadzało, liczył się tylko ten bardziej rasowy "ich" pies. Wolontariuszki prosiły, groziły żeby nie narażała psa nie szczepiąc i nie sterylizując. Jednak prośby nie pomogły... Po 6 miesiącach sunia została znaleziona na ulicy. Znowu....

To moje drogie Cioteczki jest historia Goyi!
Agnieszka - Ness ją porzuciła jak się przeprowadzała bo nie pasowała już do nowego domu pełnego bokserów. Pies był zaniedbany, nie wysterylizowany, nie zaszczepiony, przerażony. Okazało się, że to już 1.5 miesiąca jest bez swojej "rodziny". Sąsiedzi, którzy ją w tym czasie dokarmiali mówili, że Agnieszką im ją podrzuciła mówiąc, że jest wysterylizowana i zaszczepiona, nie poinformowała ani mnie ani Edit_f o tym że pozbywa się Goyi! Wystarczył jeden telefon: NIE CHCE . Ale łatwiej było psa wyrzucić! Pozbyć się. Teraz Agnieszka otwiera hotel dla psów, łatwy zarobek prawda? Szkoda tylko zwierząt bo pewnego dnia znudzą się jak Goya i wylądują na ulicy. Wstyd, że fundacja, która wie o tym od jakiegoś czasu nic nie powiedziała i dalej daje tam psy. Ocenicie to jak chcecie: Ja wiem jedno zgarnęłam Goyę z ulicy!
Proszę o komentarz agamikę, Soemę, Elik i Edit_f które znają szczegóły sprawy tak jak ja. Soema miała Goyę na DT po tym jak na początku października zgarnęłam ją brudną, trzęsącą się z ulicy.

Ness2009 jest wolontariuszką fundacji SOS Bokserom ma u siebie ich psa Diega, otwiera hotelik dla psów w okolicach rząski To jest ostrzeżenie dla potencjalnych klientów.
To wątek Goyi: [url]http://www.dogomania.pl/threads/1838...%BC-w-domu-%29[/url] –KKANAREKK

[B]SylwiaKuśpie[/B]
a ja zgłaszam Sylwie Kuśpiet nick na dogo SylwiaKuśpie wzieła asta Quatro z Bytomia o którym od początku było wiadomo że ma skłonności do agresji,potem dała go cioci po 2 dniach kazała zabierać z powrotem do Bytomia,następnie nie chciała odwieźć do domu,dziś rano zawiozła go do jakiegoś nowego domu i nie chce powiedzieć gdzie,psa miała odwieźć do hoteliku i tego nie zrobiła,w tej chwili utrzymuje że pies jest jej własnościa i psa nie odda ani nie powie nikomu gdzie on jest [url]http://www.dogomania.pl/threads/191123-2letni-bia%C5%82y-amstaff-nie-ma-domku-nie-wiemy-co-si%C4%99-z-nim-dzieje-(((-W-Raiborzu-[/url])

aha dziewczyna jest z raciborza,nick na allegro to jamaica162 – ALEKSANDRA-BYTOM


[B]nick z dogo: Mikea [/B]
: ma maltanczyka,jest ze Śląska, wzięła z fundacji AST starszego psa Bastera, po czym oskarżyła wszystkich naokoło, że dano jej psa chorego na padaczkę
watek: Baster- już nie szuka domu - ma dom u doddy - Strona 62 - Dogomania Forum – ANDZIA69


[B]nick z dogo emila[/B]
:chciała adoptować od nas szczeniaka, twierdząć że szczeniaka miała ostatnio kilkanaście lat temu .. Okazała się oszustką , kłamie i zmyśla. Szczeniaka miała niedawno - prawdopodobnie nie jednego. Kiedy zaczeły sie problemy - sikanie w domu, niszczenia - wszystkie zachowania typowe dla szczeniaka - po prostu sie go pozbyła. Odczekała troche czasu i zaczeła na dogo szukać kolejnego. – BUBU



