Jump to content
Dogomania

Czarne Kwiatki czyli na kogo warto uważać.


Recommended Posts

[quote name='ulvhedinn']Wkleiłaś jakies ogólnie ploty nt wywozu polskich psów. Wymienieniz dogomaniaków sa tam Roma, niufek, xxxx52 i dziewczyny związane z p. Wandą (Przyborówek). Jak sie to ma do Dalmibei czy Figi? Nie możesz wpaść i oskarżać ot tak sobie dogomaniaków z długim stażem pomocy, bez konkretów.

Poza tym strasznie mnie wk...... takie ogólne potępianie w czambuł wyjazdów psów za granicę.[/QUOTE]


to ze niufek wywozi psy to wszyscy wiedzą !!!!!był kiedys taki watek i padlo tam wilee oskarzeń !!!

Link to comment
Share on other sites

[quote name='ulvhedinn']Wkleiłaś jakies ogólnie ploty nt wywozu polskich psów. Wymienieniz dogomaniaków sa tam Roma, niufek, xxxx52 i dziewczyny związane z p. Wandą (Przyborówek). Jak sie to ma do Dalmibei czy Figi? Nie możesz wpaść i oskarżać ot tak sobie dogomaniaków z długim stażem pomocy, bez konkretów.

Poza tym strasznie mnie wk...... takie ogólne potępianie w czambuł wyjazdów psów za granicę.[/QUOTE]

Nawet jak podałem konkrety, zdjęcia, rachunki, daty, osoby i tak to nie zrobiło żadnego wrażenia na nikim (lub na niewielu), więc nie rozumiem wk...... Nadto nie widzę w poście Draculi wszystkich tych userów , których Ty wymieniłaś - więc również czegoś tu nie rozumiem. Dalej, niektórzy z wymienionych przez Ciebie również aktywnie się nie zgadzają z wywozem na handel i po swojemu walczą z tym zasranym rajem.

Link to comment
Share on other sites

Czy Wy umiecie czytac ze zrozumieniem? Wymienione przeze mnie osoby, to osoby z linku podanego przez Draculę (emirowego).
Po raz kolejny pytam, jak sie to ma do osób, które Dracula zgłasza na czarne kwiatki, a więc Dalmibea, Figa i inne osoby "dalmatolubne"?

Wk...w nie dotyczy ani osób wymienionych przez Emir, ani nikogo konkretnego, ale uogólniania, z którym się często spotykam.

Link to comment
Share on other sites

zadzwonił do mnie chłopak w sprawie adopcji suczki collie

jak mu powiedzialam o sterylce to nawet nie wiedzial co to znaczy a gdy mu powiedzial ze suczka wiecej nie bedzie miala szczeniakow to od razu skończył rozmowe
tak ogólnie to jakis dziwny w rozmowie

jego telefon 413-851-1..

facet chyba z Warszawy lub okolic ale nie jestem pewna

Link to comment
Share on other sites

[quote name='ulvhedinn']Czy Wy umiecie czytac ze zrozumieniem? Wymienione przeze mnie osoby, to osoby z linku podanego przez Draculę (emirowego).
Po raz kolejny pytam, jak sie to ma do osób, które Dracula zgłasza na czarne kwiatki, a więc Dalmibea, Figa i inne osoby "dalmatolubne"?

Wk...w nie dotyczy ani osób wymienionych przez Emir, ani nikogo konkretnego, ale uogólniania, z którym się często spotykam.[/QUOTE]
A jak najbardziej, jak najbardziej rozumiem wszystko - ale poczytaj i TY - wszystko. Moje wk.... dotyczy tego, że jak podałem szczegóły to i tak zmieściły się w uogólnieniu czepia się, pluje jadem itd. Przecież to informacja , która już nie raz 'latała' po dogo i nie tylko. Przytoczony wątek od Emira nie jest jedynym miejscem takich dyskusji, ULV ! na dogo także było do cholery i ciut, w necie jest jeszcze więcej. Pytanie 'jak się mają do ...?' no właśnie dobre pytanie, bo niektóre osoby wymienione przez Ciebie zajadle broniły tych wymienionych przez Draculę. To mówi samo za siebie.
Tak a propos piszesz do mnie Wy ?...... a nas są jeden :crazyeye: :razz:

Link to comment
Share on other sites

Podałem link do dyskusji która wyjaśniła mi niektóre kwestie. W związku z tą właśnie wiedzą zostałem zaatakowany i pomówiony przez wymienione panie. Wiecej można przeczytac na stronach forum sos - dalmatyńczyków. Pomówiono mnie, moja rodzinę i lekarzy pod których opieka były psy. Zainteresowanych odsyłam do lektury i wyciągniecia wniosków.
Sprawa bedzie miała swój final w sadzie więc do tego czasu muszę wstrzymać się od dyskusji na ten temat. Post ma charakter ostrzeżenia i takim niech zostanie, a co kto zrobi z tą wiedzą to jego osobista sprawa.

