Jump to content
Dogomania

Czarne Kwiatki czyli na kogo warto uważać.


Recommended Posts

Zgłaszam pana z okolic Uniejowa,Poszukuje bernardyna,pies,którego miał w domu odszedł.W domu 8-9 letnia suczka,którą rozmnaża.Na moje pytanie dlaczego rozmnaża tak dojrzałą suczkę,był zdziwiony.Suczka rodzi co roku.W tym roku miała kolejny miot(trzy szczeniaki).Będzie na pewno poszukiwał bernardyna.

Link to comment
Share on other sites

Uwaga na kobietę z Krzeszowic ( małopolska ) po wizycie PA nie zdecydowałam się absolutnie oddać jej moja tymczasowiczkę i od tej pory regularnie przesladuje mnie SMSami . Dzis napisała , ze ma lepszego psa - mam nadzieję , że żaden tak naprawdę do niej nie trafił . Kompletnie nieodpowiedzialna osoba . Wysyła tylko SMSy z prośba o kontakt , z reguły pisze , ze nie może zadzwonić bo ma mało na koncie . Pisze w dodatku z różnych numerów .

Link to comment
Share on other sites

Uwaga na kobietę z Krakowa z ul Centralnej 38a/ ( blok ale nie wiem czy mogę poidac nr mieszkania. Pani to Katarzyna Ch. Bardzo chciała psiaka z Kielc , rozmawiało się z nia bardzo dobrze , była umówiona na wizytę PA na konkretny dzień i godzinę ...dziewczyny stały pod blokiem godzinę :( nikt im nie otwierał a telefon pani wyłączyła :( Szczyt nieodpowiedzialności i braku szacunku :angryy:

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Mortes']Uwaga na kobietę z Krakowa z ul Centralnej 38a/ ( blok ale nie wiem czy mogę poidac nr mieszkania. Pani to Katarzyna Ch. Bardzo chciała psiaka z Kielc , rozmawiało się z nia bardzo dobrze , była umówiona na wizytę PA na konkretny dzień i godzinę ...dziewczyny stały pod blokiem godzinę :( nikt im nie otwierał a telefon pani wyłączyła :( Szczyt nieodpowiedzialności i braku szacunku :angryy:[/QUOTE]
No rewelka! dobrze, ze jest na CzK!!

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Mortes']Uwaga na kobietę z Krakowa z ul Centralnej 38a/ ( blok ale nie wiem czy mogę poidac nr mieszkania. Pani to Katarzyna Ch. Bardzo chciała psiaka z Kielc , rozmawiało się z nia bardzo dobrze , była umówiona na wizytę PA na konkretny dzień i godzinę ...dziewczyny stały pod blokiem godzinę :( nikt im nie otwierał a telefon pani wyłączyła :( Szczyt nieodpowiedzialności i braku szacunku :angryy:[/QUOTE]

A to baba!
Proszę o numer jej tel. na pw.

Link to comment
Share on other sites

Niezmiennie ostrzegam przed dziewczyną Pauliną K., będzie szukała psów staruszków, zmienia miejsce zmieszkania w Trójmieście, liczba psów zmienna, obecnie ma jedną sukę, bo reszta została jej odebrana. Robi bardzo dobre wrażenie, wysoka, ładnie ubrana,studiuje w Sopocie. Szuka psów po Polsce (wiem, bo była u niej jakaś wizyta przedadopcyjna). Dziewczyna jest chora psychicznie, nie leczy się. Skrajnie zaniedbuje psy - związuje je sznurkami, zostawia na kilka dni zamknięte w domu , adoptuje psy stare , po czym doprowadza je w bardzo szybkim czasie do śmierci.

Edited by brazowa1
Link to comment
Share on other sites

chciałam ostrzec przed panem szukającym bernardyna - suki nie wysterylizowanej

dzwonił z nr tel. *83 98* 09* ( * - to ta sama cyfra)

moja bernardynka miała w ogłoszeniu "będzie wysterylizowana" i pan zadzwonił, pytając z nadzieją, czy jest może jeszcze przed sterylizacją, gdy odpowiedziałam, że już po, był bardzo rozczarowany, mówił, że ma pieska i chce suczkę,ale wszędzie mają tylko wysterylizowane, może szczeniaka weźmie suczkę....

chce rozkręcić "biznes hodowlany" tanim kosztem?

Link to comment
Share on other sites

[quote name='mari23']chciałam ostrzec przed panem szukającym bernardyna - suki nie wysterylizowanej

dzwonił z nr tel. *83 98* 09* ( * - to ta sama cyfra)

moja bernardynka miała w ogłoszeniu "będzie wysterylizowana" i pan zadzwonił, pytając z nadzieją, czy jest może jeszcze przed sterylizacją, gdy odpowiedziałam, że już po, był bardzo rozczarowany, mówił, że ma pieska i chce suczkę,ale wszędzie mają tylko wysterylizowane, może szczeniaka weźmie suczkę....

chce rozkręcić "biznes hodowlany" tanim kosztem?[/QUOTE]

Ja miałam identyczną sytuację , z tą różnicą , że pan szuka juzaka bo ma w domu sukę tej rasy . Z łódzkiego oczywiście , nr mam zapisany na wszelki wypadek , w dodatku nie był jedynym , który koniecznie chciał psa bez kastracji . Niestety , gdy się ogłasza psy w typie rasy , w dodatku młode to takich chetnych będzie sporo :shake:

Link to comment
Share on other sites

Ostrzegam przed panią Joanną K. z Warszawy - Wesołej, z os. Stara Miłosna (ul. Alabastrowa). Pani lubi zaspokajać kaprysy swojej córki sprowadzając do domu co jakiś czas psy, głównie szczeniaki. Gdy po jakimś czasie (zwykle niedługim) psiaki się nudzą, pani nie ma oporów, by je w taki czy inny sposób porzucać. Podczas rozmowy przed adopcją mówiła tylko o jednym psie, potem okazało się, że w ciągu ostatnich kilku lat miała ich przynajmniej 5 (niektóre źródła podają, że więcej). Ostania jej ofiara to mój Leo. Przestrzegam!

Link to comment
Share on other sites

  • 2 weeks later...

Jerzy T. z Wołomina, facet po 50-tce. Adoptował naszego Kubę, po czym wyrzucił go na ulicę a nam powiedział, że się czepiamy, bo ten Kuba to nie jest jego Kuba, bo on ma swojego Kubę w domu. bardzo łatwo nas zmylił, bo udaje inteligentnego, wrażliwego człowieka. Dane na pw.

Dorota P. z Warszawy Bródno, adoptowali szczeniaka Tofika, po czym zaginał w niewyjaśnionych okolicznościach, co chwilę zmieniali wersję. Psa szukamy od października. Dane na pw.

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Ania-tygrysiczka']Jerzy T. z Wołomina, facet po 50-tce. Adoptował naszego Kubę, po czym wyrzucił go na ulicę a nam powiedział, że się czepiamy, bo ten Kuba to nie jest jego Kuba, bo on ma swojego Kubę w domu. bardzo łatwo nas zmylił, bo udaje inteligentnego, wrażliwego człowieka. Dane na pw.
[/QUOTE]

Pisałam do Ciebie, ale masz zapchaną skrzynkę, wyślij mi proszę dane tego faceta, bo ktoś z Wołomina dzwonił do nas o suczke. Tej kobiety z Warszawy też.

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...