Jump to content
Dogomania

Czarne Kwiatki czyli na kogo warto uważać.


Recommended Posts

[quote name='Paula95']Nasze były akurat kundelkami i nawet chciała, żeby były wysterylizowane, więc nie wiem, co ona chciała zrobić. :(([/QUOTE]


Scieme !
Moze znowu sama sie zglosi ze przeprowadzi wizyte przedadopc. :angryy:
To to sie nadaje albo do zamknietego zakladu psychiatrycznego albo karnego :mad:

Link to comment
Share on other sites

[quote name='wellington']Pani [B]Monika Ma...[/B] mieszkajaca [B]w Wiedniu[/B] chciala adoptowac sunie Borowke od misieek.
Rodzice jej przebywali w Polsce przez weekend 8.-11.12.2011 i mieli zabrac sunie ze soba.
Misieek prosila znajoma w Wiedniu do przeprowadzenia wizyty przedadopcyjnej, pani Monika sie zgodzila, ale dwie godziny przed wizyta wyslala sms'a ze niestety odwoluje wizyte i ze znalezli juz inna droge zeby dostac psa (sic!).
Adres i numer telefonu na pw.[/QUOTE]


cholera, baba zadzwoniła do KTOZ-u i sama dawałam jej namiary na misieek :roll: wiedziałam ze ze schronu nie wydadzą jej psa... Babka była uprzedzona o kontrolach itp... ehhhh

[quote name='Ginn']Pani Beata G. ze Skawiny k/Krakowa. Tel. 531 ... .43.
Chciała szczeniaka. Była bardzo namolna, dzwoniła codziennie. Było jej wszystko jedno - czy sunia czy piesek. Jak został zorganizowany transport - to Pani wyłączyła telefon i ma wyłączony do chwili obecnej. Dokładne dane są do udostępnienia na PW.[/QUOTE]

można prosić o jej nazwisko i namiary.. wpiszemy ją na nasze czarne kwiatki schroniskowe..

Link to comment
Share on other sites

[quote name='wellington']Scieme !
Moze znowu sama sie zglosi ze przeprowadzi wizyte przedadopc. :angryy:
To to sie nadaje albo do zamknietego zakladu [B]psychiatrycznego[/B] albo karnego :mad:[/QUOTE]

Przepraszam, że jeszcze raz do tego wrócę, ale z ostatnich wpisów [B]wiktoria008[/B] na poniższym wątku wynika, że mamy do czynienia z osobą obłąkaną, a przynajmniej zdrowo niezrównoważoną, a tacy są najgorsi, bo zupełnie nieprzewidywalni.
[URL="http://www.dogomania.pl/forum/threads/218402-Psy-ze-schroniska-w-Kotliskach-proszą-o-pomoc-!!!!/page9"]http://www.dogomania.pl/threads/218402-Psy-ze-schroniska-w-Kotliskach-proszą-o-pomoc-!!!!/page9[/URL]

[B]UWAGA !!! B. WAŻNE !!! [/B]

Zwracamy się z prośba o pomoc w zidentyfikowaniu jej pozostałych nicków, jakimi może się jeszcze posługiwać.
Zakładając, że działa nieprzerwanie, zlokalizowaliśmy dwie przerwy w jej dogo-życiorysie.
Poniżej chronologiczny wykaz znanych jej kont z tego roku:

[B]agnieszka.cz.[/B] - 28.01 - 24.04 BAN - to jest raczej jej pierwsze konto, ponieważ posłużyła się prawdziwymi danymi.
[B]sabinka[/B] - 08.02 - 10.04 BAN - zwraca uwagę fakt, że założyła je działając jeszcze na poprzednim (prawdopodobnie grunt zaczął jej się palić pod nogami).
[B]koszyczek_miłości[/B] - 08.06 - 13.06 - namierzona natychmiast odpuściła sobie to konto.
[B]wiktoria008[/B] - 25.11 - do teraz.

