Jump to content
Dogomania

Rodowodowy młody york (suczka) szuka domu!


Recommended Posts

[quote name='aniapiłowarczyk']Wiecie co
Zgadnijcie gdzie mam te wasze gadki....[/QUOTE]

Za to zgadnij gdzie my mamy twoje kłamstwa.....
[URL="http://www.dogomania.pl/threads/183694-Rodowodowy-młody-york-(suczka)-szuka-domu!/members/91007-pa-ttti"][B][COLOR=#4444ff]pa-ttti[/COLOR][/B][/URL] wiesz że 9/10 ludzi podaje taki powód? A pozatym powina sie zdecydowac czy chce go sprzedać czy oddać;/ a pozatym jak ktoś maży o hodowli i o szczeniętach i nagle odkrywa z epies ma wade dyskwalifikującą i akurat dziwnym trafem postanawia prace zmienic....

Link to comment
Share on other sites

[quote name='...::Basia::...']Za to zgadnij gdzie my mamy twoje kłamstwa.....
[URL="http://www.dogomania.pl/threads/183694-Rodowodowy-młody-york-(suczka)-szuka-domu!/members/91007-pa-ttti"][B][COLOR=#4444ff]pa-ttti[/COLOR][/B][/URL] wiesz że 9/10 ludzi podaje taki powód? A pozatym powina sie zdecydowac czy chce go sprzedać czy oddać;/ a pozatym jak ktoś maży o hodowli i o szczeniętach i nagle odkrywa z epies ma wade dyskwalifikującą i akurat dziwnym trafem postanawia prace zmienic....[/QUOTE]
Zgadzam się z Basią !

Link to comment
Share on other sites

[quote name='*kleo*']Śledzę sobie wątek od początku i tak się zastanawiam...

a ponoć miała być zapowiadająca się wystawowo? Kolejny yorkowy przekręt...[/QUOTE]
Ja tak samo śledze ten wątek i może nawet bym nie zwróciła uwagi ,ale jak się czyta że pies zapowiadający się wystawowo jest do oddania ,choć to się mija ze zdjęciem ( spójrz Klaudia na rodzaj włosa i plame na nosie - a powinien mieć czarny nos;) , nie mówiąc o uszach- chyba że są tak zarośniete)
Po rodzaju włosa ,mozna przypuszczać że się dobrze nie wybarwi ,a nawet jak, to psem super wystawowowym napewno nie jest. Zresztą znasz sie na tym tak samo jak ja ,więc nie potrzebnie chyba pisze;)

Link to comment
Share on other sites

[quote name='ladyyork']Ja tak samo śledze ten wątek i może nawet bym nie zwróciła uwagi ,ale jak się czyta że pies zapowiadający się wystawowo jest do oddania ,choć to się mija ze zdjęciem ( spójrz Klaudia na rodzaj włosa i plame na nosie - a powinien mieć czarny nos;) , nie mówiąc o uszach- chyba że są tak zarośniete)
Po rodzaju włosa ,mozna przypuszczać że się dobrze nie wybarwi ,a nawet jak, to psem super wystawowowym napewno nie jest. Zresztą znasz sie na tym tak samo jak ja ,więc nie potrzebnie chyba pisze;)[/QUOTE]
Pewnie, że widziałam, nawet się przyglądać zbyt dokładnie nie trzeba ;) Tylko ciekawi mnie, po co osoba sprzedająca wciska kit, że suka się dobrze zapowiada, skoro na pierwszy rzut oka widać, że nie.

Link to comment
Share on other sites

[quote name='aniapiłowarczyk']Coś mi się wierzyć nie chce, bo ludzie na tym forum są okropni!!!
Chciałam znależć suni dom, bo jak już pisałam pracę zmieniłam, a wy tu na mnie z wielką gębą, że kupiłam bo modna itd.
[B]Wiecie wcale a wcale nie pomagacie ludziom tylko jeszcze robicie problemy![/B]
Zastanówcie się nad tym, co piszecie, a potem piszcie. Tak wyszło - suczkę oddać musiałam i koniec. I choćby mie wiem co to decyzji zmienić nie mogłam!
Wolałam tęsknić i dać jej prawdziwy domek, w którym będzie miała dużo uwagi, niż żeby sama w domu siedziała! A na dodatek miałam nadzieję, że osoby z tego forum choć pomogą, a tu obrzuciają obelgami.
Tyle ode mnie.
Żegnam![/QUOTE]
A czy ktoś mówił ,że my ludziom chcemy pomagać ?
My psom pomagamy,sama nazwa forum wskazuje DOGOMANIA ,A NIE LUDOMANIA :diabloti:
Także ,żegnam !

Link to comment
Share on other sites

  • 3 weeks later...

[quote name='Borówka16']A czy ktoś mówił ,że my ludziom chcemy pomagać ?
My psom pomagamy,sama nazwa forum wskazuje DOGOMANIA ,A NIE LUDOMANIA.
Także ,żegnam ![/QUOTE]
Tia... jasne, psom pomagamy...
Dawno mnie tu nie było ale widzę nic się nie zmieniło.
Kłótnie, jątrzenie i "człowiek człowiekowi wilkiem".
Coś Wam opiszę, jak to się psom pomaga na Dogo.
Mój kolega szukał opieki dla psa swojej mamy która zmarła. Nie mógł się nim opiekować bo do opieki została mu... niepełnosprawna siostra. Pies nie był łatwy, duży i humorzasty. Ale mimo tych wad koleś nie chciał oddawać go do schronu tylko znaleźć mu dom. Szukał wszędzie pomocy aż wreszcie trafił na nasze "pomocne forum".
Napisał posta, opisał swoją i PSA sytuację i co?...
I ludziska zmieszali go z błotem!!!
Powinien psa zostawić sobie! w maleńkim mieszkanku! z całą swoja rodzina i siostrą wymagającą dużej opieki.
Tak pomaga się tu na forum psom.
Gdyby nie przypadkowa pomoc sąsiadki pies w końcu trafiłby do schronu albo...
Żegnam.

Link to comment
Share on other sites

tak sobie czytam i nagle zorientowałam się, że moi znajomi kupili sobie w okazyjnej cenie pieska w typie yorka.
Zdjęcie:[URL=http://www.fotosik.pl][IMG]http://images42.fotosik.pl/205/51aef3a8756d6d2cmed.jpg[/IMG][/URL]
jak dla mnie to ten sam pies tylko, że znajomi psa mają nie suke... no i cena psa była 'okazyjna' jak mówią moi znajomi, bo 200zł.

Link to comment
Share on other sites

  • 3 years later...

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...