[B]nik z dogo "wet-siostra"[/B]

Proszę o wpisanie na listę użytkowniczkę dogo o nicku Wet-siostra z Przemyśla.
Wet-siostra wzięła psa na DT. Proszę więc o wpisanie Wet-siostry na listę z przestrogą, aby nie dawać jej żadnego psa na DT. Nie ma pewności, że za chwilę ten pies się nie znudzi jak Poziomka i nie będzie musiał "zniknąć".
Wet-siostra ma zwyczaj zmieniać treść swoich postów(kiedyś nawet usuwała), ale z pewnością z wątku ogarniecie całość.
Bardzo proszę, abyście dla spokoju zwierząt i waszego nie dawali jej psa i ostzegali kogo możecie.
obszerniejsze wyjasnienia post#76
[url]http://www.dogomania.pl/forum/11200252-post76.html[/url]
odpowiedz wet siostry post#90, #93
[url]http://www.dogomania.pl/forum/11213909-post90.html[/url]
[url]http://www.dogomania.pl/forum/11214427-post93.html[/url]
(zgłoszone przez:Margo05 07-11-2008 )

JESLI KTOS JEDNAK ZDECYDUJE SIĘ NA WSPÓŁRACĘ Z TĄ DOGOMANIACZKĄ PROSZĘ BEZWZGLĘDNIE O KONTAKT ZE MNĄ ZANIM PIES ZOSTANIE WYDANY –MALVA


[B]„agusiaa666”(patrz:Piekary,woj ślaskie)[/B]

[B]„Actina „:[/B]
Szukała psa w tym wątku Dogomania Forum
Wybrała Czarka potwierdzala na pw adopcję, miałysmy się spotkać w Krakowie. Powiedziałam-zanim psa przywiozę to muszą do mnie zadzwonić. psa w tym czasie nie ogłaszałam i tak bez sensu czekał w lecznicy.Dziewczyna zniknęła z dogo.W temacie pisała w pierwszej osobie, potem okazało się, że to ma byc pies dla teściowej.
Kontaku zero. Znalazłam jej gg po ponad miesiącu od ustaleń, Napisałam że tak sie nie robi. Odpisała ze się tesciowa rozysliła
A sami maja hodowlę shelti. – JOGI



[B]Arika77.-[/B]
sunia przeżyła koszmar w rękach dogomaniaczki!(zgłoszone natalia_aa-24.10.09)
"AJB78":Ta młoda kobieta z Krakowa (śląski akcent) umawia się już na piątą adopcję psa z dogo, w ciągu zaledwie 5 dni. Proszę uważać. Potrafi przekonać o swojej wielkiej miłości do zwierząt. Ma już pod swoją opieką młodego psiaka. – ZULUGULA


[B]„asiakkk” [/B](patrz:Nowy Targ/Spytkowice,wojmałopolskie)



[B]ab-agnieszka [/B],
gliwice
powinna się znaleźć na czele czarnej listy. jako dogomaniaczka, oszukała i okradła mnóstwo ludzi i przede wszystkim psy!!!
przez jej oszustwa, nie możemy pomóc astkowi-bandziowi, którego właścicielka najprawdopodobniej uśpi w sobotę. – AGAGA21



Agaruletka z dogo psiak przejechał prawie cała Polskę by do niej trafić i...po paru dniach go już nie chce, bo 'nie potrafi nad nim zapanować"! a pies wielkości wyrośnietego ratlerka – ANDZIA69


[B]Agnieszka88- [/B]dane Agnieszka O. tel. 507-693-*** - PIANKA


[B]"baszunia":[/B]
cyt. Hej szukam małego kocurka, kolor obojętny, dachowiec super dom we wsi pod Oświecimiem- Rajsko. Dobre rece. Samotna kociara moj gg 588080, pozdro ( jestem włascicielka 4 kotow poki co i jednego Haszczaka) patrz " Husky Team" - fundacja dogoterapetuczyna
I watek o dzialalnosci "fundacji" - jak wyludzaja zwierzeta, mnoza bez wzgledu na cechy charakteru i pochodzenie, bawia sie w dogoterapie bez przygotowania...
Fundacja dogoterapeutyczna - rozmnaża psy – KARJO2