Jak łatwo zauważyć, brakuje okresu od maja do listopada (pomijam epizod z czerwca).
Ponieważ ogłoszenia w prasie ukazywały się dość systematycznie, nie można wykluczyć, ze w tym okresie działała na dogo pod jeszcze innymi nickami.
Zastanówcie się, czy nie mieliście wtedy styczności z osobą o podobnym zachowaniu i preferencjach.
To bardzo niebezpieczna osoba. [B]Zachęcam do zapoznania się z treścią jej postów pod wcześniejszymi nickami - szokująca lektura...[/B]

Edited by Ania-tygrysiczka
Link to comment
Share on other sites

[COLOR=red][B][FONT=Franklin Gothic Medium][SIZE=5]Wet-siostra nie ustępuje!!!
Nadal szuka psów do adopcji wśród dogomaniaków!!!!!
[/SIZE][/FONT]
[COLOR=black]

[quote name='Basia1968']mam pytanie
czy wet-siostra mieszka obecnie w Tarnowie? czy ktoś coś wie? bo zgłosiła sie Pani z Tarnowa gotowa adoptować naszą Brysię - 9 latkę- od razu żarówka mi się zaświeciła, jak zobaczyłam meila.[/QUOTE]

[quote name='_Goldenek2']Tamta wet-siostra to Nadzieja Koziak. Jeśli te same dane to uważajcie...[/QUOTE]

[quote name='Basia1968']tak to ta sama - po wpisaniu meila [EMAIL="[email protected]"][email protected][/EMAIL] już wszystko jasne
Dziekuję[/QUOTE]

Żródło:

[URL="http://www.dogomania.pl/threads/189485-Psie-piek%C5%82o-na-Martenowskiej-w-STARACHOWICACH.-Jest-nas-10.POM%C3%93%C5%BB%21/page58"]http://www.dogomania.pl/threads/189485-Psie-piek%C5%82o-na-Martenowskiej-w-STARACHOWICACH.-Jest-nas-10.POM%C3%93%C5%BB!/page58[/URL]

Proszę Was o maksymalną czujność!!!!
[/COLOR]
[/B][/COLOR]

Link to comment
Share on other sites

Starachowice - woj. świętokrzyskie

Ewa G. tel 698 48 ****
przez telefon sprawia wrażenie domu idealnego, pani-emerytowana nauczycielka, dom pod lasem itd. Opisuje siebie jako ogromną miłośniczkę zwierząt, któa od wielu lat pomaga i przygarnia porzucone zwięrzeta. Znana lokalnym wolontariuszkom TOZu jako oszustka i intrygantka. Często zmienia psy, nie wpuszcza na wizytę przedaopcyjnej (mimo umówienia się), znalazłam aukcję na allegro z listopada w której do wydania była roczna suka cane corso po rodowodywch rodzicach. Do mnie dzwoniła w sprawie dwóch suczek mixów yorków, ale wcześniej podobno lubowała się w dużych rasach - kaukazy, CC, CAO.

Link to comment
Share on other sites

[quote name='modliszka84']Starachowice - woj. świętokrzyskie

Ewa G. tel 698 48 ****
przez telefon sprawia wrażenie domu idealnego, pani-emerytowana nauczycielka, dom pod lasem itd. Opisuje siebie jako ogromną miłośniczkę zwierząt, któa od wielu lat pomaga i przygarnia porzucone zwięrzeta. Znana lokalnym wolontariuszkom TOZu jako oszustka i intrygantka. Często zmienia psy, nie wpuszcza na wizytę przedaopcyjnej (mimo umówienia się), znalazłam aukcję na allegro z listopada w której do wydania była roczna suka cane corso po rodowodywch rodzicach. Do mnie dzwoniła w sprawie dwóch suczek mixów yorków, ale wcześniej podobno lubowała się w dużych rasach - kaukazy, CC, CAO.[/QUOTE]

potwierdzam, osoba jest kompletnie niewiarygodna. Opowiada za każdym razem inną historię , ale zawsze mówi ,ze od lat współpracuje z organizacjami lokalnymi i pomaga psom, powołuje sie również na miejscowych wetów. Kompletna bzdura i kłamstwo , od dawna jest na naszej starachowickiej czarnej liście.

Link to comment
Share on other sites

Ja nie chcę straszyć i przepraszam na offa, ale w pewnych kręgach skórki z psów o gęstym włosie są cenione jako rzekome remedium na reumatyzm. Nie chcę siać paniki, ale skojarzyły mi się te pudle i spaniele z pewną przerazajacą historią sprzed klku lat dotyczącą własnie handlu psimi skórami.

