Jump to content
Dogomania

PRONATURE HOLISTIC nowa karma organiczna


Lawinka

Recommended Posts

[FONT=Times New Roman][SIZE=3]W naszym kraju pojawiła się nowa karma Pronature Holistic, o karmie [/SIZE][/FONT]
[SIZE=3][FONT=Times New Roman]słyszałam juz wiele dobrego wcześniej i cieszę się ze teraz można ja [/FONT][/SIZE]
[SIZE=3][FONT=Times New Roman]kupić u nas. Karma jest robiona z produktów organicznych, przytoczę to [/FONT][/SIZE]
[SIZE=3][FONT=Times New Roman]co znalazłam o niej :Pronature Holistic jest INNE, jest linią [/FONT][/SIZE]
[SIZE=3][FONT=Times New Roman]produktów, która idzie jeszcze dalej niż inne karmy, tu nie wystarczy [/FONT][/SIZE]
[SIZE=3][FONT=Times New Roman]brak zbóż i składniki klasy jak w produktach dla ludzi, Pronature [/FONT][/SIZE]
[SIZE=3][FONT=Times New Roman]stosuje składniki ORGANICZNE.[/FONT][/SIZE]
[SIZE=3][FONT=Times New Roman]Tworzone przez naturę, Pronature Holistic jest produkowane z [/FONT][/SIZE]
[SIZE=3][FONT=Times New Roman]wyśmienitych składników, z uwagą wybieramy świeże mięso od sprawdzonych [/FONT][/SIZE]
[SIZE=3][FONT=Times New Roman]regionalnych dostawców (kurczaki, indyki i kaczki z wolnego wybiegu [/FONT][/SIZE]
[SIZE=3][FONT=Times New Roman]karmione ziarnem, świeże całe jaja, oraz świeżo złowione ryby - [/FONT][/SIZE]
[SIZE=3][FONT=Times New Roman]łosoś, białoryby oraz śledź).[/FONT][/SIZE]
[SIZE=3][FONT=Times New Roman]Wszystkie składniki, mięso oraz organiczne zioła, owoce i warzywa są [/FONT][/SIZE]
[SIZE=3][FONT=Times New Roman]dostarczane codziennie w stanie świeżym, nie mrożone oraz bez [/FONT][/SIZE]
[SIZE=3][FONT=Times New Roman]jakichkolwiek dodatków konserwantów, dostarczając odpowiednich makro i [/FONT][/SIZE]
[SIZE=3][FONT=Times New Roman]mikro minerałów których Twoje zwierze potrzebuje[/FONT][/SIZE]

[SIZE=3][FONT=Times New Roman]Od siebie dodam ze skład mnie zachwycił a to ze jest smaczna tez [/FONT][/SIZE]
[SIZE=3][FONT=Times New Roman]sprawdziłam na kotach, teraz zamówiłam dla psów..[/FONT][/SIZE]

Link to comment
Share on other sites

  • Replies 55
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Top Posters In This Topic

jest wydajna, my teraz wcinamy formule z łososiem, pies ja bardzo chętnie je.

Myślę ze jest to produkt dla najbardziej wymagających, skład ma dobry bilans bialka i organiczne składniki. Zdrowa żywność dla ludzi tez nie jest tania, ale jest zdrowa ;)

myślę, ze wiele osób które karmią domowym + karma powinno bez problemu znieść jej cenę, bo warto

Link to comment
Share on other sites

zamowilem ta karme i bardzo smakuje zwierzakom, ciesze sie bo nie wiem dlaczego balem sie ze karma organiczna moze byc slaba w smaku ale jak widac jest inaczej. Fajnie ze pojawila sie taka karma do ktorej produkcji uzywa sie tylko zwierzat z wolnego chowu, jajka tez sa z wolnego chowu. Cena jest moze wysoka ale warto.

Link to comment
Share on other sites

  • 8 months later...

mój pies jest ciągle na Pronature Holistic już od kilku długich miesięcy i chcę powiedzieć że jestem bardzo zadowolony.

Karma jest znakomicie przyswajalna, to co psicho "robi" na spacerze jest super małe.
Pomimo, iż worki są 13,6kg i niestety nie są tanie wystarcza nam dla panienki doga (ok. 55kg) na prawie miesiąc.

Nasz pies nie należy do tych rzucających się na jedzenie, to jest jedna z niewielu dotychczas stosowanych karm którą się interesuje.

Znajomi, którzy podpatrzyli tą karmę u nas wybrali formułę Oceanic White Fish dla swojego leciutko okrągłego labka mówią że ma wreszcie idealną sierść.

Link to comment
Share on other sites

fajna ta karma, nie wiedziałem że Pronature ma taką wersję ze składnikami organicznymi.

My teraz niestety na etapie oszczędzania i właśnie szukamy karmy dla naszego psa, pewnie kiedyś sie skuszę.

Zastanawialiśmy się właśnie nad Pronature, widuję tą karmę w cenie 150zł za duży worek w innej wersji.

Link to comment
Share on other sites

  • 2 weeks later...
  • 2 months later...

[quote name='Starbuck']Miałam próbki i mojej suce bardzoooooooo smakowała wersja z rybką ale na razie nie mogę kupic karmy w tej cenie ;/[/QUOTE]
skąd miałaś próbki ?? :) mnie interesuje pro nature holistic kaczka w pomaranczach dla psów ;) :) kto byłby taki miły aby odsypać troszkę ze swojej karmy i mi wyslać ?? oczywiście wszelkie koszta zwrócę :D ma ktoś może dawkowanie tej karmy ??

Link to comment
Share on other sites

dzięki , też już dotarłam do tej broszury. Od wczoraj prowadzę intensywne prace porównawcze i na razie jestm blizej ANF .

edycja: ANF odpada, dystrybutor zamieszczając opis składu na swojej stronie ZAPOMNIAŁ o dwóch skłądnikach : pszenicy i kukurydzy !

Link to comment
Share on other sites

mam fote z worka Atlantic Salmon , w sklepie obok mają też Kaczkę z pomarańczami jeśli chcecie zrobie fote i wstawię

[IMG]http://%3Ca%20href=http://www.fotosik.pl%20target=_blank%3E[IMG]http://images43.fotosik.pl/782/aabc98609fa5adb8.jpg[/IMG][URL=http://www.fotosik.pl][IMG]http://images43.fotosik.pl/782/aabc98609fa5adb8.jpg[/IMG][/URL]

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Nano']skąd miałaś próbki ?? :) mnie interesuje pro nature holistic kaczka w pomaranczach dla psów ;) :) kto byłby taki miły aby odsypać troszkę ze swojej karmy i mi wyslać ?? oczywiście wszelkie koszta zwrócę :D ma ktoś może dawkowanie tej karmy ??[/QUOTE]

widziałem tu na forum że wysyłają próbki , napisz im maila ze strony.

Ja karmię Atlantic Salmon więc nie dam rady , karma z kaczka jest w moim sklepie jak jest potrzebna informacja o dawkowaniu moge zrobić zdjecie z worka

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...