[B]Baciar87[/B]
Po wyeksploatowaniu jednego zaprzegu 'adoptowal' nastepna pare husky, chwali sie co najmniej 10 miotami, handluje tez innymi psami ('adoptowanymi'?)
Oglasza sie z okolic Rabki/Zakopanego/Nowego Targu/Sieniawy, tel kontaktowy 7915307.. lub 6045223..
Emial piotrek.husky@
gg 263134.
Dane ogolniedostepne na portalach aukcyjnych. – KARJO2


[B]"Bat boy" (patrz:Szczecin)[/B]
„białeyorki”(konto zablokowane)
„bedzix”(patrz: Warszawa)
„benitka608” :miała adoptowac szczeniaka ze schronu, szczeniak 10 dni siedziałw schronisku "zarezerwowany" i czekał na odbiór. W dzień umówionego przyjazdu rano napisała smsa, że jednak jej matka powiedziała, że jej sie nie podoba, jest za duży i ma za długą sierść – MO9DLISZKA84


[B]„BLEJD 1974” [/B]
(banned),logowała sie tez jako tomto1977: wchodzila na roznych nickach,chciala odemnie Yorka! szukala buldozka, shitshu! pisala na prv mowic ze niepotrafi pisac na ogole..Zaproponowalam jej mixy Yorkow ,niebyla zainteresowana,yorkiem rodowodowym z wada oczka, za 400zl odmowila,tlumacza ze ja na to niestac.pisala i wydzwaniala domnie po kilka razy dziennie o Yorka,byla coraz bardzien namolna.wkoncu napisalam jej ze niema Yorkow a przeciez swojego nieoddam bo ona chce!Poczasie wyszlo szydlo z worka co to za osoba .Obraza,Szantazuje.. – MONA4


[B]„bodzio”:[/B]
Niewiem kto to jest!!! ale pisze do ludzi takie prv :”Wsydziłbyś się kutasie,żądać pieniędzy za znalezionego pieska,fuj!Oby cię Bóg odpowiedniowynagrodził? „ – MONALISA4


[B]Ostatnio na dogo jako "bojowniczka1984".[/B]
Dziewczyna ma juz multum nicków, zbanowanych: ppomarancza, kasieek23, Nadzieja25, Arizona1, czwarodziejka, bojowniczka1984, truskawka25, amaretta – FIORSTEINBOOCK


[B].::Blue_Lagoon::.,xxtruskawaxx xxtruskawaxx[/B]
to ta sama osoba ...to samo GG
laguna
e-mail: [email][email protected][/email]
GG:11294405
truskawa
[email][email protected][/email] lub
GG: 11294405
turkus
[email][email protected][/email] - ALICJA


[B]:CalinVanille":[/B]
w skrocie - adoptowala Pysia, zostal jej przywieziony, pozniej za kilka dni klamala o babce, ktora ma z nimi zamieszkac i o alergii babki, a psa oddala juz po 2 dniach!!!!!, niby ktos przyprowadzil jako znaleziony, klamala jak juz nie miala psa ze musi znalezc nowy dom dla Pysia, pozniej zdawkowe info ze nowy dom sie juz znalazl, wiedziala ze Pysio ma szanse na nowy dom a mimo to klamala, zero wiadmosci co i gdzie, dziewczyny doprosily sie o numer - zadzwonily - jakis chlopak powiedzial ze tak byl Pysio ale uciekl, dopiero przyparta do muru na temat konsekwencji prawnych powiedziala prawde – ASIAS


[B]„chacko”-[/B]
w tej sprawie został załozony osobny temat:
[url]http://www.dogomania.pl/forum/showthread.php?t=112947[/url] - ??