Link to comment
Share on other sites

[B]Poznań,[/B] ul.Rawicka
[FONT=Arial][FONT=Arial][B]Józef[/B] i [B]Mariola W[/B]. [/FONT][/FONT]
[FONT=Arial]tel. [FONT=Arial][B]50742x30x, 5x2985x13[/B][/FONT][/FONT]

[FONT=Arial][FONT=Arial]Szukają szczeniaka. 28.12.2011 odeszła ich suczka jamniczka, miała ropomacicze .
Pan jest przeciwnikiem kastracji/sterylizacji ( cyt. "Nikt nie będzie mi mówił, co mam robić" )
Pan powiedział też, że chce mieć szczeniaki po swoim psie.
W kwestii karmy, to państwo nie pamiętali nawet, jaką karmę dostawał ich psiak.
Nie chcą wizyt przed i poadopcyjnych (przyjechali ze zdjęciami domu)
Pan "beton" (żadne argumenty do niego nie docierają)
i pani też nieprzyjemna (cyt. " czy to ku..........a adopcja dziecka, że robicie takie ceregiele ")



[/FONT][/FONT]

Link to comment
Share on other sites

Znacie może osobę Katarzyna król, tel 516 024 ***, woj. mazowieckie - Zaczęła się ogłaszać na forach papuzich, że przyjmie ptaki żeby znaleźć im dobre domy, widziałam też, że na gumtree dawała ogłoszenia "oddam rotka w dobre ręce".
Może już się przewijała na dogo?

Link to comment
Share on other sites

Nie wiem czy te kwiatki tutaj goscily, wiec dodam nasze najnowsze "zbiory"

[B]Anna Witt..-J.. z spod Szczecinka(woj. zach-pom)[/B], mail [EMAIL="[email protected]"][email protected][/EMAIL] telefony rozne (ostatni 792 963 $%4, miejsca przebywania szczeniakow - rozne
Ankiet wypelniona pieknie, rozmowa przez telefon niezla, zgoda na wizyte itd ale do schroniska do Danusi juz nie dotarla. Szuka psow doroslych oraz szczeniakow. Dorosle rozmnaza, szczeniaki sprzedaje podstawione pod innych rodzicow.

[QUOTE]ona ma wystawione takze dobermany, ma naszą klasę z miejscowoscia koszalin, wystawia psy na tablica.pl, obecnie mieszka pod szczecinkiem. ogolnie wystawia psy roznych ras najbardziej amstaffy i dobermany pod nazwa anna. ma kilka nr. tel. ktore na przemian podaje, w przeciagu kilku miesiecy miala przynajmniej dwa mioty dobermanow i dwa amstaffow. po malym sledztwie przeprowadzonym przeze mnie i siostre wyglada na to, że ona wspolpracuje z innymi ludzmi. kilka dni temu dzwonilam na podany nr. tel. z ogloszenia w zwiazku z dobermanami i mowi, ze w tej chwili juz nie ma, ale w polowie stycznia beda nowe. to jeden z jej nr. tel. 792 963 $%4. ta sprawa od stycznia beda zajmowaly sie prawidlowe do tego instytucje, poniewaz są powiadomione o tym. mam nadzieje tylko, że skutecznie, poniewaz dopasc ta kobiete nie bedzie latwo, psy są trzymane w roznych miejsach a dopiero jak są chetni do kupienia bierze kilka szczeniat do domu[/QUOTE]

[B]Karol [/B][B]Piek... z miejscowości Łapy(woj. podlaskie)[/B], email ruz*[email protected], tel. 513@#1027
Pan Karol napisal nam piekny komentarz o tym jak bezsensowna jest nowa ustawa itd itp, wiec poszukalam kim pan Karl jest i oto co znalazlam:


„pregowane 2 pieski i suczka do odbioru okolo 20 lipca zaszczepione i odrobaczone w celu ustalenia odbioru prosze o kontakt”
„5 bokserow obecnie sa w wieku 4 tygodni do odbioru za 4 tygodnie z ksiazeczka zdrowia . rtodzice i dziadkowie szczeniat na miejscu”
„30 Sie 2010 – kupie szczenieta kupie caly miot szczeniat bokser, doberman inne. prosze o sms z nazwa rasy i cena oddzwone”
„5 Wrz 2011 – poszukuje pieska shih tzu do pokrycia mojej suczki”
„1.12.2011 – buldoga mix kupie”
„04.12.2011 – bkser rodowodowy potrzebny do krycia – poszukuje psa boksera z metrykami do krycia lub bialego o ladnej budowie”
„12.12.2011 – shih tzu/maltanczyk(…) obydwoje rodzice po9 rodowodowych przodkach szczenieta trikolor do odbioru przed swietami zaszczepione i odrobaczone”
„12.12.2011 – przyjme suke szczenie lub dorosla – przyjme suke bokser,buldoga lub doga prosze o fotki suni na (e-mail) lub sms, oddzwonie”
„24.12.2011 – bokser do krycia szukam woj podlaskie”
„24.12.2011 – maltanczyk/shi tzu sprzedam”
„26.12.2011 – australian bandog kupie”
Widac po datach, ze nowa ustawa go niemilo zaskoczyla, oby psy pod jego opieka nie skonczyly marnie :(

