Jump to content
Dogomania

Czarne Kwiatki czyli na kogo warto uważać.


Recommended Posts

wsadzam dzisiaj dwóch dzwonili w sprawie adopcji doga

pierwszy to ćwok z Sochaczewa dzwoni z numeru: 726 xxx042
chciał doga - do piwnicy.


Drugi z Krakowa.
Świetnie wypada jesli chodzi o wywiad przez tel ale wyraźnie coś kręci. Prawdopodobnie podstawka chce psa nie dla siebie. Wyraźnie zniechęcił się jak uslyszał ze w umowie jest zapis ze nie wolno mu przekazać psa osobnie trzeciej bo wytoczymy mu sprawę oraz ze pies wykastrowany. Szymon S. dzwoni z numeru: 515xxx047
w tym przypadku zalecam ostrożność tym bardziej że będzie szukał dalej do dogów- adopcji tez dzwonił

Link to comment
Share on other sites

[quote name='irenaka']Chciałam zapytać, czy Czarne Kwiatki są aktualizowane na bieżąco?
Przeglądam woj. śląskie i jego ostatnia aktualizacja była w kwietniu. Czy od tego czasu nikt z tego województwa nie trafił na Czarne Kwiatki?[/QUOTE]

Nie są aktualizowane od wielu miesięcy niestety. Trzeba latać po stronach i szukać, a może się trafi. Szkoda, że osoba, która się podjęła prowadzenia wątku (tak przecież ważnego) nie ma ochoty się dalej o niego troszczyć :(

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Anja2201']ja bym mogła , bo tak szczerze , to chyba nie jest strasznie pracochłonne , usiąść co drugi dzień na min i powklejać do pierwszych postów kwiatki z wątku .[/QUOTE]

Musisz chyba napisać do Modów z prośbą o zmianę prowadzącego wątek i do osoby, która go do tej pory "prowadziła". Trochę tu bałaganu jest, więc trzeba posprzątać będzie, ale cel szczytny :)
Fajnie, że masz ochotę zrobić z CZK porządek ;)

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Anja2201']ja bym mogła , bo tak szczerze , to chyba nie jest strasznie pracochłonne , usiąść co drugi dzień na min i powklejać do pierwszych postów kwiatki z wątku .[/QUOTE]

Będę Ci dozgonnie wdzięczna, za zrobienie na wątku porządku:modla:.:modla:
Nie mam pojęcia po jaką cholerę;) my robimy tu wpisy? Po to, żeby w przypadku sprawdzania ewentualnego DS czytać cały wątek?
Może napisz do moda prośbę o zmianę prowadzącego wątek i przypisanie Tobie wszystkich postów:modla:.

Link to comment
Share on other sites

chciałabym was poinformowac ze watek jest narazie sprzatany
wejdzcie na pierwsza strone-niema wpisow z roku 2006,2007,2008,2009 narazie jestem w trakcie wycinania tych wpisow.Beda umieszczone na serwerze a tu w postaci linku,po kliknieciu otworza wam sie wpisy z lat poprzednich.
pozniej bede aktualizowac.
Jak narazie to tylko 30 stron z czego wiekszosc to nie zgloszenia.Niema jeszcze tragedi tamten watek mial ponad 100 stron i dopiero byl zrobiony nowy watek
spokojnie-sie robi ;)

Link to comment
Share on other sites

[quote name='MartynaP']chciałabym was poinformowac ze watek jest narazie sprzatany
wejdzcie na pierwsza strone-niema wpisow z roku 2006,2007,2008,2009 narazie jestem w trakcie wycinania tych wpisow.Beda umieszczone na serwerze a tu w postaci linku,po kliknieciu otworza wam sie wpisy z lat poprzednich.
pozniej bede aktualizowac.
Jak narazie to tylko 30 stron z czego wiekszosc to nie zgloszenia.Niema jeszcze tragedi tamten watek mial ponad 100 stron i dopiero byl zrobiony nowy watek
spokojnie-sie robi ;)[/QUOTE]

No właśnie zupełnie nie rozumiem, dlaczego nie chcesz wprowadzać w pierwsze posty danych ludzi z lat ubiegłych. Po to CzK są prowadzone już tak długo, żeby była swoista baza tych, którym psa dać nie należy. W ten sposób wogóle nie ma sensu jakiekolwiek aktualizowanie, bo jeśli kogoś interesują debile i zwyrole tylko z ostatniego roku, to sobie może poprzeglądać...
A zaraz mamy rok 2011, to może ten wrzućmy w kibel co? idąc tym tokiem, daleko sie nie zajdzie...