[B]„daga_27” [/B](patrz:Tczew,woj.pomorskie)

[B]"dagula" [/B](patrz:wielkopolskie)

[B]"Dalenka" ([/B]patrz :Szczecin, woj pomorskie)

[B]"Dogomaniak":[/B]
Sukę chciała adoptować moja qmpela, wymagania mial duże.
W końcu stwierdził, że dom u mojej qmpeli świetnie się nadaje.czym predzej załatwiałysmy transport i umowę.Opłacone było wszystko.DOGMANIAK przestał się odzywać mimo iż był na forum, był aktywny nie ODPIWYSAŁ NA PW!!!Po jakimś czasie napisała do mnie siostra jego żony, rozmawiała ze mną jeden raz,przestała się odzywać!Mam żal do tego gościa, prywatnych spraw nie będę pisać.Ostatnio był na forum 10.11.08- mam zal do tej pory. – RYBKA_39

[B]„Emila”([/B]patrz:Żory)

[B]nick z dogo emila:[/B]
chciała adoptować od nas szczeniaka, twierdząć że szczeniaka miała ostatnio kilkanaście lat temu .. Okazała się oszustką , kłamie i zmyśla. Szczeniaka miała niedawno - prawdopodobnie nie jednego. Kiedy zaczeły sie problemy - sikanie w domu, niszczenia - wszystkie zachowania typowe dla szczeniaka - po prostu sie go pozbyła. Odczekała troche czasu i zaczeła na dogo szukać kolejnego. – BUBU


[B]„Ewcia2000”[/B]patrz Czeladź lub Dabrowa Górnicza, woj. śląskie) – MASIENKA


[B]„Gwiazdeczka” [/B](patrz: Sochaczew,woj.mazoweckie)

[B]Gaga_Krk[/B]
Gabriela Szczer..
tel. 0505 654 ... 0793 212 ...
e-mail: [email][email protected][/email]
Zmienia psy jak rękawiczki, udaje osobę ratującą zwierzęta. Dwie suczki, które oddała były wychudzone i zaniedbane. – TAMB

Gaga_Krk z Krakowa - nie dawac żadnych psów na tymczas! Mami "piękną" stronką w necie - nieodpowiedzialna, wzięła od nas szczeniaczka na tymczas - ledwie go od niej zabrałyśmy - najpierw niby wszystko cacy - potem albo nie odbiera telefonów, pw, sunię odebrała Dziki.Nomada, która ma jej braciszka na tymczasie -sunieczka była sparaliżowana strachem a Gaga_KrK zrobiła najazd na wszystkich uczestniczących na wątku – ANDZIA69



[B]Golden Evita of Angel[/B]
numer tel: 514 162 xxx
Byla zainteresowana (nawet bardzo) adopcja rodowodowej samoyedki, ktora starsza Pani musi oddac. Sprawa byla (jest) o tyle pilna, ze Pani ma operacje kolana.
Suke do adopcji zglosila mi miesiac temu. Golden Evita of Angel zglosila sie jako bardzo zainteresowana adopcja.
Najpierw jednak miala przyjechac do Pani starszej i poznac ze soba suki (ma tez swoja). Umowila sie na zeszly weekend (przypominam, sprawa jest bardzo pilna, operacja lada dzien). Umowila sie i ...nie przyjechala. Malo tego, nie odbiera telefonow, nie odpisuje na smsy zarowno ze strony Pani starszej jak i mojej.
Opoznila adopcje, przez co narazila zycie Pani starszej!!! Jezeli zaraz nie znajdzie sie dom dla suni, Pani starsza MUSI przelozyc operacje kolana na ... za rok!!! niewiadomo co sie rpzez ten rok wydarzy, jak bedzie funkcjonowac kolano Pani starszej.
Wstydz sie Golden Evita! I tu nie tylko chodzi o psa ale o zycie i zdrowie czlowieka!!! - MADALLENA


[B]„ leea”[/B](patrz:Warszawa)

[B]"lukrecja"[/B](patrz:Radom, woj mazowieckie) - ??


