Jump to content
Dogomania

Husky a ogród


Margolcia 123

Recommended Posts

haska_12 nie przesadzaj. Ja nie wyobrażam sobie, że idę do kogoś a zamiast jego pięknego ogródka przed domem zastaję pole budowy, góry doliny i pełno dziur. Jak ktoś ma piękny ogród to nie znaczy, że nie może mieć husky. Wystarczy poprostu odpowiednio zabezpieczyć ten ogród a haszczakowi stworzyć jego własny.

Link to comment
Share on other sites

[quote name='nesta']Haska__12: Poczekaj,bedziesz miala swoj to zobaczysz jak to fajnie kiedy taki Husky wkracza na Twoj piekny ogrodek :evil_lol:[/quote]

Ano mam ogródek od 5 lat, a sh od 12 lat, obecnie mieszka ze mna 5 takowych gagatków ...

Psy maja swój ogród, ja swój.

Link to comment
Share on other sites

  • 2 weeks later...

Ja juz się więcej nie odwaze pójść po ciemku z psami do sadu się poganiać... szególnie w butach na obcasach lub klapkach... ostatnio mało nogi nie złamałam... czasem jak widzę Moirę jak grzebie w jakimś doł ku to niewiem co myśleć bo ona do połowy się w nim chowa...

Dotychczasowe ofiary:
-kret
-zaskroniec
-i coś mi sie wydaje ze kot będzie następny... tak na deser.../jeśli podejdzie zbyt blisko miski pełnej zarełka/

Link to comment
Share on other sites

[quote name='piotrjan']A dobrze sprawdzałaś czy to hasior ? :razz:[/QUOTE]

A pewno, że hasior :D Z oryginalnej i bardzo dobrej hodowli ;)
Wstawiam fotkę mojego futrzaka - własnie w ogródku :lol:

[URL=http://img69.imageshack.us/my.php?image=tnimg0014gv5.jpg][IMG]http://img69.imageshack.us/img69/5066/tnimg0014gv5.th.jpg[/IMG][/URL]

Link to comment
Share on other sites

Nie wiem, może już pisałam, ale u mnie pójście nocą bez oświetlenia na psi wybieg równa się samobójstwu... Z oświetleniem zresztą przy tych [I]haszczach[/I] ;) też jest ryzykownie - w niektórych miejscach jest prawdziwy busz i tych wilczych dołów nie widać.

Ale zauważyłam, że jakby sunie grzeczniejsze się zrobiły, jakies takie bardziej ułożone :???: ...dawno już nie widziałam nowego dołka na podwórku. Może za rok pomyslę o upiększaniu go... :razz:



...a nie, fakt, za rok też nie :cool1:

Link to comment
Share on other sites

Jura wcześniej z uporem maniaka niszczyła wszelkie drzewka i kopała dołki gdzie popadnie a teraz już nie tyka drzewek a dziurę kopie cały czas w jednym miejsu, które w dodatku jest ukryte za garażem więc nie rzuca się w oczy. Czyli odpukać na razie jest OK :cool3:

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...