Link to comment
Share on other sites

[quote name='drakula']Więcej informacji:
[url]http://emir.eev.pl/printview.php?t=13&start=0&sid=fe5390b3587a62b478cc62a8bdf9bae7[/url]

O próbach manipulacji faktami i ludźmi można poczytać na prywatnym folwarku zwanym forum ''sos-dalmatyńczyki''[/QUOTE]

Drakula, podaj prosze na jakim watku tego 'folwarku' !

Link to comment
Share on other sites

Uwaga na hotelik który jest prowadzony przez [SIZE=4][COLOR=red]p.Ewę P.[/COLOR][/SIZE] w Jabłonnej ul.Modlińska

oddała naszego psa który był u niej na hotelu bez naszej zgody . Oczywiście domu do którego go wydała nie byl wczesniej sprawdzony. Pomimo ponaglań z naszej strony i jej zapewnien nigdy tego nie zrobiła. Pod adresem gdzie miał być pies nikt o nim nie słyszał a facet parę lat temu sprzedał dom i wyprowadził sie . Na dzień dzisiejszy szukamy faceta a przede wszystkim naszego psa. P.Ewa jest nieprzyjemna i do tego ładnie kłamie. Proszę uważać na nią. Wiem że ma inne psy na hoteliku.

[SIZE=3]Uwaga

Proszę nie mylić z hotelikiem który także znajduje się także w Jabłonnej na ul.Modlińskiej a nazywa się "PSI RAJ"[/SIZE]

Link to comment
Share on other sites

Pisałam wielokrotnie, nie mam nic przeciwko adopcją do niemiec jednak jeśli już się to robi to z głową, niestety w przypadku mojej Desti tak nie było, koniec końców dowiedziałam się prawdy ale tyle ile było w tym mataczenia, kłamstw i obrażania mojej osoby jak i straszenia sądem bo prosiłam tylko o informacje o psie to tylko ja wiem...
a to wątek Desti jakby ktoś chciał poczytać...
[url]http://www.dogomania.pl/threads/131949-Dalmatynka-Desti...pocz%C4%85tek-nowego-%C5%BCycia...niekoniecznie...Gdzie-jest-Desti/page6[/url]

Link to comment
Share on other sites

[B]podlaskie, Białystok, ul. Waszyngtona, tel. 601 094 4**
pan Radosław[/B] będzie z pewnością szukał psa
Dziś rano uciekła mu ( z mieszkania na 4 pietrze) suczka wyadoptowana 2 dni temu, bo ktoś zapomniał zamknąć drzwi. Człowiek nieodpowiedzialny, wszechwiedzący i przekonany o swoim ogromnym doświadczeniu z psami (nie miał zamiaru słuchać kiedy informowałyśmy go, że pies jest energiczny, potrzebuje dużo ruchu i trzeba go pilnować, bo będzie próbował uciec szukając opiekunki z DT. Pan był zdziwiony, że psu nie wystarczają 2 spacery dziennie.
Suczka już z powrotem w DT, ale facet będzie szukał dalej.

Link to comment
Share on other sites

[quote name='drakula']Podałem link do dyskusji która wyjaśniła mi niektóre kwestie. W związku z tą właśnie wiedzą zostałem zaatakowany i pomówiony przez wymienione panie. Wiecej można przeczytac na stronach forum sos - dalmatyńczyków. Pomówiono mnie, moja rodzinę i lekarzy pod których opieka były psy. Zainteresowanych odsyłam do lektury i wyciągniecia wniosków.
[/QUOTE]

Drakula - jednego nie rozumiem. Jestes na forum od marca 2008 i dopiero TERAZ sie zorientowales z kim masz do czynienia ?

A jesli juz w.w. panienki tak Cie potrafily wstepnie oczarowac ze Ci kompletnie oczy zamydlily - czy nie czytales nigdy zadnych kontrowersyjnych opinii na forum wzgledem osob ktore Cie teraz atakuja/oczerniaja ?