[B]„Magdama”[/B](patrz:Czeladź,woj ślaskie)

[B]„"Marmelka"[/B](patrz:Warszawa)

[B]„Miela” [/B](patrz:Gryfino,woj zachodniopomorskie)

[B]„Migo19”[/B] (patrz:„Shalinee”-ta sama osoba)

[B]„Mikea” [/B](patrz:Ślask)

"[B]Muffel"[/B]
Gdyby los tak zdecydował,że będziecie chcieli powierzyć psa na tymczas lub dom stały nim podejmiecie decyzję proszę o zapoznanie się z wątkiem:
Staruszka Busia z Radomia-juz w nowym domu w Pruszkowie
Dodam,że tytuł jest nieadekwatny do smutnego losu Busi. – WALDI481


[B]„Noriko” [/B](patrz:Ewa K-Warszawa)

[B]Naamahschild! [/B]
Kompletnie nieodpowiedzialny DT, który kocha "swojá ksiézniczké" , "dziecko" a z dnia na dzien porzuca.
historia kilku psów, nie jednego (!) a kazda podobna, niestety. Poczátkowa, bezgraniczna milosc do psa, ochy achy, opisy rodem z Pana Tadeusza o rzekomej milosci Naa do aktualnego psa (ofiary) i nagle BUM. Informacja na wátku (po fakcie) ze pies jest w hotelu (na swiéta, na costam) a za chwilé, ze pies nie moze juz wrócic do DT bo TZ Naa, wspóllokatorka kategorycznie odmawiajá przyjécia "dziecka" z powrotem (sic!).
Tak bylo rok temu z Kseniá, tak jest teraz z niepelnosprawná ksiézniczká Molly, która wyládowala z lózka... w hotelowym kojcu, bez mozliwosci powrotu - ??


[B]„Kamcia_14” [/B](patrz:Skierniewice) konto nieaktywne

[B]"kaVvo":[/B]weszła na dogo i che adoptowac sunię do parki-dla swego samca któego dopuszcza – KTAWIA6


[B]"OLUSIAX"[/B] o 1,5 roku oddala psa Gacka do mieleckiego schroniska.
Powód : byl niemily dla gosci – ULKA18


[B]"Pani Dagmara" [/B](patrz:wielkopolskie)

[B]"Poetry63"[/B](patrz: Świętochłowice,woj śląskie)

"[B]POMPEO "[/B]
chce adoptowac psy
[url]http://www.********.com/forum/showth...841#post257841[/url]
[url]http://www.********.com/forum/showthread.php?t=1609[/url] - MONA4


[B]"Polo"[/B] (patrz : Kalisz, woj pomorskie)

[B]„ P.U.M.A 2409”[/B]
:trzymała psy w dt dopóki miała z tego zysk.potem psy trafiły na ulicę.(...) – AGNIESZKA30


[B]Praxenka.[/B]
Proszę wpisać na czarną listę użytkowniczkę o nicku Praxenka.
wzięła od nas psa i po tygodniu oddała, bo wyjadał drugiemu psu z miski...........
Ludzie są z Kórnika
może szukać psa dla swojego labradora, więcej danych w razie potrzeby podam na PW. – MARTKA1982



[B]"Roksanka i Grzegorz"[/B]
:Wyadoptowali ze schroniska we Wrocławiu psa akitę. Tutaj wątek psa:
POMOCY! Szukamy: Biały Akita odsprzedany w Berlinie! - Dogomania Forum
Tutaj zrzut ogłoszenia z netu:
[url]http://www.dogomania.pl/forum/showth...105351&page=12[/url]
Aktualnie szukamy tego psa. Jeśli ktokolwiek mógły nam pomóc go znaleźć- bardzo proszę o PW. – KACEDY


[B]"Rysia i&Psiaki"[/B] (patrz:Lubelskie) - ??