Link to comment
Share on other sites

[quote name='MartynaP']chciałabym was poinformowac ze watek jest narazie sprzatany
wejdzcie na pierwsza strone-niema wpisow z roku 2006,2007,2008,2009 narazie jestem w trakcie wycinania tych wpisow.Beda umieszczone na serwerze a tu w postaci linku,po kliknieciu otworza wam sie wpisy z lat poprzednich.
pozniej bede aktualizowac.
Jak narazie to tylko 30 stron z czego wiekszosc to nie zgloszenia.Niema jeszcze tragedi tamten watek mial ponad 100 stron i dopiero byl zrobiony nowy watek
spokojnie-sie robi ;)[/QUOTE]

Martyna, nie gniewaj się. Dla Ciebie to tylko 30 stron, dla mnie to aż 30 stron:shake:.
Może zacznij od końca, czyli bieżącego roku. Szczerze pisząc, jest to dla mnie ważniejsze.
A swoją drogą, to współczuję. Jak chcesz ogarnąć całość, to jest to masakryczna praca:shake:.

Link to comment
Share on other sites

[quote name='gameta']No właśnie zupełnie nie rozumiem, dlaczego nie chcesz wprowadzać w pierwsze posty danych ludzi z lat ubiegłych. Po to CzK są prowadzone już tak długo, żeby była swoista baza tych, którym psa dać nie należy. W ten sposób wogóle nie ma sensu jakiekolwiek aktualizowanie, bo jeśli kogoś interesują debile i zwyrole tylko z ostatniego roku, to sobie może poprzeglądać...
A zaraz mamy rok 2011, to może ten wrzućmy w kibel co? idąc tym tokiem, daleko sie nie zajdzie...[/QUOTE]

a chocby dlatego ze polowa ludzi mogla juz pozmieniac telefony,maile i te wpisy moga chyba byc w jednym miejscu zebrane.
to jest jakis problem zeby kliknac w link i czytac z dokumentu a nie z watku ???
co innego wpisy z ostatniego roku a co innego wpisy z roku 2006


EDIT:zreszta ok skoro jest osoba ktora chce czk prowadzic prosze bardzo-przeciez wreszcie bedzie porzadek
szkoda tylko ze jak watek mial 120 stron nie bylo tylu chetnych zeby porzadek robic :shake:

Link to comment
Share on other sites

ja uważam, że po to powstały nowe czarne kwiatki, by mieć porządek tego, co jest tu na bieżąco dodawane. poprzednie lata można uporządkować później ale ostatni rok czy chociaż wpisy od założenia nowych czarnych kwiatków to już koniecznie musi być w pierwszych postach.

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Glutofia']
Drugi z Krakowa.
Świetnie wypada jesli chodzi o wywiad przez tel ale wyraźnie coś kręci. Prawdopodobnie podstawka chce psa nie dla siebie. Wyraźnie zniechęcił się jak uslyszał ze w umowie jest zapis ze nie wolno mu przekazać psa osobnie trzeciej bo wytoczymy mu sprawę oraz ze pies wykastrowany. Szymon S. dzwoni z numeru: 515xxx047
w tym przypadku zalecam ostrożność tym bardziej że będzie szukał dalej do dogów- adopcji tez dzwonił[/QUOTE]

bardzo proszę o dokładne dane faceta, wpiszemy go w schronisku do czarnych kwiatków...

Link to comment
Share on other sites

Wczoraj dzwonił do mnie Pan z nr tel 724544xx2 z pytaniem o adopcję suczki NIEWYSTERYLIZOWANEJ ze schroniska. Ma duży ogrodzony teren i chciałby mieć szczeniaki. Jeśli będzie ich 6, BO WIĘCEJ SIĘ NIE SPODZIEWA, to wszystkie zostaną na jego terenie. Wcześniej dzwoniła jego córka z zastrzeżonego nr, z tym samym zapytaniem. Nie chcieli podać lokalizacji zamieszkania, ani nazwiska.

Link to comment
Share on other sites

[quote name='agaga21']ja uważam, że po to powstały nowe czarne kwiatki, by mieć porządek tego, co jest tu na bieżąco dodawane. poprzednie lata można uporządkować później ale ostatni rok czy chociaż wpisy od założenia nowych czarnych kwiatków to już koniecznie musi być w pierwszych postach.[/QUOTE]

Dokładnie. Najważniejsze,żeby najnowsze wpisy były na bieżąco aktualizowane w pierwszych postach. Resztę można już powoli porządkować. Inaczej istnienie tego wątku jest bezsesowne, bo mało kto ma czas przekopywać się przez kilkadziesiąt stron.

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...