Odpowiedz prosze, jesli nie tu to na pw.

Link to comment
Share on other sites

[quote name='joanna83'][B]podlaskie, Białystok, ul. Waszyngtona, tel. 601 094 4**
pan Radosław[/B] będzie z pewnością szukał psa
Dziś rano uciekła mu ( z mieszkania na 4 pietrze) suczka wyadoptowana 2 dni temu, bo ktoś zapomniał zamknąć drzwi. Człowiek nieodpowiedzialny, wszechwiedzący i przekonany o swoim ogromnym doświadczeniu z psami (nie miał zamiaru słuchać kiedy informowałyśmy go, że pies jest energiczny, potrzebuje dużo ruchu i trzeba go pilnować, bo będzie próbował uciec szukając opiekunki z DT. Pan był zdziwiony, że psu nie wystarczają 2 spacery dziennie.
Suczka już z powrotem w DT, ale facet będzie szukał dalej.[/QUOTE]

Sorry, ale czemu mu dałyscie wogóle jakiegokolwiek psa? Kto robił przedadopcyjną? To cud, że ta sunia już jest bezpieczna, bo mogę podac conajmniej kilka takich idiotycznych adopcji, które skończyły się tragicznie dla psa...

Link to comment
Share on other sites

Mieszkaniec Goworowa koło Ostrołęki lub okolic, szuka suk w typie owczarka niemieckiego. Pachnie rozmnażaczem szukającym łatwego zarobku na psach schroniskowych.
Rozbawił mnie pytaniem "czy suka jest normalna?" Dopiero po dłuższej chwili udało mi się zrozumieć, że chodziło mu o to czy suka może mieć szczeniaki.
Został poinformowany, że wszystkie dorosłe suki w schronisku są sterylizowane, a biorąc szczeniaka też podpisuje zobowiązanie do sterylizacji.
Będzie szukał dalej.
663-246-6**

Link to comment
Share on other sites

Chorzów Batory, ul. Armii Krajowej - Beata Jask...ska

zabrała psa ze schroniska w Chorzowie (szczeniaczka 2,5 miesiąca owczarkopodobnego) , pies był głodny, bity, wychodził raz na dobę na spacer, w najbliższych dniach zostanie zabrany (będzie miała sprawę),
on może od razu zacząć szukać następnego psa do adopcji, schroniska w okolicy zostały powiadomione

Link to comment
Share on other sites

Ja dopisuję się do tego. Wczoraj do mnie ta Pani dzwoniła. Chciała dwa szczeniaki, duże. Prowadzi sklep internetowy, ma doświadczenie z dużymi psami, przeciwniczka sterylizacji,
niechętnie podaje adres ale mam. Ma 7 letnie dziecko i ma się przeprowadzać.
Wczoraj mówiła, że jeden szczeniak dla niej drugi dla znajomych. Mąż pracuje do późna. Wydała mi się dziwna i to ta sama osoba. UWAGA!!!!


[B]ŁÓDŹ[/B]
Zgłosiła się do mnie pani z Łodzi miszkajaca w centrum łodzi w mieszkaniu na 1 piętrze...
wcześniej zgłosiła się do LACRIMY...niestety wstępne sprawdzenie warunków życia psiaka i doświadczenia w opiece nad benkiem stawia ten dom pod znakiem zapytania...mieszkanie 30kw...3 osoby w tym 7 letnie dziecko...w samym centrum miasta...i oddanie 7/8m-cznego bernardyna,bo zmieniła się sytuacja życiowa,to jedyne doświadzczenie w opiece nad molosem,rzeczywistym powodem był strach psiaka przed jazdą samochodem...teraz sprawa w sądzie o pieniądze za tego benka...
BARDZO PROSZĘ O OSTROŻNOŚĆ...pani jest zdecydowana na bernardyna i na pewno będzie szukać następnych(LACRIMA odmówiła,ja także...)...w naszej opinii nic nie stanie na przeszkodzie by w razie czego oddać następnego psa,który z jakichś powodów nie spełni oczekiwań lub będzie problemowy (a w tak niewielkiej przestrzeni i w samym środku ruchliwego miasta ma wszelkie powody by takim się stać).
– ZUZLIKOWA