Link to comment
Share on other sites

Proszę ostrożnie podchodzić do pani [B]Barbary G. z Warszawy[/B], Bielany,[B] ul. Klaudyny[/B]. Pani samotna, pracuje jako księgowa, miała kota, ale nigdy nie miała psa. I tak szuka, ze już trzem osobom zajęła czas i dała nadzieję na adopcje 3 suczek. Dom sprawdzały co najemniej dwie dziewczyny z dogo, wcześniej karolna_g_k, teraz esperanza, wszystko ok, a jak przychodzi co do czego, pani rezygnuje z psa się nie odzywa. tel. 698 82 82 2**
Watek mojej Tiki

[URL="http://www.dogomania.pl/threads/214633-Tika-wr%C3%B3ci%C5%82a-z-adopcji%21Potrzebna-pomoc-w-og%C5%82aszaniu%21%21Zbieramy-na-karm%C4%99.Pom%C3%B3%C5%BC-prosz%C4%99%21%21/page25"]http://www.dogomania.pl/threads/214633-Tika-wr%C3%B3ci%C5%82a-z-adopcji!Potrzebna-pomoc-w-og%C5%82aszaniu!!Zbieramy-na-karm%C4%99.Pom%C3%B3%C5%BC-prosz%C4%99!!/page25[/URL]

Link to comment
Share on other sites

Daję na Czarne Kwiatki Małgorzatę G. ul. Sabały Warszawa. Babsko jest dozorczynią w tym bloku. Na pewno będzie szukała kolejnego "niepopsutego" psiaka.

Adoptowała naszego Sylwka, a następnie, gdy pogryzł jej drzwi, wypuściła go, powiadamiając nas po 6 godzinach, że psiak uciekł. Szukamy go od wczoraj.
Tu wątek Sylwka:

[url]http://www.dogomania.pl/threads/220297-POMOCY!!!!-UCIEKŁ-Sylwek!!!-OKĘCIE-ul.-Sabały!!!!!/page9[/url]

Link to comment
Share on other sites

Zgłaszam p. Bogumiłę N. wraz z mężem - Kraków, ul. Dobrego P., tel.: 504 08X XXX. Dom adopcyjny z dobrą opinią w środowisku, długoletnim ponoć doświadczeniem, przygarniętym zwierzyńcem. Adoptowali Nockę - niedużą 12 letnią suczkę z długoletnim stażem schroniskowym i kilkumiesięcznym hotelowym. Tzw. nastawieni na pomoc. Zwrócili ją po dwóch tygodniach z nieoczekiwaną (suczka była sprawdzana - nigdy tego rodzjau zachowań nie przejawiała) etykietą psa AGRESYWNEGO, ATAKUJĄCEGO ZWIERZETA I LUDZI. Zweryfikowane (na miejscu u nich i po zwrocie) przez grono wolontariuszy oraz behawiorystkę - okazało się KŁAMSTWEM. Nie jedynym zresztą niestety.
Państwo, co wyszło po czasie, mają duże, pogłębiające się problemy wewnętrzne, które rozwiązują kosztem zwierząt.
OSTRZEGAM - ludzie z aspiracjami adopcyjnymi i komletnym brakiem odpowiedzialności, nieumiejętnością przyjęcia podstawowych informacji, niewiarygodni w słowach i postępowaniu.
W ich obecnej sytuacji podjęcie opieki nad zwierzęciem nie może mieć miejsca. Szczegóły na pw, jeśli zajdzie potrzeba.

Edited by salibinka
Link to comment
Share on other sites

Facet mieszka prawdopodobnie k/Gorzowa. Nr tel. 506-...-780. Chory psychicznie. Zadzwonił do mnie w sprawie 5 kociąt. Chciał przyjąć wszystkie. W trakcie rozmowy miłym głosem opowiedział o tym, że ma 2 pit-bule, które pogryzły jakieś dziecko - ale niegroźnie. Po jakiejś karmie zaczęły być agresywne, że sam się ich boi. Dopytywał się, czy moje kociaki uciekają przed psami. Chciał je przyjąć aby czegoś nauczyć swoje psy - tylko nie powiedział czego. Potem nieoczekiwanie tym samym monotonnym, miłym głosem zapytał, co lepiej - czy wyrzucić psu przez okno, czy uśpić?
Do tej pory jestem pod wrażeniem tej rozmowy.

