Jump to content
Dogomania

Błąkała się przez miesiąc po targowisku - Juz w swoim domciu w Piasecznie:)


robkowa

Recommended Posts

  • Replies 282
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

też zauważyłam że nowa i od razu do Finki- fiu fiu,-a może by tak jak propozycja u Filonka nazbierać nieogłaszane zamojszczaki do następnego numeru czasopisma ?bo qurka U Finki jakoś cichutko ,ja niekumata co do ogłoszeń allegro .

Link to comment
Share on other sites

ja miałam zapytanie dziś z adopcji. przekerowałam Pania do Was. mam nadzieję, że zadzwoni. Pytała o stosunek Finki do kotów i jak reaguje na psiaki, które chca się bawić.

Przypominam, że na adopcjach jest wpisany Kraków, więc prosze Was, żebyście nie mówiły o Zamościu bezpośrednio;)

Link to comment
Share on other sites

[quote name='jogi']ja miałam zapytanie dziś z adopcji. przekerowałam Pania do Was. mam nadzieję, że zadzwoni. Pytała o stosunek Finki do kotów i jak reaguje na psiaki, które chca się bawić.

Przypominam, że na adopcjach jest wpisany Kraków, więc prosze Was, żebyście nie mówiły o Zamościu bezpośrednio;)[/QUOTE]
i co cicho? domek się zastanawia? dziewczyny zaglądnijcie na wątek Muminka ,tam okruszynka z chorą łapką pójdzie do schronu >Rodzice M.nie mogą go przyjąć-pomóżmy

Link to comment
Share on other sites

mam nadzieję że coś się z tego wykluje

wyjeżdżam na 3-4 miesiące, nie będę miała dostępu do komputera i nie będę mogła opiekować się wątkami Fiszki i Finki
podałam Toli hasło gdyby była potrzebna zmiana tytułu np. w poszukiwaniu transportu bądź informacji w pierwszym poście, wydaje mi się że tak będzie lepiej niż pisać prośbę do Moderatora o zmianę tytułu w razie pilnej potrzeby a czasem tak wychodzi

jednocześnie proszę o pomoc w ogłoszeniach, jeśli uda mi się wejść sporadycznie na Internet, nie będę miała tyle czasu by zrobić nowe ogłoszenia Zamojszczakom na dodatek nie na swoim komputerze gdzie nie będę miała swoich zdjęć

Link to comment
Share on other sites

powiedzcie z czego wynika brak odwiedzin ciotek ,żadnego praktycznie ruchu,allegro ma, a inne ogłoszenia ?kto prowadzi wątek małej,może podpowie gdzie można jeszcze ją ogłosić ,pomogę finansowo,a to wasze słynne Metro ,podpowiedzcie jak to zrobić,szkoda małej ,takie słoneczko a ona bez rodzinki ,

Link to comment
Share on other sites

trochę dlatego, że teraz wszyscy zyją tragedią powodziową:(
ale zaglądam. Ode mnie ma adopcje. jak się ogarnę to wrzuce ją na e-zwierzaki i blog wyborczej krakowskiej. na gumree nie mam możliwości, bo mi zablokowali zagraniczne IP, więc ktoś musi tam wrzucić. To sa chyba najpoczytniejsze strony

Link to comment
Share on other sites

masz rację -ta powódż to prawdziwa kleska żywiołowa.:( , Jogi to co a jak trafi się ktoś kto robi ogłoszenia tam gdzie ty nie wymieniłaś to mogę ją ogłosić czy tak się nie robi bo wychodzi zamieszanie jak się wtrąca trzecia osoba?

Link to comment
Share on other sites

pewnie ze możesz, tylko na adopcjach i gumtree odrzucają, jesli ogłoszenie już jest. Gumtree ktoś może zrobić no i jakies inne, poza moimi. Zreszta potrzebuję świeżych zdjęć, najlepiej w domu, to te ogłoszenia co sa odnowię

Link to comment
Share on other sites

Finka nie ma allegro ,stare dawno się skończyło ,nie ma też żadnych nowych zdjęć ,może Isadora zrobiłaby takie wypasione czaderskie allego no ale potrzebne są zdjęcia aktualne ,letnie słoneczne =proszę Dt o jakieś info bo tu cichutko :(

na NK też nikt jej nie rozgłosił,kto ma konto (ja nie mam) i chęci by Finka trafiła na NK.

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...