Jump to content
Dogomania

Gigant psy - szczenieta typ BERNARDYN / LEONBERGER do oddania


mortikia

Recommended Posts

Wyglada to na ścieme. Wg mnie wlascicielka psiaków bala sie napadu na nia za dwa mioty szczeniat i brak sterylizacji suk oraz "utrudniania"(tak wiele osob okresla wizyty przedadopcyjne i umowy) szukania domów dla maluchów.
Nie do uwierzenia jest fakt że sunka zostala wysterylizowana 6 tygodni po porodzie... No chyba, ze jakis "mądry" weterynarz sie za to zlapal.

Jak zwykle szkoda psiaków.

Link to comment
Share on other sites

Nie bardzo rozumiem czym wszyscy się tak wzburzyli....tym, że wszystkie szczeniaki znalazły nowe domy czy tym, że tak szybko? Miałam więcej szczęścia niż Wy w znalezieniu nowych właścicieli dla piesków i dlatego jestem tą złą i nieodpowiedzialną? Czyli jest to zwykła zazdrość i stąd te ironiczne komentarze (nawiasem mówiąc zbędne i niczego nie wnoszące). Dla ścisłości niczego się nie wystraszyłam, bo na tą stronę trafiłam już po tym jak pieski zostały oddane. Ewidentnie logowanie się i wyjaśnianie czegokolwiek mija się z celem, bo już i tak macie z góry wyrobione zdanie.

Link to comment
Share on other sites

Podnosze, bo znalazlam kolejne "wielkopsy" :roll:
"[SIZE=4][FONT=Verdana][B]Oddam w dobre ręce piękne szczeniaki. Mają 6 tygodni(26-04-10). Matka to owczarek podhalański. Psy będą duże.[/B][/FONT][/SIZE]
[SIZE=4]Proszę kontaktować się pod numer tel. 606 206 302"
[IMG]http://img04.allegroimg.pl/photos/400x300/10/16/36/01/1016360145_5[/IMG]
[url]http://www.allegro.pl/item1016360145_oddam_szczeniaki_6_tygodni.html[/url]
[/SIZE]

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...