Link to comment
Share on other sites

Jeszcze raz ostrzegam ŁÓDŹ

ŁÓDŹ
Zgłosiła się do mnie pani z Łodzi miszkajaca w centrum łodzi w mieszkaniu na 1 piętrze...
wcześniej zgłosiła się do LACRIMY...niestety wstępne sprawdzenie warunków życia psiaka i doświadczenia w opiece nad benkiem stawia ten dom pod znakiem zapytania...mieszkanie 30kw...3 osoby w tym 7 letnie dziecko...w samym centrum miasta...i oddanie 7/8m-cznego bernardyna,bo zmieniła się sytuacja życiowa,to jedyne doświadzczenie w opiece nad molosem,rzeczywistym powodem był strach psiaka przed jazdą samochodem...teraz sprawa w sądzie o pieniądze za tego benka...
BARDZO PROSZĘ O OSTROŻNOŚĆ...pani jest zdecydowana na bernardyna i na pewno będzie szukać następnych(LACRIMA odmówiła,ja także...)...w naszej opinii nic nie stanie na przeszkodzie by w razie czego oddać następnego psa,który z jakichś powodów nie spełni oczekiwań lub będzie problemowy (a w tak niewielkiej przestrzeni i w samym środku ruchliwego miasta ma wszelkie powody by takim się stać).
– ZUZLIKOWA

Dzisiaj poinformowałam Panią że psów ode mnie nie dostanie a ona mi meila napisała:

jaka czarna lista - nie adoptowałam żadnego psiaka , nie był u mnie nikt w domu -miała byc przeprowadzona adopcja 3 m-ce temu ale psiak został wydany o czym panie nie miały pojecia - ja składam doniesienie do prokuratury o, przed momentem dzwoniłam na policje - ja nie pozwole żeby mnie ktoś bezpodstawnie oczerniał i
dodawał na jakąś czarną listę.
I jeszcze jedno [FONT=Verdana]podstawa prawna:
Ustawa o ochronie danych osobwych
art.6 ,paragraf 2
art.6 paragraf 3[/FONT]

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Temida']Jeszcze raz ostrzegam ŁÓDŹ

ŁÓDŹ
Zgłosiła się do mnie pani z Łodzi miszkajaca w centrum łodzi w mieszkaniu na 1 piętrze...
wcześniej zgłosiła się do LACRIMY...niestety wstępne sprawdzenie warunków życia psiaka i doświadczenia w opiece nad benkiem stawia ten dom pod znakiem zapytania...mieszkanie 30kw...3 osoby w tym 7 letnie dziecko...w samym centrum miasta...i oddanie 7/8m-cznego bernardyna,bo zmieniła się sytuacja życiowa,to jedyne doświadzczenie w opiece nad molosem,rzeczywistym powodem był strach psiaka przed jazdą samochodem...teraz sprawa w sądzie o pieniądze za tego benka...
BARDZO PROSZĘ O OSTROŻNOŚĆ...pani jest zdecydowana na bernardyna i na pewno będzie szukać następnych(LACRIMA odmówiła,ja także...)...w naszej opinii nic nie stanie na przeszkodzie by w razie czego oddać następnego psa,który z jakichś powodów nie spełni oczekiwań lub będzie problemowy (a w tak niewielkiej przestrzeni i w samym środku ruchliwego miasta ma wszelkie powody by takim się stać).
– ZUZLIKOWA

Dzisiaj poinformowałam Panią że psów ode mnie nie dostanie a ona mi meila napisała:

jaka czarna lista - nie adoptowałam żadnego psiaka , nie był u mnie nikt w domu -miała byc przeprowadzona adopcja 3 m-ce temu ale psiak został wydany o czym panie nie miały pojecia - ja składam doniesienie do prokuratury o, przed momentem dzwoniłam na policje - ja nie pozwole żeby mnie ktoś bezpodstawnie oczerniał i
dodawał na jakąś czarną listę.
I jeszcze jedno [FONT=Verdana]podstawa prawna:
Ustawa o ochronie danych osobwych
art.6 ,paragraf 2
art.6 paragraf 3[/FONT][/QUOTE]

Chora - nadaje sie do zamknietego zakladu.

Link to comment
Share on other sites

Masz rację i teraz napisała:

NA CZARNEJ LIŚCIE SĄ DANE LUDZI I i to co tam jest pozamieszczane podlega pod prokuraturę tak się składa że mamy w rodzinie sędzinę i ta czarna lista ........................... nie będę więcej pisała- na pewno się spotkamy.
[INDENT] A te fakty - że gdzieś dzwoniłam i się pytałam -to nie przestępstwo . DO WIDZENIA [/INDENT]

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...