Jump to content
Dogomania

CACIB Kaliningrad 22-23.07.2006


kadziumia

Recommended Posts

[quote name='King']Witam! Mam pytanko odnośnie pieczątek które powinny być od Powiatowego Lekarza Weterynarii. Niestety na pieczątce którą mi przybił w legalizacji paszportu i na zaświadczeniu pisze Urzędowy Lekarz Weterynarii. No i nie wiem czy taka może być:shake: Trochę mi to nie daje spokoju. No i ktoś wcześniej pisał że ma być okrągła z orzełkiem a moja jest normalna ale za to czerwona:cool3: Jechac i się prosić o orzełka;) czy dać sobie spokój??[/quote]
w paszporcie zadna okragla z orzek=lkiem nie wejdzie i tam sa 2 plaskie, natomiast na swiadectwie zdrowia musza byc i lekarza wet pieczatka (urzedowego-czerwona) i okragla pieczec obok

Link to comment
Share on other sites

  • Replies 900
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

A ja mam swoja teorie co do pieczątek: na granicach nie odróżniają "powiatowego" od "urzędowego" itp. Pieczątka ma być [SIZE=4][COLOR=red]CZERWONA[/COLOR][/SIZE]! I to wszystko.
[COLOR=black]Ja to "ćwiczyłam" juz kilkanaście razy i nikt się nie czepiał. A juz na pewno nie rosyjski pogranicznik...[/COLOR]
Pzdr.

Link to comment
Share on other sites

powiatowy=urzedowy lekarz weterynarii:)))))kazdy pracujacy w powiecie jest urzedowym lekarzem, natomiast powiatowy jest tylko 1:)))czyli szef:))))i on raczej takich malych rzeczy jak paszport to nie podpisuje:)))chyba ze maly powiat i ma malo pracownikow:)))))

Link to comment
Share on other sites

OK no to i ja jadę :)

na szczęście udało mi się pozałatwiać transporty - to się nazywa prężność :)

Ja będę na granicyw Bezledach o 5 rano :) czekając na swoją podwózkę :))
Jak zobaczycie dziewczę z kolorowym aussiekim to nie zapomnijcie pomachac :))

Link to comment
Share on other sites

[quote name='orsini']powiatowy=urzedowy lekarz weterynarii:)))))kazdy pracujacy w powiecie jest urzedowym lekarzem, natomiast powiatowy jest tylko 1:)))czyli szef:))))i on raczej takich malych rzeczy jak paszport to nie podpisuje:)))chyba ze maly powiat i ma malo pracownikow:)))))[/quote]
[B]Orsini [/B]- ja ich i tak nie rozróżniam! Na granicy też ich nie rozróżniają...
Pzdr.

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Nacia_i_Fluffy']To co muszę mieć tą legalizację czy nie??????? Jechać po nią??? Już sama nie wiem :placz:[/quote]
Paszporty moich psiaków są holenderskie i nie mam żadnej legalizacji. I nie mam zamiaru sobie tym głowy zawracać.
pzdr.

Link to comment
Share on other sites

Ja mam tylko potwierdzenie telefoniczne. Biore sie teraz za kserowanie dokumentow, ale mnie nastraszyliscie ta wscieklizna. Moj pies byl szczepiony w zeszlym roku w sierpniu i chyba pojade do veta i go doszczepie teraz, mozna tak?
My wyjezdzamy z Lodzi o 20, niestety wczesniej nie da rady. Mam nadzieje ze damy rade na czas. Dopiero dzisiaj wrocilam z wakacji(ze wsi:evil_lol:) i tez mialam spore problemy w powiatowym, na szczescie sie udalo. Zastanawialam sie czy nie jechac przez Mamonowo, ale skoro prawie wszyscy z Was jada tedy to moze tez sprobuje. Jak cos pozwole sobie zadzwonic na ktorys z Waszych nrow. Podaje tez swoj 668 151 200.
Nie pozostaje mi nic innego jak zyczyc Wam szerokiej drogi i sukcesow.

Link to comment
Share on other sites

ja nie jadę bo mam chorą osobę w rodzinie . nagle się pogorszyło- muszę zostać.:roll:
anovi mówiła tylko że ubezpieczenie auta 120 zł- możesz do niej dzwonić - zaraz wyślę nr na PW - lepiej jak same się dogadacie- ona nocuje na polskiej stronie- w Bartoszycach

Link to comment
Share on other sites

buldog znajomej - CAC. CACIB. NPwR. ZW.RASY- słowem wszystko!!!:multi:
-----------
anowi-Tobie też gratuluję z całego serca!!:multi:
miałaś sędzinę białorusinkę ? Bulelik? ( czy jakoś tak)
jeśli tak- to byłaś na jednym ringu z moją znajomą.

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...