[B]„Shalinee”[/B](patrz:Szczecin, woj zachodniopomorskie)

[B]„Shikka”[/B] (patrz:Ewa K-Warszawa)

„[B]snikops” [/B](kiedys:bedzix) (banned)

[B]„sisunia”[/B] (??) (patrz:Łódź, Monika Ć.) - ??


[B]„tkacka” [/B](patrz:Wrocław)

[B]„tomto1977”[/B] (patrz:nik z dogo:Blejd)


[B]„Wallace.Pittbull”[/B] (banned)(patrz:Skierniewice)

[B]„wiesial”[/B]po roku oddala Rolfa jak smiecia do schroniska bo jest w ciazy i cytat "Jego Pani urodzi sie wkrotce dziecko,a druga Pani nie radzi sobie na spacerach" taka dziewczyny dostaly odpowiedz


[B]„wioletat”[/B]
-uwaga-na łamach poprzedniego topiku toczyła sie dyskusja dot wioletat z udziałem samej zainteresowanej-nie czuje sie na siłach jej strescic, przyznac racji nie mogę-to nie temat do wyrazania moich własnych opini.

[B]VERDAN[/B]
osoba na dogo wystepujaca pod kilkoma nikami:VERDAN, Rosalinda, Verdugo, Klara18, Ivan0 : - ??


[B]Wiewiórka[/B]
Zgłaszam na czarne kwiatki osobę o nicku: Wiewiórka. Miała dwa psy na dt. Niestety w wyniku nieodpowiedzialnego zachowania znalazły się znowu w schronisku. Nikt nie został w porę o tym zawiadomiony. Ta osoba nie może ponownie dostać żadnego psa na dt. - _LARA


[B]zwierzaki050591.[/B] Lokalizacja Radzyń Podlaski. – MAJGA



[B]„Zalewscy”[/B] (patrz: Legnica) -??


[B]"Żuraw"[/B] [url]http://www.dogomania.pl/forum/f85/bu...1/index26.html[/url] -??

Link to comment
Share on other sites

  • 2 weeks later...

To ja dodam jako pierwsza.
Zachodniopomorskie, Szczecin
Tel. 91561528@
Facet który chciał AGRESYWNEGO amstaffa do stróżowania na jakimś terenie...
Dzwonil do kolezanki:
"Bądźcie czujne, oszołom jeden, powiedziałam mu co sądzę o jego pomyśle, o tym że psy agresywne są usypiane i usiłowałam wyjaśnić jakimi psami są amstaffy - wyśmiał mnie i stwierdził, że nie mam pojęcia o czym mówię..."
Do mnie dzwonil wczesniej albo pozniej ale na szczescie numeru nie zastrzegl. Nie ma pojecia o rasie, czym bardziej agresywny, tym dla niego lepiej. Pies do budy, na noc ma byc spuszczany na teren, bo "u nich ostatnio kradna". Jego sasiad ma asta na lancuchu przy budzie i "swietnie strozuje"...

Link to comment
Share on other sites

Zachodniopomorskie, okolice Stargardu Szczecińskiego
tel 50953786@
Babka szuka psa do kojca do budy, psa młodego i szczekającego. I chce jeszcze jednego kudłatego pieska do domu na kanapę (np. buldożka francuskiego [IMG]http://www.dogomania.../images/smilies/evil_lol.gif[/IMG])
Miała psa ze schroniska, który był dziwny, bo się "kiwał", nie chciał wchodzić do stodoły, tylko wolał na deszczu stać, więc go uśpiła, bo pewnie był chory.

I ma 4 inne psy, ale też dziwne, bo tylko biegają po podwórku, nie szczekają i chyba je gdzieś wywiezie, albo do schroniska odda, bo tylko jej przeszkadzają i żadnego z nich pożytku

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...