Link to comment
Share on other sites

przekazuje info na prośbę Kenny,

miejscowość - Jarosław. Katarzyna Z. ul. Racławicka
po 4 dniach kazali zabierać 4 m-cznego szczeniaka bo
[QUOTE] bo pies ich nie lubi .... tylko chowała sie pod łóżkiem bo sie bala, normalne, to przecież dla psa stres, zmiana domu. tłumacze im a oni jak grochem o ścianę.[/QUOTE]

Link to comment
Share on other sites

[b]śląsk, katowice i okolice[/b]

[u]Państwo Irena i jej mąż Wac.. z Katowic (okolice akademii ekonomicznej, niskie bloki stare, za kościołem) adres, telefony podam na pw![/u]

tydzień temu byłam u nich na wizycie. Wszystko pięknie, ładnie. Mieli już jamnika 11 lat. Teraz szukali nowego, bardzo im ich suni brakowało, łzy się lały.. Sprawiali dobre wrażenie, "miłośnicy rasy". [b]jednak okazali się nie słowni, dość zamotani i pokrętni, nieodpowiedzialni[/b]

spodobała im się sunia z Częstochowy. Przez tydzień dogrywałam transport.

Państwo byli świadomi jak pies wygląda (widzieli zdjęcia) wiedzieli że może śmierdzieć, sikać, kupkać, rzygać, mieć pchły etc. że będzie potrzebował czasu, że będzie zestresownay na początku i żeby mu dali czas etc etc ---> "tak, tak oczywiście my to wszystko wiemy"

[SIZE="2"][B]1. Pan przewoźnik przywiózł im psa pod sam dom, [b]po odbiorze suni pani do mnie dzwoni że to [u]nie ten pies[/u][/b] (panu przewoźnikowi nic nie zgłosili, sprawili na nim wrażenie ludzi w porządku i że sunia będzie u nich miec dobrze.)

2. Pies im się nie podoba, nie jest "czystym" jamnikiem tylko mieszańcem (na wizycie miałam przygotowane psy z opisami i były typowe jamniki wśród tych które im pokazywałam, oni wybrali świadomie mieszańca)

3. Sika w domu cały czas

4. Smierdzi, jest brzydki - to nie jamnik i jak go natychmiast nie zabierzamy to oni go [b][u]wyrzucają! [/u][/b][/B][/SIZE]


generalnie nie mogę powiedzieć czy jakiś inny pies miałby u nich dobrze czy źle ---> zgłaszam ich ze względu na nieodpowiedzialność, infantylność i zamotanie! sprawiają wrażenie bardzo zamotanych.

Uważam że jeżeli potrafiliby tego biedna psa wyrzucić lub łaskawie odwieźć do schroniska --> to nie zasługują na żadnego innego psa! Bo coż to za miłośnicy psów? Jamników..

ICH SĄSIAD PRACUJE W SCHRONISKU W KATOWICACH NA DĄBRÓWCE, BYŁ I JEST NADAL GOTOWY ODWIEŹĆ TAM PSA.

NA SZCZĘŚCIE DZIŚ JESZCZE SUNIA BĘDZIE W DT. JEJ WĄTEK----> [url]http://www.dogomania.pl/threads/221007-Na-cito-!!-Dzi%C5%9B-przyjecha%C5%82a-ze-schroniska-do-nowego-domu!-Ale-jej-nie-chc%C4%85!-Katowice?p=18386530#post18386530[/url]

Edited by Figanna
Link to comment
Share on other sites

[URL]http://czestochowa.olx.pl/owczarki-cooli-iid-299425243[/URL]


Z tej właśnie hodowli pisze do mnie facet smsy z tego samego numeru,który jest podany w jego ogłoszeniu.
Chce ode mnie sunię,która jest u mnie na DT
MIŁY prosi o kontakt za pomocą gg pytaniami naciska,czy oby moja sunia nie jest po sterylce.

FACET JEST Z
koło krzepic

w dankowicach drugich

w województwie

śląskim

Link to comment
Share on other sites

Ogloszenie juz niekatywne....

[quote name='maniutka zara'][url]http://czestochowa.olx.pl/owczarki-cooli-iid-299425243[/url]


z tej właśnie hodowli pisze do mnie facet smsy z tego samego numeru,który jest podany w jego ogłoszeniu.
Chce ode mnie sunię,która jest u mnie na dt
miły prosi o kontakt za pomocą gg pytaniami naciska,czy oby moja sunia nie jest po sterylce.

Facet jest z
koło krzepic

w dankowicach drugich

w województwie

śląskim[/quote]

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...